Filters
Zoek in resultaten
Filter klasse
  • klasse s9
  • klasse y3
  • klasse s 10
  • Alles weergeven
Filter klasse
  • international 1.40m 2 phases
  • van ganswinkel prijs
  • vdl groep derby
  • Alles weergeven

Evenement: CH-Eindhoven

Ruiter: Alberto Michan Halbinger

Paard: Almira LS La Silla

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s9

Rubriek: international 1.40m 2 phases

Datum: 05-06-2011

Tijd: 10:10

Preview (gratis)

Ruiter: Jens Nijs

Paard: IPS Baloubet vd Burcht

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s9

Rubriek: international 1.40m 2 phases

Datum: 05-06-2011

Tijd: 10:12

Preview (gratis)

Ruiter: Mathijs van Asten

Paard: HM Wungaro

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s9

Rubriek: international 1.40m 2 phases

Datum: 05-06-2011

Tijd: 10:14

Preview (gratis)

Ruiter: Michael Greeve

Paard: Whisper

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s9

Rubriek: international 1.40m 2 phases

Datum: 05-06-2011

Tijd: 10:16

Preview (gratis)

Ruiter: Niels Bruynseels

Paard: Chilli Pepper vd Helle

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s9

Rubriek: international 1.40m 2 phases

Datum: 05-06-2011

Tijd: 10:18

Preview (gratis)

Ruiter: Abdel Said

Paard: Valencia

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s9

Rubriek: international 1.40m 2 phases

Datum: 05-06-2011

Tijd: 10:20

Preview (gratis)

Ruiter: Wout jan van der Schans

Paard: Quincy W

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s9

Rubriek: international 1.40m 2 phases

Datum: 05-06-2011

Tijd: 10:22

Preview (gratis)

Ruiter: Ulkan Delikan

Paard: Quicksilber

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s9

Rubriek: international 1.40m 2 phases

Datum: 05-06-2011

Tijd: 10:24

Preview (gratis)

Ruiter: Robert Whitaker

Paard: Valente

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s9

Rubriek: international 1.40m 2 phases

Datum: 05-06-2011

Tijd: 10:26

Preview (gratis)

Ruiter: Roelof Bril

Paard: Omaha St Just

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s9

Rubriek: international 1.40m 2 phases

Datum: 05-06-2011

Tijd: 10:27

Preview (gratis)

Ruiter: Malin Parmler

Paard: Simone

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s9

Rubriek: international 1.40m 2 phases

Datum: 05-06-2011

Tijd: 10:29

Preview (gratis)

Ruiter: Jeroen Bruens

Paard: Willem

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s9

Rubriek: international 1.40m 2 phases

Datum: 05-06-2011

Tijd: 10:31

Preview (gratis)

Ruiter: Pia-Luise Aufrecht

Paard: MCB Quintessa

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s9

Rubriek: international 1.40m 2 phases

Datum: 05-06-2011

Tijd: 10:33

Preview (gratis)

Ruiter: Suzanne Tepper

Paard: KM Whatever RV

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s9

Rubriek: international 1.40m 2 phases

Datum: 05-06-2011

Tijd: 10:35

Preview (gratis)

Ruiter: Sven van Dijck

Paard: Ramexco

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s9

Rubriek: international 1.40m 2 phases

Datum: 05-06-2011

Tijd: 10:37

Preview (gratis)

Ruiter: Thiago Ribas da Costa

Paard: Ultra Blue J

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s9

Rubriek: international 1.40m 2 phases

Datum: 05-06-2011

Tijd: 10:39

Preview (gratis)

Ruiter: Jo Pay

Paard: Goodman Accobado

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s9

Rubriek: international 1.40m 2 phases

Datum: 05-06-2011

Tijd: 10:42

Preview (gratis)

Ruiter: Kelly O-Connor

Paard: Cardoso 12

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s9

Rubriek: international 1.40m 2 phases

Datum: 05-06-2011

Tijd: 10:43

Preview (gratis)

Ruiter: Koen Leemans

Paard: Corna Z

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s9

Rubriek: international 1.40m 2 phases

Datum: 05-06-2011

Tijd: 10:45

Preview (gratis)

