Filters
Zoek in resultaten
Filter klasse
  • M Klassiek
  • M Klassiek groep 2
  • Z Klassiek groep 2
  • Z Klassiek 2egroep
  • ZZ Klassiek
  • Alles weergeven
Filter klasse
  • 1
  • Alles weergeven

Evenement: CH Den Goubergh

Ruiter: RICK JANSSEN

Paard: ZAA ZOE-Hornet Rose

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 10:54

Preview (gratis)

Ruiter: RICK JANSSEN

Paard: ZAA ZOE-Hornet Rose

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 10:55

Preview (gratis)

Ruiter: STEIN PERSOONS

Paard: BELTOY CLOVER - White Clover

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 10:56

Preview (gratis)

Ruiter: BRAM VAN DER PLUIJM

Paard: VIKTOR -Hors la Loi II

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 10:57

Preview (gratis)

Ruiter: BRAM VAN DER PLUIJM

Paard: VIKTOR -Hors la Loi II

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 10:59

Preview (gratis)

Ruiter: ANDOR LEEUW

Paard: WAITAKI SUN -Waitaki

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 11:00

Preview (gratis)

Ruiter: ANDOR LEEUW

Paard: WAITAKI SUN -Waitaki

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 11:02

Preview (gratis)

Ruiter: RENS ROVERS

Paard: WONDERFULL - Silverstone

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 11:02

Preview (gratis)

Ruiter: RENS ROVERS

Paard: WONDERFULL - Silverstone

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 11:03

Preview (gratis)

Ruiter: ROB DE BRUYN

Paard: COSTA DEL SOL --Cassini I

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 11:03

Preview (gratis)

Ruiter: ROB DE BRUYN

Paard: COSTA DEL SOL --Cassini I

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 11:05

Preview (gratis)

Ruiter: TEUN VOETS

Paard: VANCOUVER

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 11:06

Preview (gratis)

Ruiter: TEUN VOETS

Paard: VANCOUVER

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 11:07

Preview (gratis)

Ruiter: NICK VAN DER GRAAF

Paard: THEODOOR Neckar

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 11:07

Preview (gratis)

Ruiter: NICK VAN DER GRAAF

Paard: THEODOOR Neckar

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 11:09

Preview (gratis)

Ruiter: LENNARD DE BOER

Paard: DUC - Chin Chin

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 11:09

Preview (gratis)

Ruiter: LENNARD DE BOER

Paard: DUC - Chin Chin

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 11:11

Preview (gratis)

Ruiter: JESPER ROMP

Paard: ZINGO S - Indoctro

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 11:11

Preview (gratis)

Ruiter: JESPER ROMP

Paard: ZINGO S - Indoctro

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 11:13

Preview (gratis)

Ruiter: LOUISE SAYWELL

Paard: AUDI S ALLIANCE - Phillipe

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 11:13

Preview (gratis)

Ruiter: LOUISE SAYWELL

Paard: AUDI S ALLIANCE - Phillipe

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 11:15

Preview (gratis)

Ruiter: PASCAL UYTENDAAL

Paard: QUINCY

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 11:15

Preview (gratis)

Ruiter: PASCAL UYTENDAAL

Paard: QUINCY

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 11:16

Preview (gratis)

Ruiter: LIEKE DEN BOER

Paard: ZALANTA-ndoctro

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 11:16

Preview (gratis)

Ruiter: LIEKE DEN BOER

Paard: ZALANTA-ndoctro

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 11:18

Preview (gratis)

Ruiter: COEN WIJLAARS

Paard: ZIN ZIN -Chin Chin

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 11:18

Preview (gratis)

Ruiter: COEN WIJLAARS

Paard: ZIN ZIN -Chin Chin

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 11:20

Preview (gratis)

Ruiter: KOEN LEEMANS

Paard: DOPHARMAS DONBITO

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 11:20

Preview (gratis)

Ruiter: KOEN LEEMANS

Paard: DOPHARMAS DONBITO

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 11:21

Preview (gratis)

Ruiter: MARK JESPERS

Paard: WALIBA -Quite Easy

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 11:22

Preview (gratis)

Ruiter: BIANCA SCHOENMAKERS

Paard: Z-DAY -Numero Uno

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 11:23

Preview (gratis)

Ruiter: BIANCA SCHOENMAKERS

Paard: Z-DAY -Numero Uno

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 11:25

Preview (gratis)

Ruiter: GEERT MOERINGS

Paard: ZIEZO - Guidam

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 11:25

Preview (gratis)

Ruiter: GEERT MOERINGS

Paard: ZIEZO - Guidam

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 11:27

Preview (gratis)

