Filters
Zoek in resultaten
Filter klasse
  • klasse m groep 3
  • klasse m groep 2
  • klasse m groep 4
  • klasse L groep 1
  • klasse L groep 2 3 en 4
  • Alles weergeven
Filter klasse
  • rubriek 12
  • rubriek 13
  • rubriek 14
  • rubriek 15
  • rubriek 11
  • rubriek 16
  • rubriek 17
  • rubriek 18
  • Alles weergeven

Evenement: CSI Wierden

Ruiter: Harry Wolf

Paard: Zephine Rose

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 12

Datum: 02-11-2010

Tijd: 11:00

Preview (gratis)

Ruiter: Hilde Woudstra

Paard: Charlie

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 12

Datum: 02-11-2010

Tijd: 11:02

Preview (gratis)

Ruiter: Francine Pijper

Paard: Overcinger-s Quinee Z

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 12

Datum: 02-11-2010

Tijd: 11:05

Preview (gratis)

Ruiter: Tim Jellema

Paard: Alex

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 12

Datum: 02-11-2010

Tijd: 11:06

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis van den Brink

Paard: Arko

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 12

Datum: 02-11-2010

Tijd: 11:08

Preview (gratis)

Ruiter: Anouk Winkel

Paard: Volvo s Virility

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 13

Datum: 02-11-2010

Tijd: 11:43

Preview (gratis)

Ruiter: Rob Wiefferink

Paard: Zilvergirl

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 13

Datum: 02-11-2010

Tijd: 11:45

Preview (gratis)

Ruiter: Annet Wassink

Paard: VIP

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 13

Datum: 02-11-2010

Tijd: 11:48

Preview (gratis)

Ruiter: Robert Vos

Paard: For Fun

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 13

Datum: 02-11-2010

Tijd: 11:49

Preview (gratis)

Ruiter: Erwin Rietberg

Paard: Ciro

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 13

Datum: 02-11-2010

Tijd: 11:51

Preview (gratis)

Ruiter: Rob Schipper

Paard: Victory

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 13

Datum: 02-11-2010

Tijd: 11:53

Preview (gratis)

Ruiter: Danny Schaper

Paard: Adios

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 13

Datum: 02-11-2010

Tijd: 11:55

Preview (gratis)

Ruiter: Pim Mulder

Paard: Shiver

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 13

Datum: 02-11-2010

Tijd: 11:57

Preview (gratis)

Ruiter: Bastiaan Loohuis

Paard: Diva

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 13

Datum: 02-11-2010

Tijd: 11:59

Preview (gratis)

Ruiter: Annet Willems

Paard: Warome

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 13

Datum: 02-11-2010

Tijd: 12:01

Preview (gratis)

Ruiter: Annelien Lenters

Paard: American Dream

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 13

Datum: 02-11-2010

Tijd: 12:02

Preview (gratis)

Ruiter: Clementine Kleintjes

Paard: Klaverborch s Adonis

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 13

Datum: 02-11-2010

Tijd: 12:04

Preview (gratis)

Ruiter: Willy van de Ham

Paard: Zephyros

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 13

Datum: 02-11-2010

Tijd: 12:06

Preview (gratis)

Ruiter: Sander Geerink

Paard: SG3

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 13

Datum: 02-11-2010

Tijd: 12:09

Preview (gratis)

Ruiter: Hanno Ellermann

Paard: Zambesi

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 13

Datum: 02-11-2010

Tijd: 12:10

Preview (gratis)

Ruiter: Jeanette Corbeek

Paard: Silk ka s Forget me Not

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 13

Datum: 02-11-2010

Tijd: 12:11

Preview (gratis)

Ruiter: Marleen Bruggink

Paard: Mabelle

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 13

Datum: 02-11-2010

Tijd: 12:13

Preview (gratis)

Ruiter: Martin van Bijsteren

Paard: Alexis Velvet

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 13

Datum: 02-11-2010

Tijd: 12:15

Preview (gratis)

