Filters
Zoek in resultaten
Filter klasse
  • klasse l
  • klasse L groep 3
  • Klasse L groep 2
  • Klasse L groep 3
  • Klasse L groep 4
  • Klasse M groep 1
  • Alles weergeven
Filter klasse
  • rubriek 3
  • rubriek 4
  • rubriek 5
  • rubriek 6
  • Rubriek 7
  • rubriek 8
  • rubriek 9
  • rubriek 10
  • Alles weergeven

Evenement: CSI Wierden

Ruiter: Mandy Franssen

Paard: All Clear

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse l

Rubriek: rubriek 3

Datum: 01-11-2010

Tijd: 08:17

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Gohl

Paard: Hemmelhorst JG2

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse l

Rubriek: rubriek 3

Datum: 01-11-2010

Tijd: 08:19

Preview (gratis)

Ruiter: Clementine Kleintjes

Paard: Adonis van Klaverborch

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse l

Rubriek: rubriek 3

Datum: 01-11-2010

Tijd: 08:21

Preview (gratis)

Ruiter: Pim Mulder

Paard: Bodius

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse l

Rubriek: rubriek 3

Datum: 01-11-2010

Tijd: 08:23

Preview (gratis)

Ruiter: Marije Nijhof

Paard: MN2

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse l

Rubriek: rubriek 3

Datum: 01-11-2010

Tijd: 08:24

Preview (gratis)

Ruiter: Roeland Plaisier

Paard: Miss Apple

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse l

Rubriek: rubriek 3

Datum: 01-11-2010

Tijd: 08:27

Preview (gratis)

Ruiter: Henri Stegeman

Paard: Boaz

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse l

Rubriek: rubriek 3

Datum: 01-11-2010

Tijd: 08:29

Preview (gratis)

Ruiter: Wendy Timmers

Paard: WT2

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse l

Rubriek: rubriek 3

Datum: 01-11-2010

Tijd: 08:30

Preview (gratis)

Ruiter: Rom Vermunt

Paard: RV1

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse l

Rubriek: rubriek 3

Datum: 01-11-2010

Tijd: 08:32

Preview (gratis)

Ruiter: Anouk Winkel

Paard: AW1

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse l

Rubriek: rubriek 3

Datum: 01-11-2010

Tijd: 08:35

Preview (gratis)

Ruiter: Don Willemsen

Paard: George

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse l

Rubriek: rubriek 3

Datum: 01-11-2010

Tijd: 08:36

Preview (gratis)

Ruiter: Bas van der Aa

Paard: BA2

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse l

Rubriek: rubriek 3

Datum: 01-11-2010

Tijd: 08:38

Preview (gratis)

Ruiter: Remco Been

Paard: RB1

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse l

Rubriek: rubriek 3

Datum: 01-11-2010

Tijd: 08:40

Preview (gratis)

Ruiter: Melissa Berkhof

Paard: Jps Jelle

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse l

Rubriek: rubriek 3

Datum: 01-11-2010

Tijd: 08:42

Preview (gratis)

Ruiter: Inge Biemolt

Paard: Axel

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse l

Rubriek: rubriek 3

Datum: 01-11-2010

Tijd: 08:43

Preview (gratis)

Ruiter: Evelien Boertien

Paard: Loko

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse l

Rubriek: rubriek 3

Datum: 01-11-2010

Tijd: 08:45

Preview (gratis)

Ruiter: Nuri Dijks

Paard: Angel Blue

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse l

Rubriek: rubriek 3

Datum: 01-11-2010

Tijd: 08:47

Preview (gratis)

Ruiter: Demi Dijks

Paard: Kuchenboy

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse l

Rubriek: rubriek 3

Datum: 01-11-2010

Tijd: 08:48

Preview (gratis)

Ruiter: Bjorn Egberink

Paard: Hemmelhorst BE2

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse l

Rubriek: rubriek 3

Datum: 01-11-2010

Tijd: 08:50

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Gohl

Paard: Hemmelhorst JG1

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse l

Rubriek: rubriek 3

Datum: 01-11-2010

Tijd: 08:52

Preview (gratis)

Ruiter: Clementine Kleintjes

Paard: Zoe

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse l

Rubriek: rubriek 3

Datum: 01-11-2010

Tijd: 08:54

Preview (gratis)

Ruiter: Pim Mulder

Paard: Hassandra Z

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse l

Rubriek: rubriek 3

Datum: 01-11-2010

Tijd: 08:56

Preview (gratis)

Ruiter: Marije Nijhof

Paard: MN1

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse l

Rubriek: rubriek 3

Datum: 01-11-2010

Tijd: 08:57

Preview (gratis)

Ruiter: Joost Siemerink

Paard: JS1

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse l

Rubriek: rubriek 3

Datum: 01-11-2010

Tijd: 08:59

Preview (gratis)

Ruiter: Henri Stegeman

Paard: Adredine

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse l

Rubriek: rubriek 3

Datum: 01-11-2010

Tijd: 09:01

Preview (gratis)

Ruiter: Iris Tjoink

Paard: BML Azirelle

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse l

Rubriek: rubriek 3

Datum: 01-11-2010

Tijd: 09:03

Preview (gratis)

Ruiter: Wendy Timmers

Paard: WT1

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse l

Rubriek: rubriek 3

Datum: 01-11-2010

Tijd: 09:05

Preview (gratis)

Ruiter: Rom Vermunt

Paard: RV2

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse l

Rubriek: rubriek 3

Datum: 01-11-2010

Tijd: 09:07

Preview (gratis)

Ruiter: Anouk Winkel

Paard: AW2

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse l

Rubriek: rubriek 3

Datum: 01-11-2010

Tijd: 09:09

Preview (gratis)

Ruiter: Hilde Woudstra

Paard: Abitibi Blues

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse l

Rubriek: rubriek 3

Datum: 01-11-2010

Tijd: 09:11

Preview (gratis)

Ruiter: Mieke Zoetelief

Paard: Gaasbekers Vassandra

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 09:49

Preview (gratis)

Ruiter: Jordy Wilken

Paard: Tenda

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 09:50

Preview (gratis)

Ruiter: Beau Vos

Paard: Bentley

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 09:52

Preview (gratis)

Ruiter: Wouter Vos

Paard: Athena

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 09:55

Preview (gratis)