Ruiter: Kai Vering

Paard: Constar

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s9

Rubriek: international 1.40m 2 phases

Datum: 05-06-2011

Tijd: 10:47

Preview (gratis)

Ruiter: Steven Whitaker

Paard: Thalita

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s9

Rubriek: international 1.40m 2 phases

Datum: 05-06-2011

Tijd: 10:49

Preview (gratis)

Ruiter: Frans Wijlaars

Paard: Udo

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s9

Rubriek: international 1.40m 2 phases

Datum: 05-06-2011

Tijd: 10:51

Preview (gratis)

Ruiter: Rob de Bruijn

Paard: Vaillant

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s9

Rubriek: international 1.40m 2 phases

Datum: 05-06-2011

Tijd: 10:53

Preview (gratis)

Ruiter: Joy Lammers

Paard: Zabrina

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s9

Rubriek: international 1.40m 2 phases

Datum: 05-06-2011

Tijd: 10:54

Preview (gratis)

Ruiter: Julian Kraay

Paard: Wings

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s9

Rubriek: international 1.40m 2 phases

Datum: 05-06-2011

Tijd: 10:56

Preview (gratis)

Ruiter: Javier Salvador

Paard: Ingliston Wooster

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s9

Rubriek: international 1.40m 2 phases

Datum: 05-06-2011

Tijd: 10:58

Preview (gratis)

Ruiter: Frida Berggren

Paard: Abeltje Z

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s9

Rubriek: international 1.40m 2 phases

Datum: 05-06-2011

Tijd: 11:00

Preview (gratis)

Ruiter: Gert Jan Bruggink

Paard: MCB Ulke

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s9

Rubriek: international 1.40m 2 phases

Datum: 05-06-2011

Tijd: 11:02

Preview (gratis)

Ruiter: Kevin Olsmeijer

Paard: Vancouver

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s9

Rubriek: international 1.40m 2 phases

Datum: 05-06-2011

Tijd: 11:03

Preview (gratis)

Ruiter: Michel van Eck

Paard: Wannahave

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s9

Rubriek: international 1.40m 2 phases

Datum: 05-06-2011

Tijd: 11:06

Preview (gratis)

Ruiter: Cara Raether

Paard: Saskia 269

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s9

Rubriek: international 1.40m 2 phases

Datum: 05-06-2011

Tijd: 11:07

Preview (gratis)

Ruiter: Gerard Clarke

Paard: Ardragh Stein

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s9

Rubriek: international 1.40m 2 phases

Datum: 05-06-2011

Tijd: 11:09

Preview (gratis)

Ruiter: Ben Schroder

Paard: Urban Hero

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s9

Rubriek: international 1.40m 2 phases

Datum: 05-06-2011

Tijd: 11:12

Preview (gratis)

Ruiter: Aniek Poels

Paard: Solide

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s9

Rubriek: international 1.40m 2 phases

Datum: 05-06-2011

Tijd: 11:14

Preview (gratis)

Ruiter: Katty King

Paard: Wilexo

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s9

Rubriek: international 1.40m 2 phases

Datum: 05-06-2011

Tijd: 11:16

Preview (gratis)

Ruiter: Timothy Hendrix

Paard: Very Nice

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s9

Rubriek: international 1.40m 2 phases

Datum: 05-06-2011

Tijd: 11:18

Preview (gratis)

Ruiter: Leopold van Asten

Paard: VDL Groep Courage

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s9

Rubriek: international 1.40m 2 phases

Datum: 05-06-2011

Tijd: 11:20

Preview (gratis)

Ruiter: Nathalie van der Mei

Paard: Eurocommerce Vingino

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s9

Rubriek: international 1.40m 2 phases

Datum: 05-06-2011

Tijd: 11:21

Preview (gratis)

Ruiter: Sabrina van Rijswijk

Paard: Laos

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s9

Rubriek: international 1.40m 2 phases

Datum: 05-06-2011

Tijd: 11:23

Preview (gratis)

Ruiter: Henk van de Pol

Paard: Chesterfield

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s9

Rubriek: international 1.40m 2 phases

Datum: 05-06-2011

Tijd: 11:25

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Vinckier

Paard: Emilie de Diamant A.S.