Ruiter: Remco Been

Paard: Volvo s Al Bundy

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 13

Datum: 02-11-2010

Tijd: 12:16

Preview (gratis)

Ruiter: Pia Louise Aufrecht

Paard: Juanita

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 13

Datum: 02-11-2010

Tijd: 12:18

Preview (gratis)

Ruiter: Patrik Amsink

Paard: PA3

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 13

Datum: 02-11-2010

Tijd: 12:20

Preview (gratis)

Ruiter: Stefan Adamowicz

Paard: Zovidius S.A.

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 13

Datum: 02-11-2010

Tijd: 12:22

Preview (gratis)

Ruiter: Bas van der Aa

Paard: BA3

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 13

Datum: 02-11-2010

Tijd: 12:24

Preview (gratis)

Ruiter: Catherine Walsh

Paard: CW1

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 13

Datum: 02-11-2010

Tijd: 12:26

Preview (gratis)

Ruiter: Merle Tasche

Paard: Wouter

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 13

Datum: 02-11-2010

Tijd: 12:28

Preview (gratis)

Ruiter: Rob Schipper

Paard: Zizogga

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 13

Datum: 02-11-2010

Tijd: 12:30

Preview (gratis)

Ruiter: Niels Nanning

Paard: Arly

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 13

Datum: 02-11-2010

Tijd: 12:33

Preview (gratis)

Ruiter: Megan Oude Groeniger

Paard: Silk ka s Rose

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 13

Datum: 02-11-2010

Tijd: 12:34

Preview (gratis)

Ruiter: Pim Mulder

Paard: Amigo

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 13

Datum: 02-11-2010

Tijd: 12:36

Preview (gratis)

Ruiter: Clementine Kleintjes

Paard: Zoe

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 13

Datum: 02-11-2010

Tijd: 12:37

Preview (gratis)

Ruiter: Willy van de Ham

Paard: Zalida

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 13

Datum: 02-11-2010

Tijd: 12:39

Preview (gratis)

Ruiter: Sander Geerink

Paard: SG4

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 13

Datum: 02-11-2010

Tijd: 12:41

Preview (gratis)

Ruiter: Jeanette Corbeek

Paard: Katie S

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 13

Datum: 02-11-2010

Tijd: 12:43

Preview (gratis)

Ruiter: Remco Been

Paard: Volvo s Shakira

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 13

Datum: 02-11-2010

Tijd: 12:45

Preview (gratis)

Ruiter: Pia Louise Aufrecht

Paard:

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 13

Datum: 02-11-2010

Tijd: 12:47

Preview (gratis)

Ruiter: Patrik Amsink

Paard: PA4

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 13

Datum: 02-11-2010

Tijd: 12:48

Preview (gratis)

Ruiter: ArendJan Bannink

Paard: Zaza

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 14

Datum: 02-11-2010

Tijd: 13:19

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis van den Brink

Paard: Aragorn

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 14

Datum: 02-11-2010

Tijd: 13:28

Preview (gratis)

Ruiter: Bernadette van den Brink

Paard: Lifecare Wiseguy

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 14

Datum: 02-11-2010

Tijd: 13:29

Preview (gratis)

Ruiter: Marleen Bruggink

Paard: Vampire

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 14

Datum: 02-11-2010

Tijd: 13:32

Preview (gratis)

Ruiter: Annemiek van der Burg

Paard: Maximilian

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 14

Datum: 02-11-2010

Tijd: 13:33

Preview (gratis)

Ruiter: Eric ten Cate

Paard: Amade

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 14

Datum: 02-11-2010

Tijd: 13:35

Preview (gratis)

Ruiter: Tim Jellema

Paard: Alex

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 14

Datum: 02-11-2010

Tijd: 13:42

Preview (gratis)