Ruiter: KIMBER SOLLEWIJN

Paard: KIMBER SOLLEWIJN 2

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 11:27

Preview (gratis)

Ruiter: KIMBER SOLLEWIJN

Paard: KIMBER SOLLEWIJN 2

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 11:29

Preview (gratis)

Ruiter: WILLIAM LAARAKKERS

Paard: WILJAM LAARAKKERS 4

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 11:29

Preview (gratis)

Ruiter: WILLIAM LAARAKKERS

Paard: WILJAM LAARAKKERS 4

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 11:36

Preview (gratis)

Ruiter: LAURA KLAASSEN

Paard: CALIGIA LANDRA Z -Calvino Z

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 11:36

Preview (gratis)

Ruiter: BIANCA SCHOENMAKERS

Paard: WINCHESTER -Great Pleasure

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 11:37

Preview (gratis)

Ruiter: LENNARD DE BOER

Paard: VOIC- Pharaon

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 11:39

Preview (gratis)

Ruiter: LOUISE SAYWELL

Paard: AUDI S ALLIANCE - Phillipe

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 11:40

Preview (gratis)

Ruiter: ODETTE JANSSEN

Paard: ROYAL-FLUSH -Concorde

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 11:41

Preview (gratis)

Ruiter: MITCHEL SONNEVELD

Paard: WARINDE - Padinus

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 11:42

Preview (gratis)

Ruiter: MARK BEVELANDER

Paard: RPA VIBON -Sibon le Sursaut

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 11:44

Preview (gratis)

Ruiter: BRAM VAN DER PLUIJM

Paard: VIKTOR -Hors la Loi II

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 11:46

Preview (gratis)

Ruiter: ANDOR LEEUW

Paard: WAITAKI SUN -Waitaki

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 11:48

Preview (gratis)

Ruiter: ROB DE BRUYN

Paard: COSTA DEL SOL --Cassini I

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 11:51

Preview (gratis)

Ruiter: BIANCA SCHOENMAKERS

Paard: Z-DAY -Numero Uno

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 11:52

Preview (gratis)

Ruiter: SIEBE KRAMER

Paard: ZIVA --Silverstone

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 12:33

Preview (gratis)

Ruiter: MAXIME VAN DER EIJKEN

Paard: ZIGEUNER -

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 12:34

Preview (gratis)

Ruiter: MAXIME VAN DER EIJKEN

Paard: ZIGEUNER -

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 12:36

Preview (gratis)

Ruiter: ROB DE BRUYN

Paard: ZEUS

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 12:37

Preview (gratis)

Ruiter: MAXIME VAN DER EIJKEN

Paard: ZIGEUNER -

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 12:38

Preview (gratis)

Ruiter: BOY PEELS

Paard: QUI VIVE VAN DE LAARSEHEIDE - Quintessence van de Laarseheide

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 12:39

Preview (gratis)

Ruiter: BOY PEELS

Paard: QUI VIVE VAN DE LAARSEHEIDE - Quintessence van de Laarseheide

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 12:40

Preview (gratis)

Ruiter: BRAM VAN DER PLUYM

Paard: BEAT IT

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 12:40

Preview (gratis)

Ruiter: BRAM VAN DER PLUYM

Paard: BEAT IT

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 12:42

Preview (gratis)

Ruiter: JAN VAN BEEK

Paard: BEL AMIS DE LA ROCHE - Papi de la Lande

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 12:42

Preview (gratis)

Ruiter: BRAM VAN DER PLUYM

Paard: BEAT IT

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 12:44

Preview (gratis)

Ruiter: JAN VAN BEEK

Paard: BEL AMIS DE LA ROCHE - Papi de la Lande

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 12:44

Preview (gratis)

Ruiter: JESPER ROMP

Paard: VAN SCHIJNDEL S KRIS

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 12:45

Preview (gratis)

Ruiter: WILJAM LAARAKKERS

Paard: WILJAM LAARAKKERS 5

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 12:46

Preview (gratis)

Ruiter: WILJAM LAARAKKERS

Paard: WILJAM LAARAKKERS 5

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 12:48

Preview (gratis)

Ruiter: KIMBER SOLLEWIJN

Paard: ANTOINETTE VAN DE HELLE - POLIDIKTUS VAN DE HEDDE

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 12:48

Preview (gratis)

Ruiter: KIMBER SOLLEWIJN

Paard: ANTOINETTE VAN DE HELLE - POLIDIKTUS VAN DE HEDDE

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 12:50

Preview (gratis)

Ruiter: ESTHER MANDERS

Paard: ESTHER MANDERS 2

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 12:52

Preview (gratis)