Ruiter: Dominique Verhoeven

Paard: Boukati

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 09:56

Preview (gratis)

Ruiter: Elise Schurink

Paard: Pythagoras S

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 09:59

Preview (gratis)

Ruiter: Rob Schipper

Paard: RS2

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 10:01

Preview (gratis)

Ruiter: Danny Schaper

Paard: Bolinus

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 10:03

Preview (gratis)

Ruiter: Andrew Ramsay

Paard: AR1

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 10:06

Preview (gratis)

Ruiter: Erwin Rietberg

Paard: ER1

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 10:08

Preview (gratis)

Ruiter: Nick Rademaker

Paard: NR1

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 10:09

Preview (gratis)

Ruiter: Joukje Laarman

Paard: Moonlight

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 10:11

Preview (gratis)

Ruiter: Wesley Mulder

Paard: Amazing Girl

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 10:13

Preview (gratis)

Ruiter: Annika Noteboom

Paard: Velinda

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 10:15

Preview (gratis)

Ruiter: Bertine Laarman

Paard: BL1

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 10:17

Preview (gratis)

Ruiter: Herman Koorman

Paard: HK2

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 10:18

Preview (gratis)

Ruiter: Margriet Kruizinga

Paard: Alinosa

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 10:20

Preview (gratis)

Ruiter: Henny Kanis de Lange

Paard: WokieDokie

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 10:22

Preview (gratis)

Ruiter: Deborah Jackson

Paard: DJ3

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 10:23

Preview (gratis)

Ruiter: Janet Holmberg

Paard: JH1

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 10:26

Preview (gratis)

Ruiter: Kristien Hampsink

Paard: Exclusive

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 10:28

Preview (gratis)

Ruiter: Sander Geerink

Paard: Mondial Foods Zina

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 10:30

Preview (gratis)

Ruiter: Manuel Fernandez Saro

Paard: MF2

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 10:34

Preview (gratis)

Ruiter: Kim Dreijerink

Paard: Aeneas

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 10:36

Preview (gratis)

Ruiter: Marjolein Braamhaar

Paard: Zjetske

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 10:38

Preview (gratis)

Ruiter: Max Possenti

Paard: Chauvinistz HC

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 10:38

Preview (gratis)

Ruiter: Lars Bokkerink

Paard: Qseven

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 10:41

Preview (gratis)

Ruiter: Danny Schaper

Paard: Baltimore

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 10:43

Preview (gratis)

Ruiter: Bernadette van den Brink

Paard: Lifecare Wiseguy

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 10:51

Preview (gratis)

Ruiter: Wouter Vos

Paard: Berlioz de Hus

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 10:53

Preview (gratis)

Ruiter: Mieke Zoetelief

Paard: Gaasbekers Armani

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 10:55

Preview (gratis)

Ruiter: Beau Vos

Paard: McQueen

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 10:57

Preview (gratis)

Ruiter: Dominique Verhoeven

Paard: Witchcraft

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 10:58

Preview (gratis)

Ruiter: Rob Schipper

Paard: RS1

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 11:01

Preview (gratis)

Ruiter: Erwin Rietberg

Paard: ER2

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 11:03

Preview (gratis)

Ruiter: Andrew Ramsay

Paard: AR2

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 11:05

Preview (gratis)

Ruiter: Annika Noteboom

Paard: Rolanda

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 11:06

Preview (gratis)

Ruiter: Wesley Mulder

Paard: Darah de Jassy

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 11:08

Preview (gratis)

Ruiter: Bertine Laarman

Paard: JL2

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 11:10

Preview (gratis)

Ruiter: Margriet Kruizinga

Paard: Andante

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 11:12

Preview (gratis)

Ruiter: Herman Koorman

Paard: HK1

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 11:13

Preview (gratis)

Ruiter: Deborah Jackson

Paard: DJ2

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 11:15

Preview (gratis)

Ruiter: Janet Holmberg

Paard: JH2

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 11:17

Preview (gratis)

Ruiter: Kristien Hampsink

Paard: Cardhu

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 11:19

Preview (gratis)

Ruiter: Denise van Gelder

Paard: Wayne

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 11:21

Preview (gratis)

Ruiter: Sander Geerink

Paard: Mondial Foods Meia Luna

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 11:23

Preview (gratis)

Ruiter: Manuel Fernandez Saro

Paard: MF1

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 11:25

Preview (gratis)

Ruiter: Kim Dreijerink

Paard: Arco

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 11:27

Preview (gratis)

Ruiter: Suzan Houtzeel

Paard: SH1

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 11:29

Preview (gratis)

Ruiter: Kim Stellingsma

Paard: Apache

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 11:31

Preview (gratis)

Ruiter: Patrik Amsink

Paard: Hacarya

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 4

Datum: 01-11-2010

Tijd: 11:33

Preview (gratis)

Ruiter: Bas van der Aa

Paard: Hemmelhorst Golden Girl -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 2

Rubriek: rubriek 5

Datum: 01-11-2010

Tijd: 11:56

Preview (gratis)

Ruiter: Dienke Bakhuis

Paard: Dropke -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 2

Rubriek: rubriek 5

Datum: 01-11-2010

Tijd: 11:57

Preview (gratis)

Ruiter: Remco Been

Paard: volvo s Shakira -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 2

Rubriek: rubriek 5

Datum: 01-11-2010

Tijd: 12:00

Preview (gratis)

Ruiter: Inge Biemolt

Paard: Scoop -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 2

Rubriek: rubriek 5

Datum: 01-11-2010

Tijd: 12:02

Preview (gratis)

Ruiter: Evelien Boertien

Paard: Zandokan -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 2

Rubriek: rubriek 5

Datum: 01-11-2010

Tijd: 12:03

Preview (gratis)

Ruiter: Demi Dijks

Paard: Ameno -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 2

Rubriek: rubriek 5

Datum: 01-11-2010

Tijd: 12:05

Preview (gratis)

Ruiter: Mandy Franssen

Paard: All Clear -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 2

Rubriek: rubriek 5

Datum: 01-11-2010

Tijd: 12:11

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Gohl

Paard: Hemmelhorst Emperor -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 2

Rubriek: rubriek 5

Datum: 01-11-2010

Tijd: 12:14

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Gohl

Paard: Hemmelhorst Emperor -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 2