Ruiter: Joukje Laarman

Paard: Aranka van de Zuuthoeve

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 14

Datum: 02-11-2010

Tijd: 13:45

Preview (gratis)

Ruiter: Pim Mulder

Paard: Toronto

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 14

Datum: 02-11-2010

Tijd: 13:47

Preview (gratis)

Ruiter: Francine Pijper

Paard: Overcingers Quinee Z

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 14

Datum: 02-11-2010

Tijd: 13:50

Preview (gratis)

Ruiter: Max Possenti

Paard: Chauvinist Z

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 14

Datum: 02-11-2010

Tijd: 13:52

Preview (gratis)

Ruiter: Patrik Amsink

Paard: BCO Zuccero

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 14

Datum: 02-11-2010

Tijd: 13:54

Preview (gratis)

Ruiter: Danny Schaper

Paard: Arko

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 14

Datum: 02-11-2010

Tijd: 13:56

Preview (gratis)

Ruiter: Erwin Rietberg

Paard: Anton

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 14

Datum: 02-11-2010

Tijd: 13:59

Preview (gratis)

Ruiter: Joost Siemerink

Paard: Aminka

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 14

Datum: 02-11-2010

Tijd: 14:01

Preview (gratis)

Ruiter: Henri Stegeman

Paard: Zhiemara

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 14

Datum: 02-11-2010

Tijd: 14:03

Preview (gratis)

Ruiter: Kim Stellingsma

Paard: Oepsie Daisy

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 14

Datum: 02-11-2010

Tijd: 14:05

Preview (gratis)

Ruiter: Paula Voorneveld

Paard: Victoria

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 14

Datum: 02-11-2010

Tijd: 14:06

Preview (gratis)

Ruiter: Christiaan Wiefferink

Paard: Asrael

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 14

Datum: 02-11-2010

Tijd: 14:08

Preview (gratis)

Ruiter: Sharon Bijen

Paard: Tatum

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 14

Datum: 02-11-2010

Tijd: 14:11

Preview (gratis)

Ruiter: Martin van Bijsteren

Paard: Wish me Luck

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 14

Datum: 02-11-2010

Tijd: 14:12

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis van den Brink

Paard: Arko

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 14

Datum: 02-11-2010

Tijd: 14:14

Preview (gratis)

Ruiter: Marleen Bruggink

Paard: Primeval Temptation

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 14

Datum: 02-11-2010

Tijd: 14:16

Preview (gratis)

Ruiter: Eric ten Cate

Paard: Bokito

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 14

Datum: 02-11-2010

Tijd: 14:18

Preview (gratis)

Ruiter: Bjorn Egberink

Paard: Hemmelhorst ABIES

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 14

Datum: 02-11-2010

Tijd: 14:20

Preview (gratis)

Ruiter: Heleen KlockHoksbergen

Paard: Zidane

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 14

Datum: 02-11-2010

Tijd: 14:22

Preview (gratis)

Ruiter: Javier Salvador

Paard: Zamora

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 14

Datum: 02-11-2010

Tijd: 14:24

Preview (gratis)

Ruiter: Liza Tiebot

Paard: Mik

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 14

Datum: 02-11-2010

Tijd: 14:27

Preview (gratis)

Ruiter: Hilde Woudstra

Paard: Charlie

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 14

Datum: 02-11-2010

Tijd: 14:29

Preview (gratis)

Ruiter: Robert Vos

Paard: RV5

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 14

Datum: 02-11-2010

Tijd: 14:31

Preview (gratis)

Ruiter: Carola Hertzdahl

Paard: Orinoco Flow

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 15:41

Preview (gratis)

Ruiter: Anouk Winkel

Paard: AW4

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 11

Datum: 02-11-2010

Tijd: 08:01

Preview (gratis)

Ruiter: Annet Wassink

Paard: VIP

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 11

Datum: 02-11-2010

Tijd: 08:04

Preview (gratis)