Ruiter: ESTHER MANDERS

Paard: ESTHER MANDERS 2

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 12:52

Preview (gratis)

Ruiter: TIM VAN HAL

Paard: CANDY BOY

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 12:54

Preview (gratis)

Ruiter: TIM VAN HAL

Paard: CANDY BOY

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 12:56

Preview (gratis)

Ruiter: FRANKLIN POSMUS

Paard: UNCROYABLE - Quick Star

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 12:58

Preview (gratis)

Ruiter: SANDER GEPKENS

Paard: ZENANKO

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 13:01

Preview (gratis)

Ruiter: PABLO HORCAJO FAVER

Paard: AGANO - Nagano

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 13:05

Preview (gratis)

Ruiter: BART SCHOUWENAARS

Paard: TESSA - E-pilot

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 13:07

Preview (gratis)

Ruiter: LEON KUIJPERS

Paard: AQUITANA Z

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 13:08

Preview (gratis)

Ruiter: LEON KUIJPERS

Paard: AQUITANA Z

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 13:11

Preview (gratis)

Ruiter: LEON KUIJPERS

Paard: AQUITANA Z

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 13:11

Preview (gratis)

Ruiter: LEON KUIJPERS

Paard: AQUITANA Z

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 13:12

Preview (gratis)

Ruiter: JACK ANSEMS

Paard: ZELENA

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 13:13

Preview (gratis)

Ruiter: SIEBE KRAMER

Paard: WOMETA - Calvados

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 13:14

Preview (gratis)

Ruiter: BOBBY KLOOTWIJK

Paard: VOLDINE

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 13:18

Preview (gratis)

Ruiter: SIDNEY ERAS

Paard: PUCCINI

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 13:23

Preview (gratis)

Ruiter: ROB ERAS

Paard: CHANEL

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 13:25

Preview (gratis)

Ruiter: MANDY SCHALK

Paard: CARAMBA - Toulon

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 13:27

Preview (gratis)

Ruiter: MANDY SCHALK

Paard: CARAMBA - Toulon

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 13:29

Preview (gratis)

Ruiter: LEANDER DE HEER

Paard: OKORI VAN DE GANGERHOEVE - Iroko

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 13:29

Preview (gratis)

Ruiter: WILLIAM GROLLE

Paard: WALLSTREET - Indorado

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 13:31

Preview (gratis)

Ruiter: WILLIAM GROLLE

Paard: WALLSTREET - Indorado

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 13:33

Preview (gratis)

Ruiter: DANIEL DE BELIE

Paard: UNO DE PAEP - Ginus

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 13:33

Preview (gratis)

Ruiter: DANIEL DE BELIE

Paard: UNO DE PAEP - Ginus

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 13:35

Preview (gratis)

Ruiter: GERT WILLEMSE

Paard: WANDRIA - Oklund

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 13:35

Preview (gratis)

Ruiter: GERT WILLEMSE

Paard: WANDRIA - Oklund

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 13:37

Preview (gratis)

Ruiter: ROB DE BRUYN

Paard: WONDERFULL - Lupicor

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 13:39

Preview (gratis)

Ruiter: BRAM VAN DER PLUIJM

Paard: WUSIENA B --Manhattan

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 13:41

Preview (gratis)

Ruiter: JAN VAN BEEK

Paard: BRIDGET - Up Chiqui

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 13:42

Preview (gratis)

Ruiter: JAN VAN BEEK

Paard: BRIDGET - Up Chiqui

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 13:44

Preview (gratis)

Ruiter: JESPER ROMP

Paard: ONTARIO --

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 13:44

Preview (gratis)

Ruiter: JESPER ROMP

Paard: ONTARIO --

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 13:46

Preview (gratis)

Ruiter: JESPER ROMP

Paard: ONTARIO --

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 13:48

Preview (gratis)

Ruiter: MAXIME VAN DER EIJKEN

Paard: CINDERELLA - Turbo van t Gestelhof

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 13:48

Preview (gratis)

Ruiter: NADINE VAN DEN BERG

Paard: NADINE VAN DEN BERG 7

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 13:50

Preview (gratis)

Ruiter: NADINE VAN DEN BERG

Paard: NADINE VAN DEN BERG 7

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 13:52

Preview (gratis)

Ruiter: BIANCA SCHOENMAKERS

Paard: ZELLIE - Sheraton

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 13:52

Preview (gratis)

Ruiter: BIANCA SCHOENMAKERS

Paard: ZELLIE - Sheraton

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 13:53

Preview (gratis)