Rubriek: rubriek 5

Datum: 01-11-2010

Tijd: 12:14

Preview (gratis)

Ruiter: Clementine Kleintjes

Paard: Klaverborch s Adonis -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 2

Rubriek: rubriek 5

Datum: 01-11-2010

Tijd: 12:17

Preview (gratis)

Ruiter: Pim Mulder

Paard: Bodius -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 2

Rubriek: rubriek 5

Datum: 01-11-2010

Tijd: 12:18

Preview (gratis)

Ruiter: Anouk Winkel

Paard: AW1 -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 2

Rubriek: rubriek 5

Datum: 01-11-2010

Tijd: 12:20

Preview (gratis)

Ruiter: Roeland Plaisier

Paard: Miss Apple -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 2

Rubriek: rubriek 5

Datum: 01-11-2010

Tijd: 12:22

Preview (gratis)

Ruiter: Joost Siemerink

Paard: Bugatti -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 2

Rubriek: rubriek 5

Datum: 01-11-2010

Tijd: 12:24

Preview (gratis)

Ruiter: Henri Stegeman

Paard: Boaz -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 2

Rubriek: rubriek 5

Datum: 01-11-2010

Tijd: 12:26

Preview (gratis)

Ruiter: Wendy Timmers

Paard: Ajefo -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 2

Rubriek: rubriek 5

Datum: 01-11-2010

Tijd: 12:27

Preview (gratis)

Ruiter: Don Willemsen

Paard: George -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 2

Rubriek: rubriek 5

Datum: 01-11-2010

Tijd: 12:29

Preview (gratis)

Ruiter: Bas van der Aa

Paard: Goldfeyer -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 2

Rubriek: rubriek 5

Datum: 01-11-2010

Tijd: 12:31

Preview (gratis)

Ruiter: Nuri Dijks

Paard: Braveheart

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse l

Rubriek: rubriek 3

Datum: 01-11-2010

Tijd: 08:13

Preview (gratis)

Ruiter: Bjorn Egberink

Paard: Hemmelhorst BE1

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse l

Rubriek: rubriek 3

Datum: 01-11-2010

Tijd: 08:15

Preview (gratis)

Ruiter: Remco Been

Paard: Volvo s van the man -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 2

Rubriek: rubriek 5

Datum: 01-11-2010

Tijd: 12:33

Preview (gratis)

Ruiter: Melissa Berkhof

Paard: Jps Jelle -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 2

Rubriek: rubriek 5

Datum: 01-11-2010

Tijd: 12:35

Preview (gratis)

Ruiter: Inge Biemolt

Paard: Axel -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 2

Rubriek: rubriek 5

Datum: 01-11-2010

Tijd: 12:36

Preview (gratis)

Ruiter: Leonie Boertien

Paard: Loko -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 2

Rubriek: rubriek 5

Datum: 01-11-2010

Tijd: 12:38

Preview (gratis)

Ruiter: Nuri Dijks

Paard: Angel Blue -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 2

Rubriek: rubriek 5

Datum: 01-11-2010

Tijd: 12:41

Preview (gratis)

Ruiter: Demi Dijks

Paard: Kuchenboy -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 2

Rubriek: rubriek 5

Datum: 01-11-2010

Tijd: 12:42

Preview (gratis)

Ruiter: Bjorn Egberink

Paard: Hemmelhorst Calefornia -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 2

Rubriek: rubriek 5

Datum: 01-11-2010

Tijd: 12:44

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Gohl

Paard: Hemmelhorst Billy Jean -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 2

Rubriek: rubriek 5

Datum: 01-11-2010

Tijd: 12:45

Preview (gratis)

Ruiter: Clementine Kleintjes

Paard: Zoe -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 2

Rubriek: rubriek 5

Datum: 01-11-2010

Tijd: 12:47

Preview (gratis)

Ruiter: Pim Mulder

Paard: Hassandra Z -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 2

Rubriek: rubriek 5

Datum: 01-11-2010

Tijd: 12:49

Preview (gratis)

Ruiter: Marije Nijhof

Paard: Zilverster -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 2

Rubriek: rubriek 5

Datum: 01-11-2010

Tijd: 12:52

Preview (gratis)

Ruiter: Joost Siemerink

Paard: JS1 -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 2

Rubriek: rubriek 5

Datum: 01-11-2010

Tijd: 12:53

Preview (gratis)

Ruiter: Henri Stegeman

Paard: Adredine -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 2

Rubriek: rubriek 5

Datum: 01-11-2010

Tijd: 12:55

Preview (gratis)

Ruiter: Wendy Timmers

Paard: Adventure -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 2

Rubriek: rubriek 5

Datum: 01-11-2010

Tijd: 12:57

Preview (gratis)

Ruiter: Anouk Winkel

Paard: AW2 -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 2

Rubriek: rubriek 5

Datum: 01-11-2010

Tijd: 12:59

Preview (gratis)

Ruiter: Hilde Woudstra

Paard: Abitibi Blues -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 2

Rubriek: rubriek 5

Datum: 01-11-2010

Tijd: 13:01

Preview (gratis)

Ruiter: Mieke Zoetelief

Paard: Gaasbekers Vassandra

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 6

Datum: 01-11-2010

Tijd: 13:19

Preview (gratis)

Ruiter: Jordy Wilken

Paard: Tenda

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 6

Datum: 01-11-2010

Tijd: 13:21

Preview (gratis)

Ruiter: Wouter Vos

Paard: Athena

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 6

Datum: 01-11-2010

Tijd: 13:23

Preview (gratis)

Ruiter: Beau Vos

Paard: Gant

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 6

Datum: 01-11-2010

Tijd: 13:26

Preview (gratis)

Ruiter: Dominique Verhoeven

Paard: Boukati

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 6

Datum: 01-11-2010

Tijd: 13:28

Preview (gratis)

Ruiter: Elise Schurink

Paard: Pythagoras S

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 6

Datum: 01-11-2010

Tijd: 13:31

Preview (gratis)

Ruiter: Rob Schipper

Paard: RS2

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 6

Datum: 01-11-2010

Tijd: 13:33

Preview (gratis)

Ruiter: Danny Schaper

Paard: Bolinus

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 6

Datum: 01-11-2010

Tijd: 13:36

Preview (gratis)

Ruiter: Andrew Ramsay

Paard: AR1

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 6

Datum: 01-11-2010

Tijd: 13:37

Preview (gratis)