Ruiter: Rob Wiefferink

Paard: Zilvergirl

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 11

Datum: 02-11-2010

Tijd: 08:06

Preview (gratis)

Ruiter: Robert Vos

Paard: RV3

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 11

Datum: 02-11-2010

Tijd: 08:08

Preview (gratis)

Ruiter: Rob Schipper

Paard: RS3

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 11

Datum: 02-11-2010

Tijd: 08:10

Preview (gratis)

Ruiter: Danny Schaper

Paard: Adios

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 11

Datum: 02-11-2010

Tijd: 08:11

Preview (gratis)

Ruiter: Erwin Rietberg

Paard: ER3

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 11

Datum: 02-11-2010

Tijd: 08:13

Preview (gratis)

Ruiter: Pim Mulder

Paard: Shiver

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 11

Datum: 02-11-2010

Tijd: 08:15

Preview (gratis)

Ruiter: Bastiaan Loohuis

Paard: Diva

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 11

Datum: 02-11-2010

Tijd: 08:16

Preview (gratis)

Ruiter: Stina Lillje

Paard: SL2

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 11

Datum: 02-11-2010

Tijd: 08:18

Preview (gratis)

Ruiter: Annelien Lenters

Paard: American Dream

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 11

Datum: 02-11-2010

Tijd: 08:20

Preview (gratis)

Ruiter: Clementine Kleintjes

Paard: Klaverborch s Adonis

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 11

Datum: 02-11-2010

Tijd: 08:21

Preview (gratis)

Ruiter: Willy van de Ham

Paard: Zephyros

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 11

Datum: 02-11-2010

Tijd: 08:24

Preview (gratis)

Ruiter: Sander Geerink

Paard: SG3

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 11

Datum: 02-11-2010

Tijd: 08:26

Preview (gratis)

Ruiter: Jeanette Corbeek

Paard: Silk ka s Forget me Not

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 11

Datum: 02-11-2010

Tijd: 08:28

Preview (gratis)

Ruiter: Hans Brugman

Paard: Arezzo

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 11

Datum: 02-11-2010

Tijd: 08:29

Preview (gratis)

Ruiter: Remco Been

Paard: RB4

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 11

Datum: 02-11-2010

Tijd: 08:31

Preview (gratis)

Ruiter: Hanno Ellermann

Paard: Zambesi

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 11

Datum: 02-11-2010

Tijd: 08:33

Preview (gratis)

Ruiter: Pia Louise Aufrecht

Paard: PA1

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 11

Datum: 02-11-2010

Tijd: 08:35

Preview (gratis)

Ruiter: Patrik Amsink

Paard: PA3

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 11

Datum: 02-11-2010

Tijd: 08:36

Preview (gratis)

Ruiter: Bas van der Aa

Paard: BA3

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 11

Datum: 02-11-2010

Tijd: 08:48

Preview (gratis)

Ruiter: Catherine Walsh

Paard: CW1

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 11

Datum: 02-11-2010

Tijd: 08:50

Preview (gratis)

Ruiter: Merle Tasche

Paard: Wouter

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 11

Datum: 02-11-2010

Tijd: 08:51

Preview (gratis)

Ruiter: Rob Schipper

Paard: RS4

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 11

Datum: 02-11-2010

Tijd: 08:53

Preview (gratis)

Ruiter: Danny Schaper

Paard: Aragorn

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 11

Datum: 02-11-2010

Tijd: 08:55

Preview (gratis)

Ruiter: Niels Nanning

Paard: Arly

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 11

Datum: 02-11-2010

Tijd: 08:56

Preview (gratis)

Ruiter: Megan Oude Groeniger

Paard: Silk ka s Rose

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 11

Datum: 02-11-2010

Tijd: 08:58

Preview (gratis)

Ruiter: Pim Mulder

Paard: Amigo

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 11

Datum: 02-11-2010

Tijd: 08:59

Preview (gratis)