Ruiter: COEN WIJLAARS

Paard: Z.S.M. - Indoctro

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 13:54

Preview (gratis)

Ruiter: ESTHER MANDERS

Paard: ESTHER MANDERS 1

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 13:55

Preview (gratis)

Ruiter: ESTHER MANDERS

Paard: ESTHER MANDERS 1

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 13:57

Preview (gratis)

Ruiter: ARNOLD BOEREKAMPS

Paard: ALDENBERG S WINTU

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 13:57

Preview (gratis)

Ruiter: ESTHER MANDERS

Paard: ESTHER MANDERS 1

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 13:59

Preview (gratis)

Ruiter: RENS ROVERS

Paard: ZILLION T - Emilion

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 13:59

Preview (gratis)

Ruiter: RENS ROVERS

Paard: ZILLION T - Emilion

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 14:01

Preview (gratis)

Ruiter: FRANKLIN POSMUS

Paard: DEEN S QUIDAM DE COURLEES - Hornet Rose

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 14:02

Preview (gratis)

Ruiter: FRANKLIN POSMUS

Paard: DEEN S QUIDAM DE COURLEES - Hornet Rose

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 14:03

Preview (gratis)

Ruiter: FRANKLIN POSMUS

Paard: DEEN S QUIDAM DE COURLEES - Hornet Rose

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 14:05

Preview (gratis)

Ruiter: FRANKLIN POSMUS

Paard: DEEN S QUIDAM DE COURLEES - Hornet Rose

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 14:09

Preview (gratis)

Ruiter: SANDER GEPKENS

Paard: WAIT WATCHER M - Carnute

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 14:09

Preview (gratis)

Ruiter: WILJAM LAARAKKERS

Paard: WILJAM LAARAKKERS 6

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 14:11

Preview (gratis)

Ruiter: ROOSJE BROUWER

Paard: XXL

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 14:13

Preview (gratis)

Ruiter: PABLO HORCAJO FAVER

Paard: NEMO - Nabab de Reve

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 14:15

Preview (gratis)

Ruiter: FRANKLIN POSMUS

Paard: DEEN S QUIDAM DE COURLEES - Hornet Rose

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 14:21

Preview (gratis)

Ruiter: ROB ERAS

Paard: CHANEL

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 14:27

Preview (gratis)

Ruiter: WILJAM LAARAKKERS

Paard: WILJAM LAARAKKERS 5

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 14:29

Preview (gratis)

Ruiter: COEN WIJLAARS

Paard: ZIN ZIN - Chin Chin

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 14:33

Preview (gratis)

Ruiter: ROOSJE BROUWER

Paard: WIETEKE

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 14:34

Preview (gratis)

Ruiter: JACK ANSEMS

Paard: ZELENA

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 14:36

Preview (gratis)

Ruiter: BOBBY KLOOTWIJK

Paard: VOLDINE

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 14:37

Preview (gratis)

Ruiter: FRANKLIN POSMUS

Paard: DEEN S QUIDAM DE COURLEES - Hornet Rose

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 14:39

Preview (gratis)

Ruiter: LEANDER DE HEER

Paard: OKORI VAN DE GANGERHOEVE - Iroko

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 14:40

Preview (gratis)

Ruiter: ROB DE BRUYN

Paard: WONDERFULL - Lupicor

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 14:43

Preview (gratis)

Ruiter: MAXIME VAN DER EIJKEN

Paard: CINDERELLA - Turbo van t Gestelhof

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 14:44

Preview (gratis)

Ruiter: RENS ROVERS

Paard: ZILLION T - Emilion

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 14:48

Preview (gratis)

Ruiter: ROOSJE BROUWER

Paard: XXL

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 14:49

Preview (gratis)

Ruiter: ROOSJE BROUWER

Paard: XXL

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: M Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 14:51

Preview (gratis)

Ruiter: BIANCA SCHOENMAKERS

Paard: ZELLIE - Sheraton

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 15:35

Preview (gratis)

Ruiter: BOY PEELS

Paard: CHARLINA VAN DE LAARSEHEIDE - Carthago Z

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 15:37

Preview (gratis)

Ruiter: JACK ANSEMS

Paard: TOEPOLEV

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 15:39

Preview (gratis)

Ruiter: MICHELLE MAK

Paard: DDL CARY LANE -Cash

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 15:43

Preview (gratis)

Ruiter: ROB DE BRUYN

Paard: CELESTE Z - Canabis Z

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 15:46

Preview (gratis)

Ruiter: ROB DE BRUYN

Paard: CELESTE Z - Canabis Z

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 15:47

Preview (gratis)