Ruiter: Erwin Rietberg

Paard: ER1

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 6

Datum: 01-11-2010

Tijd: 13:39

Preview (gratis)

Ruiter: Patrik Amsink

Paard: B. Adermie

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 6

Datum: 01-11-2010

Tijd: 13:41

Preview (gratis)

Ruiter: Annika Noteboom

Paard: Velinda

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 6

Datum: 01-11-2010

Tijd: 13:42

Preview (gratis)

Ruiter: Joukje Laarman

Paard: Moonlight

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 6

Datum: 01-11-2010

Tijd: 13:44

Preview (gratis)

Ruiter: Wesley Mulder

Paard: Darah de Jassy

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 6

Datum: 01-11-2010

Tijd: 13:46

Preview (gratis)

Ruiter: Bertine Laarman

Paard: BL1

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 6

Datum: 01-11-2010

Tijd: 13:47

Preview (gratis)

Ruiter: Herman Koorman

Paard: HK2

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 6

Datum: 01-11-2010

Tijd: 13:48

Preview (gratis)

Ruiter: Margriet Kruizinga

Paard: Alinosa

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 6

Datum: 01-11-2010

Tijd: 13:50

Preview (gratis)

Ruiter: Henny Kanis de Lange

Paard: WokieDokie

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 6

Datum: 01-11-2010

Tijd: 13:53

Preview (gratis)

Ruiter: Deborah Jackson

Paard: DJ3

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 6

Datum: 01-11-2010

Tijd: 13:55

Preview (gratis)

Ruiter: Kristien Hampsink

Paard: Exclusive

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 6

Datum: 01-11-2010

Tijd: 13:58

Preview (gratis)

Ruiter: Sander Geerink

Paard: Mondial Foods Zina

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 6

Datum: 01-11-2010

Tijd: 14:00

Preview (gratis)

Ruiter: Denise van Gelder

Paard: Udjeli

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 6

Datum: 01-11-2010

Tijd: 14:02

Preview (gratis)

Ruiter: Kim Dreijerink

Paard: Aeneas

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 6

Datum: 01-11-2010

Tijd: 14:04

Preview (gratis)

Ruiter: Lars Bokkerink

Paard: Qseven

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 6

Datum: 01-11-2010

Tijd: 14:14

Preview (gratis)

Ruiter: Bernadette van den Brink

Paard: Lifecare Wiseguy

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 6

Datum: 01-11-2010

Tijd: 14:16

Preview (gratis)

Ruiter: Mieke Zoetelief

Paard: Gaasbekers Armani

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 6

Datum: 01-11-2010

Tijd: 14:17

Preview (gratis)

Ruiter: Wouter Vos

Paard: Berlioz de Hus

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 6

Datum: 01-11-2010

Tijd: 14:20

Preview (gratis)

Ruiter: Beau Vos

Paard: McQueen

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 6

Datum: 01-11-2010

Tijd: 14:23

Preview (gratis)

Ruiter: Dominique Verhoeven

Paard: Witchcraft

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 6

Datum: 01-11-2010

Tijd: 14:24

Preview (gratis)

Ruiter: Rob Schipper

Paard: RS1

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 6

Datum: 01-11-2010

Tijd: 14:26

Preview (gratis)

Ruiter: Danny Schaper

Paard: Baltimore

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 6

Datum: 01-11-2010

Tijd: 14:29

Preview (gratis)

Ruiter: Erwin Rietberg

Paard: ER2

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 6

Datum: 01-11-2010

Tijd: 14:31

Preview (gratis)

Ruiter: Andrew Ramsay

Paard: AR2

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 6

Datum: 01-11-2010

Tijd: 14:34

Preview (gratis)

Ruiter: Bertine Laarman

Paard: JL2

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 6

Datum: 01-11-2010

Tijd: 14:38

Preview (gratis)

Ruiter: Margriet Kruizinga

Paard: Andante

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 6

Datum: 01-11-2010

Tijd: 14:40

Preview (gratis)

Ruiter: Herman Koorman

Paard: HK1

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 6

Datum: 01-11-2010

Tijd: 14:42

Preview (gratis)

Ruiter: Deborah Jackson

Paard: DJ2

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 6

Datum: 01-11-2010

Tijd: 14:44

Preview (gratis)

Ruiter: Kristien Hampsink

Paard: Cardhu

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 6

Datum: 01-11-2010

Tijd: 14:46

Preview (gratis)

Ruiter: Denise van Gelder

Paard: Wayne

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 6

Datum: 01-11-2010

Tijd: 14:47

Preview (gratis)

Ruiter: Sander Geerink

Paard: Mondial Foods Meia Luna

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 6

Datum: 01-11-2010

Tijd: 14:50

Preview (gratis)

Ruiter: Kim Dreijerink

Paard: Arco

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 6

Datum: 01-11-2010

Tijd: 14:53

Preview (gratis)

Ruiter: Kim Stellingsma

Paard: Apache

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 6

Datum: 01-11-2010

Tijd: 14:55

Preview (gratis)

Ruiter: Anne-Liza Makkinga

Paard: Boeve s Landstein -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 15:20

Preview (gratis)

Ruiter: Jochen Munsterhuis

Paard: Munsterhuis Sportscars Capri -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 15:22

Preview (gratis)

Ruiter: Soumaiya Quarbal

Paard: Bruggeman s Beuna Vista -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 15:27

Preview (gratis)

Ruiter: Shanice Roozeboom

Paard: Auburn-Luna -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 15:30

Preview (gratis)

Ruiter: Roderik Roozeboom

Paard: Avanches -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 15:31

Preview (gratis)

Ruiter: Wim Schroder

Paard: Zirikit -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 15:33

Preview (gratis)

Ruiter: Ben Schroder

Paard: BMC Amor -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 15:35

Preview (gratis)

Ruiter: Charel Spekenbrink

Paard: Cuba Libre -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 15:37

Preview (gratis)

Ruiter: Lindy Stuivenberg

Paard: Zo Cool -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 15:39

Preview (gratis)

Ruiter: Liza Tiebot

Paard: P.s.t. Amadore -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 15:40

Preview (gratis)

Ruiter: Judith Vetker

Paard: A Kind of Sparkle -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 15:42

Preview (gratis)