Ruiter: Martin van Bijsteren

Paard: Alexis Velvet

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 11

Datum: 02-11-2010

Tijd: 09:01

Preview (gratis)

Ruiter: Robert Vos

Paard: RV4

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 11

Datum: 02-11-2010

Tijd: 09:02

Preview (gratis)

Ruiter: Clementine Kleintjes

Paard: Zoe

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 11

Datum: 02-11-2010

Tijd: 09:04

Preview (gratis)

Ruiter: Willy van de Ham

Paard: Zalida

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 11

Datum: 02-11-2010

Tijd: 09:06

Preview (gratis)

Ruiter: Sander Geerink

Paard: SG4

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 11

Datum: 02-11-2010

Tijd: 09:08

Preview (gratis)

Ruiter: Jeanette Corbeek

Paard: Katie S

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 11

Datum: 02-11-2010

Tijd: 09:09

Preview (gratis)

Ruiter: Hans Brugman

Paard: Zaidolin

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 11

Datum: 02-11-2010

Tijd: 09:11

Preview (gratis)

Ruiter: Remco Been

Paard: RB3

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 11

Datum: 02-11-2010

Tijd: 09:12

Preview (gratis)

Ruiter: Pia Louise Aufrecht

Paard: PA2

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 11

Datum: 02-11-2010

Tijd: 09:14

Preview (gratis)

Ruiter: Patrik Amsink

Paard: PA4

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 11

Datum: 02-11-2010

Tijd: 09:15

Preview (gratis)

Ruiter: Stefan Adamowicz

Paard: Rallino S.A.

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 11

Datum: 02-11-2010

Tijd: 09:17

Preview (gratis)

Ruiter: Bas van der Aa

Paard: BA4

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 11

Datum: 02-11-2010

Tijd: 09:18

Preview (gratis)

Ruiter: Remco Been

Paard: Volvo-s La Matinee

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 12

Datum: 02-11-2010

Tijd: 09:45

Preview (gratis)

Ruiter: Danny Schaper

Paard: Arko

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 12

Datum: 02-11-2010

Tijd: 09:47

Preview (gratis)

Ruiter: Martin van Bijsteren

Paard: A

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 12

Datum: 02-11-2010

Tijd: 09:48

Preview (gratis)

Ruiter: Sharon Bijen

Paard: Victori

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 12

Datum: 02-11-2010

Tijd: 09:50

Preview (gratis)

Ruiter: ArendJan Bannink

Paard: Zaza

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 12

Datum: 02-11-2010

Tijd: 09:52

Preview (gratis)

Ruiter: Bernadette van den Brink

Paard: Lifecare Wiseguy

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 12

Datum: 02-11-2010

Tijd: 09:54

Preview (gratis)

Ruiter: Marleen Bruggink

Paard: Vampire

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 12

Datum: 02-11-2010

Tijd: 09:56

Preview (gratis)

Ruiter: Annemiek van der Burg

Paard: Maximilian

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 12

Datum: 02-11-2010

Tijd: 09:58

Preview (gratis)

Ruiter: Eric ten Cate

Paard: EC4

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 12

Datum: 02-11-2010

Tijd: 09:59

Preview (gratis)

Ruiter: Bjorn Egberink

Paard: Hemmelhorst BE5

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 12

Datum: 02-11-2010

Tijd: 10:00

Preview (gratis)

Ruiter: Sander Geerink

Paard: Zo What

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 12

Datum: 02-11-2010

Tijd: 10:02

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Gohl

Paard: Hemmelhorst JG4

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 12

Datum: 02-11-2010

Tijd: 10:03

Preview (gratis)

Ruiter: Heleen KlockHoksbergen

Paard: Wourwise

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 12

Datum: 02-11-2010

Tijd: 10:06

Preview (gratis)

Ruiter: Joukje Laarman

Paard: Aronka van de Zuuthoeve

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 12

Datum: 02-11-2010

Tijd: 10:07

Preview (gratis)