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s9

Rubriek: international 1.40m 2 phases

Datum: 05-06-2011

Tijd: 11:27

Preview (gratis)

Ruiter: James Peeters

Paard: Diora de Goedereede

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s9

Rubriek: international 1.40m 2 phases

Datum: 05-06-2011

Tijd: 11:29

Preview (gratis)

Ruiter: Suzanne Tepper

Paard: KM Newlight N

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 12:03

Preview (gratis)

Ruiter: Jurgen Stenfert

Paard: Adriane BB

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 12:05

Preview (gratis)

Ruiter: Jens Nijs

Paard: Fiorucci Du Miramar

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 12:07

Preview (gratis)

Ruiter: Jeroen Bruens

Paard: Aranko

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 12:09

Preview (gratis)

Ruiter: Malin Parmler

Paard: Cleopatra

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 12:10

Preview (gratis)

Ruiter: Roelof Bril

Paard: Augsburg

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 12:12

Preview (gratis)

Ruiter: Robert Whitaker

Paard: Asterix EZ

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 12:14

Preview (gratis)

Ruiter: Abdel Said

Paard: Fairplay van het Hellehof

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 12:16

Preview (gratis)

Ruiter: Mark Bunting

Paard: Milan IV

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 12:18

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Vinckier

Paard: Fata Morgana Z

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 12:20

Preview (gratis)

Ruiter: Katty King

Paard: Chococino 2

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 12:22

Preview (gratis)

Ruiter: Frida Berggren

Paard: Salvador Z

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 12:24

Preview (gratis)

Ruiter: Javier Salvador

Paard: Sir Alladin

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 12:27

Preview (gratis)

Ruiter: Joy Lammers

Paard: Athena

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 12:29

Preview (gratis)

Ruiter: Elina Blom

Paard: Apollo van Vlaswinkel

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 12:33

Preview (gratis)

Ruiter: Koen Leemans

Paard: Dopharma-s Fourbreaker

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 12:35

Preview (gratis)

Ruiter: Wesley Heijdens

Paard: Dallas du Domaine Z

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 12:39

Preview (gratis)

Ruiter: Sacha Dito

Paard: JK Horsetrucks Chablis

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 12:41

Preview (gratis)

Ruiter: Pia-Luise Aufrecht

Paard: Juanita

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 12:44

Preview (gratis)

Ruiter: Angelique Hoorn

Paard: Zascal

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 12:46

Preview (gratis)

Ruiter: Wout jan van der Schans

Paard: Zorro

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 12:48

Preview (gratis)

Ruiter: Rob Heyligers

Paard: Zanuschka

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 12:50

Preview (gratis)

Ruiter: Carlos Mota Ribas

Paard: Zidane M

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 12:51

Preview (gratis)

Ruiter: Niels Bruynseels

Paard: Echo van het Spieveld

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 12:53

Preview (gratis)

Ruiter: Michael Greeve

Paard: Zosja

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 12:55

Preview (gratis)

Ruiter: Anne-Liza Makkinga

Paard: Boeve-s Colmander

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 12:57

Preview (gratis)

Ruiter: Mathijs van Asten

Paard: Zidane

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 13:00

Preview (gratis)

Ruiter: Harrie Wiering

Paard: Hercules

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 13:02

Preview (gratis)

Ruiter: Alberto Michan Halbinger

Paard: Corfu LS La Silla

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 13:04

Preview (gratis)

Ruiter: James Peeters

Paard: Ciro van de Withoeve

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 13:05

Preview (gratis)

Ruiter: Henk van de Pol

Paard: Zidane

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 13:07

Preview (gratis)

Ruiter: Leopold van Asten

Paard: VDL Groep Zimba

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 13:09

Preview (gratis)

Ruiter: Aniek Poels

Paard: Popeye Wijngaardh Z

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 13:11

Preview (gratis)

Ruiter: Ben Schroder

Paard: Zamoerai

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 13:13

Preview (gratis)

Ruiter: Patrick van der Schans

Paard: Zlatan

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 13:15

Preview (gratis)