Ruiter: Joy Viscaal

Paard: Miss Congeniality -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 15:44

Preview (gratis)

Ruiter: Robert Vos

Paard: Larenchiva -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 15:46

Preview (gratis)

Ruiter: Annet de Vries

Paard: Argentina -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 15:47

Preview (gratis)

Ruiter: Nynke de Vries

Paard: Arthos -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 15:50

Preview (gratis)

Ruiter: Tamara Zonnebeld

Paard: Wonderboy D -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 15:51

Preview (gratis)

Ruiter: Sharon Zonnebeld

Paard: Zazou D -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 15:53

Preview (gratis)

Ruiter: Bert-Jan Zuidema

Paard: Bonaparte -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 15:55

Preview (gratis)

Ruiter: Fleur Bake

Paard: Porta Me Via -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 15:57

Preview (gratis)

Ruiter: Marie-Louise Bakker

Paard: Zandor -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 15:58

Preview (gratis)

Ruiter: Kevin Beerse

Paard: WBS Wyomie -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 16:01

Preview (gratis)

Ruiter: Frank Buitenhuis

Paard: Zaragossa DS -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 16:02

Preview (gratis)

Ruiter: Bernhard Dirksen

Paard: American Velvet vl. -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 16:04

Preview (gratis)

Ruiter: Jeneska Ekkelenkamp

Paard: Zsa Zsa -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 16:06

Preview (gratis)

Ruiter: Pien Ellenbroek

Paard: Pino -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 16:08

Preview (gratis)

Ruiter: Mischa Everse

Paard: Wise Guy -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 16:09

Preview (gratis)

Ruiter: Bo Gaakeer

Paard: Envy Me -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 16:11

Preview (gratis)

Ruiter: Daan van Geel

Paard: Atanja -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 16:12

Preview (gratis)

Ruiter: Mareille van Geel-Schoder

Paard: Ziezo -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 16:14

Preview (gratis)

Ruiter: Megan Geertshuis

Paard: Bourgogne Vdl -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 16:17

Preview (gratis)

Ruiter: Gert van den Hof

Paard: Bertolo -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 16:18

Preview (gratis)

Ruiter: Jolijn Klomp

Paard: Ranie De Baugy -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 16:29

Preview (gratis)

Ruiter: Jaline Laarman

Paard: Winston -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 16:31

Preview (gratis)

Ruiter: Stina Lillje

Paard: Octavio -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 16:33

Preview (gratis)

Ruiter: Bjorn te Lintelo

Paard: Bsh Zilla -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 16:35

Preview (gratis)

Ruiter: Jochen Munsterhuis

Paard: Munsterhuis Thunderstorm -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 16:38

Preview (gratis)

Ruiter: Malou Oude Luttikhuis

Paard: Silver Hunter -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 16:40

Preview (gratis)

Ruiter: Sandra van de Outenaar

Paard: WBS Wordl Girl -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 16:42

Preview (gratis)

Ruiter: Soumaiya Quarbal

Paard: Bruggeman s Brise de Coeur -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 16:43

Preview (gratis)

Ruiter: Dominique Roelofsen

Paard: Berend S -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 16:45

Preview (gratis)

Ruiter: Shanice Roozeboom

Paard: Ali-Baba -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 16:47

Preview (gratis)

Ruiter: Roderik Roozeboom

Paard: Arcachon -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 16:49

Preview (gratis)

Ruiter: Wim Schroder

Paard: Agodinus -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 16:50

Preview (gratis)

Ruiter: Lindy Stuivenberg

Paard: Calimero -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 16:52

Preview (gratis)

Ruiter: Liza Tiebot

Paard: Apache -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 16:53

Preview (gratis)

Ruiter: Judith Vetker

Paard: Bridgetown -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 16:56

Preview (gratis)

Ruiter: Nynke de Vries

Paard: Norton Sylt He Z -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 16:57

Preview (gratis)

Ruiter: Sharon Zonnebeld

Paard: Warsteiner D -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 16:59

Preview (gratis)

Ruiter: Annet de Vries

Paard: Nubuick -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 17:01

Preview (gratis)

Ruiter: Tamara Zonnebeld

Paard: Zinnia D -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 17:03

Preview (gratis)

Ruiter: Bert-Jan Zuidema

Paard: Boeve s Berlins Boy -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 17:04

Preview (gratis)

Ruiter: Kevin Beerse

Paard: WBS Cincinnati -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 17:06

Preview (gratis)

Ruiter: Frank Buitenhuis

Paard: Ace of Diamonds -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 17:08

Preview (gratis)

Ruiter: Bernhard Dirksen

Paard: Cinderella Z -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 17:10

Preview (gratis)

Ruiter: Mischa Everse

Paard: Akoezie -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 17:12

Preview (gratis)

Ruiter: Bo Gaakeer

Paard: Kluivert -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 17:14

Preview (gratis)

Ruiter: Daan van Geel

Paard: Baron -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 17:15

Preview (gratis)

Ruiter: Mareille van Geel-Schoder

Paard: Alorien -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 17:17

Preview (gratis)

Ruiter: Megan Geertshuis

Paard: Alpha -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 17:19

Preview (gratis)

Ruiter: Gert van den Hof

Paard: Azuero HBC -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 17:21

Preview (gratis)

Ruiter: Marlies Hoorn

Paard: Abelia Campari -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 17:23

Preview (gratis)

Ruiter: Robert Vos

Paard: Coco -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 17:25

Preview (gratis)

Ruiter: Jaline Laarman

Paard: Varenta -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 17:26

Preview (gratis)

Ruiter: Annelien Lenters

Paard: Who s Limit VL -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 17:28

Preview (gratis)

Ruiter: Bastiaan Loohuis

Paard: Regessy -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: Rubriek 7

Datum: 01-11-2010

Tijd: 17:30

Preview (gratis)

Ruiter: Gert van den Hof

Paard: WB -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 8

Datum: 01-11-2010

Tijd: 17:54

Preview (gratis)

Ruiter: Frank Buitenhuis

Paard: Violaan -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 8

Datum: 01-11-2010

Tijd: 17:57

Preview (gratis)

Ruiter: Megan Geertshuis

Paard: Whitney -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 8

Datum: 01-11-2010

Tijd: 17:59

Preview (gratis)