Ruiter: BOBBY KLOOTWIJK

Paard: ULTIMO DE LAUBRY - Jus de Pommes

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 15:49

Preview (gratis)

Ruiter: BOBBY KLOOTWIJK

Paard: ULTIMO DE LAUBRY - Jus de Pommes

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 15:51

Preview (gratis)

Ruiter: MITCHEL SONNEVELD

Paard: WARINDE - Padinus

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 15:51

Preview (gratis)

Ruiter: MITCHEL SONNEVELD

Paard: WARINDE - Padinus

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 15:53

Preview (gratis)

Ruiter: MITCHEL SONNEVELD

Paard: WARINDE - Padinus

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 15:54

Preview (gratis)

Ruiter: MITCHEL SONNEVELD

Paard: WARINDE - Padinus

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 15:55

Preview (gratis)

Ruiter: MONIQUE AARTS

Paard: WILDRICK S GIRL

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 15:55

Preview (gratis)

Ruiter: MONIQUE AARTS

Paard: WILDRICK S GIRL

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 15:57

Preview (gratis)

Ruiter: BRAM VAN DER PLUYM

Paard: SAMBA L - Calvados

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 15:57

Preview (gratis)

Ruiter: BRAM VAN DER PLUYM

Paard: SAMBA L - Calvados

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 15:58

Preview (gratis)

Ruiter: TIM LIPS

Paard: BLOM S URBAIN M - Quick Star

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 15:59

Preview (gratis)

Ruiter: JONAS VERVOORT

Paard: LANDRU

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 16:01

Preview (gratis)

Ruiter: SJAK VAN HEDEL

Paard: ULANO H - Celano

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 16:02

Preview (gratis)

Ruiter: SJAK VAN HEDEL

Paard: ULANO H - Celano

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 16:05

Preview (gratis)

Ruiter: NADINE VAN DEN BERG

Paard: ALDENBERGH

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 16:05

Preview (gratis)

Ruiter: LIEKE DEN BOER

Paard: VIBOTTIE - nobility

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 16:06

Preview (gratis)

Ruiter: LIEKE DEN BOER

Paard: VIBOTTIE - nobility

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 16:08

Preview (gratis)

Ruiter: MARIELLE FRIESEN

Paard: ZILVERSTAR

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 16:09

Preview (gratis)

Ruiter: DANIEL DE BELIE

Paard: SHALOM - Karandasj

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 16:10

Preview (gratis)

Ruiter: MAXIME VAN DER EIJKEN

Paard: VILLAGE WONDER Andiamo Z

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 16:11

Preview (gratis)

Ruiter: MAXIME VAN DER EIJKEN

Paard: VILLAGE WONDER Andiamo Z

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 16:13

Preview (gratis)

Ruiter: ROB ERAS

Paard: VAL D ISERE

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 16:13

Preview (gratis)

Ruiter: ROB ERAS

Paard: VAL D ISERE

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 16:15

Preview (gratis)

Ruiter: PIETER POST

Paard: VOGUE Darco

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 16:15

Preview (gratis)

Ruiter: PIETER POST

Paard: VOGUE Darco

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 16:17

Preview (gratis)

Ruiter: ALBERT TESTERS

Paard: WISKE - Kojak

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 16:17

Preview (gratis)

Ruiter: BIANCA SCHOENMAKERS

Paard: ZAMMETJE

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 16:19

Preview (gratis)

Ruiter: ALBERT TESTERS

Paard: WISKE - Kojak

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 16:20

Preview (gratis)

Ruiter: ALBERT TESTERS

Paard: WISKE - Kojak

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 16:23

Preview (gratis)

Ruiter: ROB DE BRUYN

Paard: CELESTE Z - Canabis Z

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 16:25

Preview (gratis)

Ruiter: ROB DE BRUYN

Paard: CELESTE Z - Canabis Z

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 16:26

Preview (gratis)

Ruiter: KEES LIPS

Paard: PRINCENVEN S BOMBAY -Jokinal de Bornival

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 16:27

Preview (gratis)

Ruiter: JAN VERELLEN

Paard: ZERMIE

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 16:28

Preview (gratis)

Ruiter: ANOEK VAN DER PLUIJM

Paard: ARGUS - Gibramino

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 16:30

Preview (gratis)

Ruiter: FRANKLIN POSMUS

Paard: TOO MUCH - Mermus R

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 16:32

Preview (gratis)

Ruiter: JESPER ROMP

Paard: ONTARIO

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 16:34

Preview (gratis)

Ruiter: JESPER ROMP

Paard: ONTARIO

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 16:36

Preview (gratis)