Ruiter: Kevin Olsmeijer

Paard: Zara

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 13:17

Preview (gratis)

Ruiter: Ruben Lamers

Paard: Zazou van de Broekkant

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 13:19

Preview (gratis)

Ruiter: Gert Jan Bruggink

Paard: Cnut

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 13:21

Preview (gratis)

Ruiter: Kai Vering

Paard: Pelvin Z

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 13:23

Preview (gratis)

Ruiter: Thiago Ribas da Costa

Paard: Emilio-tibri

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 13:25

Preview (gratis)

Ruiter: Mathijs van Asten

Paard: Zidane

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 13:25

Preview (gratis)

Ruiter: Suzanne Tepper

Paard: KM Newlight N

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 13:31

Preview (gratis)

Ruiter: Jurgen Stenfert

Paard: Adriane BB

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 13:32

Preview (gratis)

Ruiter: Abdel Said

Paard: Fairplay van het Hellehof

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 13:34

Preview (gratis)

Ruiter: Mark Bunting

Paard: Milan IV

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 13:35

Preview (gratis)

Ruiter: Angelique Hoorn

Paard: Zascal

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 13:38

Preview (gratis)

Ruiter: Carlos Mota Ribas

Paard: Zidane M

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 13:39

Preview (gratis)

Ruiter: Niels Bruynseels

Paard: Echo van het Spieveld

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 13:41

Preview (gratis)

Ruiter: Mathijs van Asten

Paard: Zidane

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 13:43

Preview (gratis)

Ruiter: Leopold van Asten

Paard: VDL Groep Zimba

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 13:44

Preview (gratis)

Ruiter: Ben Schroder

Paard: Zamoerai

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 13:46

Preview (gratis)

Ruiter: Patrick van der Schans

Paard: Zlatan

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 13:47

Preview (gratis)

Ruiter: Thiago Ribas da Costa

Paard: Emilio-tibri

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse y3

Rubriek: van ganswinkel prijs

Datum: 05-06-2011

Tijd: 13:49

Preview (gratis)

Ruiter: Eric van der Vleuten

Paard: VDL Groep Cannelina

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s 10

Rubriek: vdl groep derby

Datum: 05-06-2011

Tijd: 15:17

Preview (gratis)

Ruiter: Henk van de Pol

Paard: Chilli Pepper

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s 10

Rubriek: vdl groep derby

Datum: 05-06-2011

Tijd: 15:20

Preview (gratis)

Ruiter: Wout jan van der Schans

Paard: P-Pilot

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s 10

Rubriek: vdl groep derby

Datum: 05-06-2011

Tijd: 15:24

Preview (gratis)

Ruiter: Karim Emile Fares

Paard: Paletti

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s 10

Rubriek: vdl groep derby

Datum: 05-06-2011

Tijd: 15:28

Preview (gratis)

Ruiter: Rob de Bruijn

Paard: Apple Juice

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s 10

Rubriek: vdl groep derby

Datum: 05-06-2011

Tijd: 15:31

Preview (gratis)

Ruiter: Suzanne Tepper

Paard: Sensation

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s 10

Rubriek: vdl groep derby

Datum: 05-06-2011

Tijd: 15:35

Preview (gratis)

Ruiter: Koen Leemans

Paard: Tella

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s 10

Rubriek: vdl groep derby

Datum: 05-06-2011

Tijd: 15:39

Preview (gratis)

Ruiter: Wesley Heijdens

Paard: Ullrich

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s 10

Rubriek: vdl groep derby

Datum: 05-06-2011

Tijd: 15:42

Preview (gratis)

Ruiter: Robert Whitaker

Paard: Watch Me

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s 10

Rubriek: vdl groep derby

Datum: 05-06-2011

Tijd: 15:46

Preview (gratis)

Ruiter: Gert Jan Bruggink

Paard: Venus

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s 10

Rubriek: vdl groep derby

Datum: 05-06-2011

Tijd: 15:49

Preview (gratis)

Ruiter: Sven van Dijck

Paard: Damira

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s 10

Rubriek: vdl groep derby

Datum: 05-06-2011

Tijd: 15:53

Preview (gratis)