Ruiter: Jolijn Klomp

Paard: Unlimid -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 8

Datum: 01-11-2010

Tijd: 18:01

Preview (gratis)

Ruiter: Vincent Geerink

Paard: Amber -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 8

Datum: 01-11-2010

Tijd: 18:04

Preview (gratis)

Ruiter: Daan van Geel

Paard: Anna -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 8

Datum: 01-11-2010

Tijd: 18:05

Preview (gratis)

Ruiter: Mischa Everse

Paard: Zabel -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 8

Datum: 01-11-2010

Tijd: 18:07

Preview (gratis)

Ruiter: Jeneska Ekkelenkamp

Paard: Traviata -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 8

Datum: 01-11-2010

Tijd: 18:09

Preview (gratis)

Ruiter: Marjet Drost

Paard: Elmo -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 8

Datum: 01-11-2010

Tijd: 18:11

Preview (gratis)

Ruiter: Bernhard Dirksen

Paard: Amelandsiere -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 8

Datum: 01-11-2010

Tijd: 18:12

Preview (gratis)

Ruiter: Pia Brinkman

Paard: Ziggy -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 8

Datum: 01-11-2010

Tijd: 18:14

Preview (gratis)

Ruiter: Ellen Zwijnenberg

Paard: What s -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 8

Datum: 01-11-2010

Tijd: 18:16

Preview (gratis)

Ruiter: Kevin Beerse

Paard: Odiris Welkom -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 8

Datum: 01-11-2010

Tijd: 18:18

Preview (gratis)

Ruiter: Jacques Wilmink

Paard: Asjemenou -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 8

Datum: 01-11-2010

Tijd: 18:19

Preview (gratis)

Ruiter: Frank Wagelaar

Paard: Alexis -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 8

Datum: 01-11-2010

Tijd: 18:21

Preview (gratis)

Ruiter: Annet de Vries

Paard: Whin Whin -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 8

Datum: 01-11-2010

Tijd: 18:24

Preview (gratis)

Ruiter: Judith Vetker

Paard: Vickweis -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 8

Datum: 01-11-2010

Tijd: 18:25

Preview (gratis)

Ruiter: Nynke de Vries

Paard: Zidane -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 8

Datum: 01-11-2010

Tijd: 18:27

Preview (gratis)

Ruiter: Wouter Vos

Paard: Look a Like -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 8

Datum: 01-11-2010

Tijd: 18:29

Preview (gratis)

Ruiter: Dominique Verhoeven

Paard: Zaza Di Mamma B -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 8

Datum: 01-11-2010

Tijd: 18:32

Preview (gratis)

Ruiter: Charel Spekenbrink

Paard: Zidane -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 8

Datum: 01-11-2010

Tijd: 18:34

Preview (gratis)

Ruiter: Sharon ten Berge

Paard: Vinacolade -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 8

Datum: 01-11-2010

Tijd: 18:36

Preview (gratis)

Ruiter: Ben Schroder

Paard: Arthos R -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 8

Datum: 01-11-2010

Tijd: 18:38

Preview (gratis)

Ruiter: Shanice Roozeboom

Paard: Aykos -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 8

Datum: 01-11-2010

Tijd: 18:40

Preview (gratis)

Ruiter: Lisanne Roesink

Paard: Wizz -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 8

Datum: 01-11-2010

Tijd: 18:46

Preview (gratis)

Ruiter: Dominique Roelofsen

Paard: Zarona -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 8

Datum: 01-11-2010

Tijd: 18:49

Preview (gratis)

Ruiter: Sandra van de Outenaar

Paard: WBS Zilita -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 8

Datum: 01-11-2010

Tijd: 18:51

Preview (gratis)

Ruiter: Lieke Ophof

Paard: Welldone -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 8

Datum: 01-11-2010

Tijd: 18:52

Preview (gratis)

Ruiter: Frits Leenders

Paard: FL3 -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 8

Datum: 01-11-2010

Tijd: 18:54

Preview (gratis)

Ruiter: Frits Leenders

Paard: FL3 -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 8

Datum: 01-11-2010

Tijd: 18:54

Preview (gratis)

Ruiter: Joey Lansink

Paard: Watch Me -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 8

Datum: 01-11-2010

Tijd: 18:56

Preview (gratis)

Ruiter: Pieternel Kerbert

Paard: Zomodo P -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 8

Datum: 01-11-2010

Tijd: 18:59

Preview (gratis)

Ruiter: Marlies Hoorn

Paard: Deli du Beaauville -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 8

Datum: 01-11-2010

Tijd: 19:03

Preview (gratis)

Ruiter: Gert van den Hof

Paard: wise lady -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 8

Datum: 01-11-2010

Tijd: 19:04

Preview (gratis)

Ruiter: Vincent Geerink

Paard: Dramon -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 8

Datum: 01-11-2010

Tijd: 19:06

Preview (gratis)

Ruiter: Mareille van Geel-Schoder

Paard: Acer -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 8

Datum: 01-11-2010

Tijd: 19:08

Preview (gratis)

Ruiter: Daan van Geel

Paard: Adinus -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 8

Datum: 01-11-2010

Tijd: 19:09

Preview (gratis)

Ruiter: Mischa Everse

Paard: Allegro -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 8

Datum: 01-11-2010

Tijd: 19:11

Preview (gratis)

Ruiter: Marjet Drost

Paard: Cherleone Z - chellano

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 8

Datum: 01-11-2010

Tijd: 19:13

Preview (gratis)

Ruiter: Bernhard Dirksen

Paard: Zaileen -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 8

Datum: 01-11-2010

Tijd: 19:15

Preview (gratis)

Ruiter: Frank Buitenhuis

Paard: Wivolie -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 8

Datum: 01-11-2010

Tijd: 19:16

Preview (gratis)

Ruiter: Pia Brinkman

Paard: Zillah -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 8

Datum: 01-11-2010

Tijd: 19:18

Preview (gratis)

Ruiter: Nynke de Vries

Paard: Zedaldine Wh -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 8

Datum: 01-11-2010

Tijd: 19:19

Preview (gratis)

Ruiter: Maurice Wilmink

Paard: Boyrivens Vallery -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 8

Datum: 01-11-2010

Tijd: 19:21

Preview (gratis)

Ruiter: Annet de Vries

Paard: Noorderborg s Zugero -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 8

Datum: 01-11-2010

Tijd: 19:23

Preview (gratis)