Ruiter: TEUN VOETS

Paard: NORMAN DES PALLIERS

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 16:36

Preview (gratis)

Ruiter: TEUN VOETS

Paard: NORMAN DES PALLIERS

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 16:39

Preview (gratis)

Ruiter: IVO BIESSEN

Paard: AUDI S ZAGNEB

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 16:39

Preview (gratis)

Ruiter: MICHELLE MAK

Paard: DDL VIRGIN Andiamo

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 16:40

Preview (gratis)

Ruiter: ODETTE JANSSEN

Paard: RINGWOOD LP

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 16:42

Preview (gratis)

Ruiter: ODETTE JANSSEN

Paard: RINGWOOD LP

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 16:44

Preview (gratis)

Ruiter: JELMER HOEKSTRA

Paard: VOLTAGE - Romeo B

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 16:44

Preview (gratis)

Ruiter: LOUISE SAYWELL

Paard: AUDI S ZHIN CHIN - Chin Chin

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 16:46

Preview (gratis)

Ruiter: LOUISE SAYWELL

Paard: AUDI S ZHIN CHIN - Chin Chin

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 16:48

Preview (gratis)

Ruiter: BOBBY KLOOTWIJK

Paard: NOSTRADAMUS

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 16:48

Preview (gratis)

Ruiter: MITCHEL SONNEVELD

Paard: WOTHERSPOON SA - Indorado

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 16:49

Preview (gratis)

Ruiter: MITCHEL SONNEVELD

Paard: WOTHERSPOON SA - Indorado

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 16:51

Preview (gratis)

Ruiter: SIEBE KRAMER

Paard: WOMETA - Calvados

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 16:51

Preview (gratis)

Ruiter: SIEBE KRAMER

Paard: WOMETA - Calvados

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 16:53

Preview (gratis)

Ruiter: MONIQUE AARTS

Paard: WILDRICK S VALIQUE

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 16:53

Preview (gratis)

Ruiter: BRAM VAN DER PLUIJM

Paard: WEMBLEY - Farmer

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 16:55

Preview (gratis)

Ruiter: BOY PEELS

Paard: UPSTREAM - Lux

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 16:57

Preview (gratis)

Ruiter: BOY PEELS

Paard: UPSTREAM - Lux

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 17:00

Preview (gratis)

Ruiter: RENS ROVERS

Paard: ZOINDOCTRO - Indoctro

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 17:00

Preview (gratis)

Ruiter: BIANCA SCHOENMAKERS

Paard: TYRONE - Navarone

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 17:01

Preview (gratis)

Ruiter: BIANCA SCHOENMAKERS

Paard: TYRONE - Navarone

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 17:07

Preview (gratis)

Ruiter: IVO BIESSEN

Paard: AUDI S ZAGNEB

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 17:09

Preview (gratis)

Ruiter: SIEBE KRAMER

Paard: WHITNEY - Rash R

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 17:10

Preview (gratis)

Ruiter: BRAM VAN DER PLUIJM

Paard: WEMBLEY - Farmer

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 17:13

Preview (gratis)

Ruiter: JONAS VERVOORT

Paard: LANDRU

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 17:14

Preview (gratis)

Ruiter: SJAK VAN HEDEL

Paard: ULANO H - Celano

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 17:15

Preview (gratis)

Ruiter: JAN VERELLEN

Paard: ZERMIE

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 17:16

Preview (gratis)

Ruiter: ANOEK VAN DER PLUIJM

Paard: ARGUS - Gibramino

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 17:18

Preview (gratis)

Ruiter: MITCHEL SONNEVELD

Paard: WOTHERSPOON SA - Indorado

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 17:22

Preview (gratis)

Ruiter: MITCHEL SONNEVELD

Paard: WOTHERSPOON SA - Indorado

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 17:25

Preview (gratis)

Ruiter: BRAM VAN DER PLUIJM

Paard: WEMBLEY - Farmer

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek groep 2

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 17:25

Preview (gratis)

Ruiter: WILJAM LAARAKKERS

Paard: RILOTEUR

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek 2egroep

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 17:46

Preview (gratis)

Ruiter: WILJAM LAARAKKERS

Paard: RILOTEUR

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek 2egroep

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 17:48

Preview (gratis)

Ruiter: JELMER HOEKSTRA

Paard: CARIOKA

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek 2egroep

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 17:48

Preview (gratis)

Ruiter: ROOSJE BROUWER

Paard: WIENNA

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek 2egroep

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 17:50

Preview (gratis)

Ruiter: JONAS VERVOORT

Paard: URONA

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek 2egroep

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 17:52

Preview (gratis)