Ruiter: Abdel Said

Paard: Duc De Mariposa

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s 10

Rubriek: vdl groep derby

Datum: 05-06-2011

Tijd: 15:56

Preview (gratis)

Ruiter: Leopold van Asten

Paard: VDL Groep Issis du Marais

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s 10

Rubriek: vdl groep derby

Datum: 05-06-2011

Tijd: 16:00

Preview (gratis)

Ruiter: Angelique Hoorn

Paard: Sama

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s 10

Rubriek: vdl groep derby

Datum: 05-06-2011

Tijd: 16:03

Preview (gratis)

Ruiter: James Peeters

Paard: Bengale

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s 10

Rubriek: vdl groep derby

Datum: 05-06-2011

Tijd: 16:06

Preview (gratis)

Ruiter: Jo Pay

Paard: Goodman Randi-s Gold

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s 10

Rubriek: vdl groep derby

Datum: 05-06-2011

Tijd: 16:10

Preview (gratis)

Ruiter: Rob Heyligers

Paard: Von Dutch

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s 10

Rubriek: vdl groep derby

Datum: 05-06-2011

Tijd: 16:20

Preview (gratis)

Ruiter: Julian Kraay

Paard: Palamountains Centurion

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s 10

Rubriek: vdl groep derby

Datum: 05-06-2011

Tijd: 16:23

Preview (gratis)

Ruiter: Carlos Mota Ribas

Paard: Ruswill

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s 10

Rubriek: vdl groep derby

Datum: 05-06-2011

Tijd: 16:27

Preview (gratis)

Ruiter: Andrew Ramsay

Paard: Woitcek

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s 10

Rubriek: vdl groep derby

Datum: 05-06-2011

Tijd: 16:31

Preview (gratis)

Ruiter: Roelof Bril

Paard: Calover

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s 10

Rubriek: vdl groep derby

Datum: 05-06-2011

Tijd: 16:35

Preview (gratis)

Ruiter: Niels Bruynseels

Paard: Cippolini vd Gasthoeve

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s 10

Rubriek: vdl groep derby

Datum: 05-06-2011

Tijd: 16:40

Preview (gratis)

Ruiter: Michael Greeve

Paard: Pissaro

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s 10

Rubriek: vdl groep derby

Datum: 05-06-2011

Tijd: 16:44

Preview (gratis)

Ruiter: Thiago Ribas da Costa

Paard: Don Camillo van Paemel

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s 10

Rubriek: vdl groep derby

Datum: 05-06-2011

Tijd: 16:47

Preview (gratis)

Ruiter: Jeroen Bruens

Paard: Urcolando

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s 10

Rubriek: vdl groep derby

Datum: 05-06-2011

Tijd: 16:51

Preview (gratis)

Ruiter: Mark Bunting

Paard: Beach Boy

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s 10

Rubriek: vdl groep derby

Datum: 05-06-2011

Tijd: 16:54

Preview (gratis)

Ruiter: Wendy Schaeffer

Paard: Koyuna Sun Storm

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s 10

Rubriek: vdl groep derby

Datum: 05-06-2011

Tijd: 16:58

Preview (gratis)

Ruiter: Nathalie van der Mei

Paard: Reinetella

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s 10

Rubriek: vdl groep derby

Datum: 05-06-2011

Tijd: 17:01

Preview (gratis)

Ruiter: Anne-Liza Makkinga

Paard: Boeve-s Saforet

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s 10

Rubriek: vdl groep derby

Datum: 05-06-2011

Tijd: 17:05

Preview (gratis)

Ruiter: Sabrina van Rijswijk

Paard: Tuidam de Tivoli

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s 10

Rubriek: vdl groep derby

Datum: 05-06-2011

Tijd: 17:08

Preview (gratis)

Ruiter: Frans Wijlaars

Paard: Vince Black

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s 10

Rubriek: vdl groep derby

Datum: 05-06-2011

Tijd: 17:12

Preview (gratis)

Ruiter: Steven Whitaker

Paard: Shearwater Mikado

Evenement: CH-Eindhoven

Klasse: klasse s 10

Rubriek: vdl groep derby

Datum: 05-06-2011

Tijd: 17:16

Preview (gratis)