Ruiter: Dominique Verhoeven

Paard: Hakuna Matata Bz -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 8

Datum: 01-11-2010

Tijd: 19:25

Preview (gratis)

Ruiter: Shanice Roozeboom

Paard: Ajax -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 8

Datum: 01-11-2010

Tijd: 19:26

Preview (gratis)

Ruiter: AnneLiza Makkinga

Paard: Boeves Landstein

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 19:53

Preview (gratis)

Ruiter: Lieke Ophof

Paard: Zoldoer

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 19:53

Preview (gratis)

Ruiter: Sandra van de Outenaar

Paard: WBS Wordl Girl

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 19:57

Preview (gratis)

Ruiter: Roderik Roozeboom

Paard: Avanches

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 19:59

Preview (gratis)

Ruiter: Lindy Stuivenberg

Paard: Zo Cool

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 20:01

Preview (gratis)

Ruiter: Liza Tiebot

Paard: P.s.t. Amadore

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 20:03

Preview (gratis)

Ruiter: Judith Vetker

Paard: A Kind of Sparkle

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 20:04

Preview (gratis)

Ruiter: Joy Viscaal

Paard: Miss Congeniality

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 20:06

Preview (gratis)

Ruiter: Robert Vos

Paard: Larenchiva

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 20:07

Preview (gratis)

Ruiter: Annet de Vries

Paard: Argentina

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 20:09

Preview (gratis)

Ruiter: Nynke de Vries

Paard: Arthos

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 20:11

Preview (gratis)

Ruiter: Tamara Zonnebeld

Paard: Wonderboy D

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 20:12

Preview (gratis)

Ruiter: Sharon Zonnebeld

Paard: Zazou D

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 20:14

Preview (gratis)

Ruiter: BertJan Zuidema

Paard: Bonaparte

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 20:16

Preview (gratis)

Ruiter: Fleur Bake

Paard: Porta Me Via

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 20:18

Preview (gratis)

Ruiter: MarieLouise Bakker

Paard: Zandor

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 20:21

Preview (gratis)

Ruiter: Frank Buitenhuis

Paard: Zaragossa DS

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 20:23

Preview (gratis)

Ruiter: Bernhard Dirksen

Paard: American Velvet vl.

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 20:25

Preview (gratis)

Ruiter: Jeneska Ekkelenkamp

Paard: Zsa Zsa

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 20:27

Preview (gratis)

Ruiter: Pien Ellenbroek

Paard: Pino

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 20:28

Preview (gratis)

Ruiter: Mischa Everse

Paard: Wise Guy

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 20:31

Preview (gratis)

Ruiter: Bo Gaakeer

Paard: Envy Me

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 20:32

Preview (gratis)

Ruiter: Daan van Geel

Paard: Atanja

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 20:34

Preview (gratis)

Ruiter: Mareille van GeelSchoder

Paard: Ziezo

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 20:35

Preview (gratis)

Ruiter: Megan Geertshuis

Paard: Bourgogne Vdl

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 20:38

Preview (gratis)

Ruiter: Gert van den Hof

Paard: Bertolo

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 20:40

Preview (gratis)

Ruiter: Jolijn Klomp

Paard: Ranie De Baugy

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 20:48

Preview (gratis)

Ruiter: Jaline Laarman

Paard: Winston

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 20:50

Preview (gratis)

Ruiter: Stina Lillje

Paard: Octavio

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 20:53

Preview (gratis)

Ruiter: Bjorn te Lintelo

Paard: Bsh Zilla

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 20:54

Preview (gratis)

Ruiter: Bastiaan Loohuis

Paard: Regessy

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 20:57

Preview (gratis)

Ruiter: AnneLiza Makkinga

Paard: Andro

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 20:58

Preview (gratis)

Ruiter: Soumaiya Quarbal

Paard: Bruggemans Beuna Vista

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 21:00

Preview (gratis)

Ruiter: Dominique Roelofsen

Paard: Berend S

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 21:01

Preview (gratis)

Ruiter: Shanice Roozeboom

Paard: AliBaba

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 21:03

Preview (gratis)

Ruiter: Roderik Roozeboom

Paard: Arcachon

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 21:06

Preview (gratis)

Ruiter: Lindy Stuivenberg

Paard: Calimero

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 21:07

Preview (gratis)

Ruiter: Liza Tiebot

Paard: Apache

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 21:10

Preview (gratis)

Ruiter: Judith Vetker

Paard: Bridgetown

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 21:13

Preview (gratis)

Ruiter: Sharon Zonnebeld

Paard: Warsteiner D

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 21:17

Preview (gratis)

Ruiter: Annet de Vries

Paard: Nubuick

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 21:19

Preview (gratis)

Ruiter: Tamara Zonnebeld

Paard: Zinnia D

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 21:21

Preview (gratis)

Ruiter: BertJan Zuidema

Paard: Boeves Berlins Boy

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 21:24

Preview (gratis)

Ruiter: Frank Buitenhuis

Paard: Ace of Diamonds

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 21:25

Preview (gratis)

Ruiter: Bernhard Dirksen

Paard: Cinderella Z

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 21:27

Preview (gratis)

Ruiter: Mischa Everse

Paard: Akoezie

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 21:28

Preview (gratis)

Ruiter: Bo Gaakeer

Paard: Kluivert

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 21:31

Preview (gratis)

Ruiter: Mareille van GeelSchoder

Paard: Alorien

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 21:34

Preview (gratis)

Ruiter: Megan Geertshuis

Paard: Alpha

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 21:35

Preview (gratis)

Ruiter: Gert van den Hof

Paard: Azuero HBC

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 21:37

Preview (gratis)

Ruiter: Marlies Hoorn

Paard: Abelia Campari

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 21:38

Preview (gratis)

Ruiter: Jaline Laarman

Paard: Varenta

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 21:40

Preview (gratis)

Ruiter: Annelien Lenters

Paard: Whos Limit VL

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 4

Rubriek: rubriek 9

Datum: 01-11-2010

Tijd: 21:41

Preview (gratis)

Ruiter: Gert van den Hof

Paard: WB -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 10

Datum: 01-11-2010

Tijd: 22:02

Preview (gratis)

Ruiter: Frank Buitenhuis

Paard: Violaan -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 10

Datum: 01-11-2010

Tijd: 22:04

Preview (gratis)