Ruiter: ANOEK VAN DER PLUIJM

Paard: RUMBA Garmisch

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek 2egroep

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 17:55

Preview (gratis)

Ruiter: BIANCA SCHOENMAKERS

Paard: WULISINA Regino

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek 2egroep

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 17:57

Preview (gratis)

Ruiter: ESTHER MANDERS

Paard: WHOLLY VAN DE KAPEL KRUNCH DE BREVE

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek 2egroep

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 17:59

Preview (gratis)

Ruiter: PABLO HORCAJO FAVER

Paard: VIVA Darco

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek 2egroep

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 18:01

Preview (gratis)

Ruiter: WILLIAM GROLLE

Paard: WALLSTREET Indorado

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek 2egroep

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 18:03

Preview (gratis)

Ruiter: MARK JESPERS

Paard: COLLORADO Corland

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek 2egroep

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 18:05

Preview (gratis)

Ruiter: LUCILLE BILLET

Paard: LITTLE BEN BS Clinton

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek 2egroep

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 18:06

Preview (gratis)

Ruiter: CLAUDIA KROON

Paard: SIMPLY RED Calvados

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek 2egroep

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 18:08

Preview (gratis)

Ruiter: BAS KNIJFF

Paard: REBEL Animo

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek 2egroep

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 18:10

Preview (gratis)

Ruiter: BAS KNIJFF

Paard: REBEL Animo

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek 2egroep

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 18:12

Preview (gratis)

Ruiter: SIEBE KRAMER

Paard: WHITNEY Rash R

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek 2egroep

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 18:13

Preview (gratis)

Ruiter: SIEBE KRAMER

Paard: WHITNEY Rash R

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek 2egroep

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 18:14

Preview (gratis)

Ruiter: BRAM VAN DER PLUIJM

Paard: VICKS Quickstar

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek 2egroep

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 18:15

Preview (gratis)

Ruiter: NICOLE VAN ZANDWIJK

Paard: TRESOR Corland

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek 2egroep

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 18:16

Preview (gratis)

Ruiter: NICOLE VAN ZANDWIJK

Paard: TRESOR Corland

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek 2egroep

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 18:18

Preview (gratis)

Ruiter: JAN JANSSEN

Paard: MELCHIOR Topas

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek 2egroep

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 18:19

Preview (gratis)

Ruiter: ANOEK VAN DER PLUIJM

Paard: SILVY Emilion

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek 2egroep

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 18:20

Preview (gratis)

Ruiter: FRANKLIN POSMUS

Paard: CASMIR Z Caretano Z

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek 2egroep

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 18:22

Preview (gratis)

Ruiter: FRANKLIN POSMUS

Paard: CASMIR Z Caretano Z

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek 2egroep

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 18:24

Preview (gratis)

Ruiter: BIANCA SCHOENMAKERS

Paard: WIEPKE D INDOCTRO

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek 2egroep

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 18:24

Preview (gratis)

Ruiter: BIANCA SCHOENMAKERS

Paard: WIEPKE D INDOCTRO

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek 2egroep

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 18:26

Preview (gratis)

Ruiter: BART SCHOUWENAARS

Paard: MISS EXPO Andiamo

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek 2egroep

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 18:26

Preview (gratis)

Ruiter: ROOSJE BROUWER

Paard: WIENNA

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek 2egroep

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 18:28

Preview (gratis)

Ruiter: ESTHER MANDERS

Paard: TWINKLING STAR - A.S. KASMIR VAN SCHUTTEROF

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek 2egroep

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 18:29

Preview (gratis)

Ruiter: ESTHER MANDERS

Paard: TWINKLING STAR - A.S. KASMIR VAN SCHUTTEROF

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek 2egroep

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 18:31

Preview (gratis)

Ruiter: PABLO HORCAJO FAVER

Paard: ZINO Gentleman

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek 2egroep

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 18:31

Preview (gratis)

Ruiter: ESTHER MANDERS

Paard: TWINKLING STAR - A.S. KASMIR VAN SCHUTTEROF

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek 2egroep

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 18:33

Preview (gratis)

Ruiter: JELMER HOEKSTRA

Paard: PAVAROTTI Padarco

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek 2egroep

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 18:33

Preview (gratis)

Ruiter: WILJAM LAARAKKERS

Paard: RAVALO Animo

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek 2egroep

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 18:38

Preview (gratis)

Ruiter: BAS VAN OPSTAL

Paard: TOXALIS Lux

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek 2egroep

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 18:40

Preview (gratis)