Ruiter: Megan Geertshuis

Paard: Whitney -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 10

Datum: 01-11-2010

Tijd: 22:06

Preview (gratis)

Ruiter: Jolijn Klomp

Paard: Unlimid -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 10

Datum: 01-11-2010

Tijd: 22:07

Preview (gratis)

Ruiter: Vincent Geerink

Paard: Amber -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 10

Datum: 01-11-2010

Tijd: 22:10

Preview (gratis)

Ruiter: Daan van Geel

Paard: Anna -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 10

Datum: 01-11-2010

Tijd: 22:12

Preview (gratis)

Ruiter: Jeneska Ekkelenkamp

Paard: Traviata -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 10

Datum: 01-11-2010

Tijd: 22:15

Preview (gratis)

Ruiter: Bernhard Dirksen

Paard: Amelandsiere -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 10

Datum: 01-11-2010

Tijd: 22:17

Preview (gratis)

Ruiter: Frank Buitenhuis

Paard: Tobias -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 10

Datum: 01-11-2010

Tijd: 22:17

Preview (gratis)

Ruiter: Pia Brinkman

Paard: Ziggy -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 10

Datum: 01-11-2010

Tijd: 22:19

Preview (gratis)

Ruiter: Sharon ten Berge

Paard: Vinacolade -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 10

Datum: 01-11-2010

Tijd: 22:20

Preview (gratis)

Ruiter: Ellen Zwijnenberg

Paard: What s -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 10

Datum: 01-11-2010

Tijd: 22:22

Preview (gratis)

Ruiter: Jacques Wilmink

Paard: Asjemenou -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 10

Datum: 01-11-2010

Tijd: 22:23

Preview (gratis)

Ruiter: Frank Wagelaar

Paard: Alexis -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 10

Datum: 01-11-2010

Tijd: 22:26

Preview (gratis)

Ruiter: Annet de Vries

Paard: Whin Whin -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 10

Datum: 01-11-2010

Tijd: 22:27

Preview (gratis)

Ruiter: Sharon ten Berge

Paard: Zanthiago -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 10

Datum: 01-11-2010

Tijd: 22:29

Preview (gratis)

Ruiter: Nynke de Vries

Paard: Zidane -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 10

Datum: 01-11-2010

Tijd: 22:31

Preview (gratis)

Ruiter: Judith Vetker

Paard: Vickweis -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 10

Datum: 01-11-2010

Tijd: 22:33

Preview (gratis)

Ruiter: Wouter Vos

Paard: Look a Like -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 10

Datum: 01-11-2010

Tijd: 22:34

Preview (gratis)

Ruiter: Frank Buitenhuis

Paard: Wivolie -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 10

Datum: 01-11-2010

Tijd: 22:36

Preview (gratis)

Ruiter: Dominique Verhoeven

Paard: Zaza Di Mamma B -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 10

Datum: 01-11-2010

Tijd: 22:38

Preview (gratis)

Ruiter: Charel Spekenbrink

Paard: Zidane -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 10

Datum: 01-11-2010

Tijd: 22:39

Preview (gratis)

Ruiter: Shanice Roozeboom

Paard: Aykos -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 10

Datum: 01-11-2010

Tijd: 22:41

Preview (gratis)

Ruiter: Lisanne Roesink

Paard: Wizz -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 10

Datum: 01-11-2010

Tijd: 22:43

Preview (gratis)

Ruiter: Dominique Roelofsen

Paard: Zarona -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 10

Datum: 01-11-2010

Tijd: 22:45

Preview (gratis)

Ruiter: Pieternel Kerbert

Paard: Zomodo P -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 10

Datum: 01-11-2010

Tijd: 22:48

Preview (gratis)

Ruiter: Marlies Hoorn

Paard: Deli du Beaauville -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 10

Datum: 01-11-2010

Tijd: 22:50

Preview (gratis)

Ruiter: Joey Lansink

Paard: Watch Me -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 10

Datum: 01-11-2010

Tijd: 22:51

Preview (gratis)

Ruiter: Gert van den Hof

Paard: wise lady -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 10

Datum: 01-11-2010

Tijd: 22:53

Preview (gratis)

Ruiter: Vincent Geerink

Paard: Dramon -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 10

Datum: 01-11-2010

Tijd: 22:55

Preview (gratis)

Ruiter: Mareille van Geel-Schoder

Paard: Acer -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 10

Datum: 01-11-2010

Tijd: 22:56

Preview (gratis)

Ruiter: Daan van Geel

Paard: Adinus -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 10

Datum: 01-11-2010

Tijd: 22:58

Preview (gratis)

Ruiter: Marjet Drost

Paard: Cherleone Z - chellano

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 10

Datum: 01-11-2010

Tijd: 23:01

Preview (gratis)

Ruiter: Bernhard Dirksen

Paard: Zaileen -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 10

Datum: 01-11-2010

Tijd: 23:03

Preview (gratis)

Ruiter: Annika Noteboom

Paard: Rolanda

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 6

Datum: 01-11-2010

Tijd: 14:36

Preview (gratis)

Ruiter: Patrik Amsink

Paard: Hacarya

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse L groep 3

Rubriek: rubriek 6

Datum: 01-11-2010

Tijd: 14:58

Preview (gratis)

Ruiter: Frank Buitenhuis

Paard: Violaan -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 10

Datum: 01-11-2010

Tijd: 23:05

Preview (gratis)

Ruiter: Pia Brinkman

Paard: Zillah -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 10

Datum: 01-11-2010

Tijd: 23:07

Preview (gratis)

Ruiter: Nynke de Vries

Paard: Zedaldine Wh -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 10

Datum: 01-11-2010

Tijd: 23:09

Preview (gratis)

Ruiter: Annet de Vries

Paard: Noorderborg s Zugero -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 10

Datum: 01-11-2010

Tijd: 23:11

Preview (gratis)

Ruiter: Dominique Verhoeven

Paard: Zaza Di Mamma B -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 10

Datum: 01-11-2010

Tijd: 23:13

Preview (gratis)

Ruiter: Dominique Roelofsen

Paard: Ardenta -

Evenement: CSI Wierden

Klasse: Klasse M groep 1

Rubriek: rubriek 10

Datum: 01-11-2010

Tijd: 23:16

Preview (gratis)