Ruiter: JAN VERELLEN

Paard: ZITA

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek 2egroep

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 18:44

Preview (gratis)

Ruiter: JAN VERELLEN

Paard: ZITA

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek 2egroep

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 18:45

Preview (gratis)

Ruiter: BIANCA SCHOENMAKERS

Paard: WIEPKE D INDOCTRO

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek 2egroep

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 18:47

Preview (gratis)

Ruiter: ANOEK VAN DER PLUIJM

Paard: RUMBA Garmisch

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek 2egroep

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 18:49

Preview (gratis)

Ruiter: JELMER HOEKSTRA

Paard: CARIOKA

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek 2egroep

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 18:50

Preview (gratis)

Ruiter: BRAM VAN DER PLUIJM

Paard: VICKS Quickstar

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek 2egroep

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 18:52

Preview (gratis)

Ruiter: BRAM VAN DER PLUIJM

Paard: VICKS Quickstar

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek 2egroep

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 18:54

Preview (gratis)

Ruiter: WILJAM LAARAKKERS

Paard: RAVALO Animo

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek 2egroep

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 18:54

Preview (gratis)

Ruiter: BIANCA SCHOENMAKERS

Paard: WULISINA Regino

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: Z Klassiek 2egroep

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 18:55

Preview (gratis)

Ruiter: JONAS VERVOORT

Paard: USHA

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: ZZ Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 19:30

Preview (gratis)

Ruiter: JONAS VERVOORT

Paard: USHA

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: ZZ Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 19:32

Preview (gratis)

Ruiter: RICK JANSSEN

Paard: RIO DE JANEIRO -

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: ZZ Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 19:32

Preview (gratis)

Ruiter: RICK JANSSEN

Paard: RIO DE JANEIRO -

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: ZZ Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 19:34

Preview (gratis)

Ruiter: SIEBE KRAMER

Paard: VAN META -

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: ZZ Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 19:34

Preview (gratis)

Ruiter: RICK JANSSEN

Paard: RIO DE JANEIRO -

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: ZZ Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 19:37

Preview (gratis)

Ruiter: ESTHER MANDERS

Paard: ESTHER MANDERS 6 -

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: ZZ Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 19:37

Preview (gratis)

Ruiter: ARNOLD BOEREKAMPS

Paard: SIMBA -

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: ZZ Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 19:38

Preview (gratis)

Ruiter: LOUISE SAYWELL

Paard: WINNER -

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: ZZ Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 19:40

Preview (gratis)

Ruiter: LOUISE SAYWELL

Paard: WINNER -

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: ZZ Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 19:42

Preview (gratis)

Ruiter: BRAM VAN DER PLUIJM

Paard: KALIX -

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: ZZ Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 19:42

Preview (gratis)

Ruiter: BRAM VAN DER PLUIJM

Paard: KALIX -

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: ZZ Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 19:44

Preview (gratis)

Ruiter: JONAS VERVOORT

Paard: MEGASTAR -

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: ZZ Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 19:44

Preview (gratis)

Ruiter: MARK JESPERS

Paard: VANDOR -

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: ZZ Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 19:46

Preview (gratis)

Ruiter: MARK JESPERS

Paard: VANDOR -

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: ZZ Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 19:50

Preview (gratis)

Ruiter: LUCILLE BILLET

Paard: VENITANO BS - Celano

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: ZZ Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 19:51

Preview (gratis)

Ruiter: ARNOLD BOEREKAMPS

Paard: ULAAN -

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: ZZ Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 19:53

Preview (gratis)

Ruiter: RICK JANSSEN

Paard: POINTER - Jagermeister

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: ZZ Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 19:56

Preview (gratis)

Ruiter: ARNOLD BOEREKAMPS

Paard: ULAAN -

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: ZZ Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 19:56

Preview (gratis)

Ruiter: JONAS VERVOORT

Paard: CAJOU -

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: ZZ Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 20:03

Preview (gratis)

Ruiter: JONAS VERVOORT

Paard: MEGASTAR -

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: ZZ Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 20:10

Preview (gratis)

Ruiter: JONAS VERVOORT

Paard: CAJOU -

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: ZZ Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 20:10

Preview (gratis)

Ruiter: SIEBE KRAMER

Paard: RICHELLI - Indoctro

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: ZZ Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 20:11

Preview (gratis)

Ruiter: BRAM VAN DER PLUIJM

Paard: KALIX -

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: ZZ Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 20:13

Preview (gratis)

Ruiter: JONAS VERVOORT

Paard: USHA

Evenement: CH Den Goubergh

Klasse: ZZ Klassiek

Rubriek: 1

Datum: 23-04-2010

Tijd: 20:18

Preview (gratis)