Ruiter: Pim Mulder

Paard: Toronto

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 12

Datum: 02-11-2010

Tijd: 10:10

Preview (gratis)

Ruiter: Max Possenti

Paard: Chauvinist Z

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 12

Datum: 02-11-2010

Tijd: 10:11

Preview (gratis)

Ruiter: Patrik Amsink

Paard: BCO Zuccero

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 12

Datum: 02-11-2010

Tijd: 10:13

Preview (gratis)

Ruiter: Erwin Rietberg

Paard: Centerfold

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 12

Datum: 02-11-2010

Tijd: 10:14

Preview (gratis)

Ruiter: Joost Siemerink

Paard: Warriena

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 12

Datum: 02-11-2010

Tijd: 10:16

Preview (gratis)

Ruiter: Henri Stegeman

Paard: Zhiemara

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 12

Datum: 02-11-2010

Tijd: 10:26

Preview (gratis)

Ruiter: Kim Stellingsma

Paard: Oepsie Daisy

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 12

Datum: 02-11-2010

Tijd: 10:28

Preview (gratis)

Ruiter: Paula Voorneveld

Paard: Victoria

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 12

Datum: 02-11-2010

Tijd: 10:30

Preview (gratis)

Ruiter: Javier Salvador

Paard: Chendo

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 12

Datum: 02-11-2010

Tijd: 10:31

Preview (gratis)

Ruiter: Christiaan Wiefferink

Paard: CW1

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 12

Datum: 02-11-2010

Tijd: 10:33

Preview (gratis)

Ruiter: Hilde Woudstra

Paard: Waronetta

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 12

Datum: 02-11-2010

Tijd: 10:35

Preview (gratis)

Ruiter: Harry Wolf

Paard: Zin To Date

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 12

Datum: 02-11-2010

Tijd: 10:37

Preview (gratis)

Ruiter: Sharon Bijen

Paard: Tatum

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 12

Datum: 02-11-2010

Tijd: 10:39

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis van den Brink

Paard: Aragorn

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 12

Datum: 02-11-2010

Tijd: 10:41

Preview (gratis)

Ruiter: Martin van Bijsteren

Paard: Wish me Luck

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 12

Datum: 02-11-2010

Tijd: 10:42

Preview (gratis)

Ruiter: Marleen Bruggink

Paard: Primeval Temptation

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 12

Datum: 02-11-2010

Tijd: 10:45

Preview (gratis)

Ruiter: Eric ten Cate

Paard: EC3

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 12

Datum: 02-11-2010

Tijd: 10:46

Preview (gratis)

Ruiter: Bjorn Egberink

Paard: Hemmelhorst BE4

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 12

Datum: 02-11-2010

Tijd: 10:48

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Gohl

Paard: Hemmelhorst JG3

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 12

Datum: 02-11-2010

Tijd: 10:49

Preview (gratis)

Ruiter: Heleen KlockHoksbergen

Paard: Zidane

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 12

Datum: 02-11-2010

Tijd: 10:51

Preview (gratis)

Ruiter: Javier Salvador

Paard: Zamora

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 12

Datum: 02-11-2010

Tijd: 10:55

Preview (gratis)

Ruiter: Robert Vos

Paard: RV5

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 12

Datum: 02-11-2010

Tijd: 10:56

Preview (gratis)

Ruiter: Liza Tiebot

Paard: Mik

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 12

Datum: 02-11-2010

Tijd: 10:58

Preview (gratis)

Ruiter: Stefan Adamowicz

Paard: Rallino S.A.

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 13

Datum: 02-11-2010

Tijd: 12:50

Preview (gratis)

Ruiter: Bas van der Aa

Paard: BA4

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 13

Datum: 02-11-2010

Tijd: 12:52

Preview (gratis)

Ruiter: Annet Willems

Paard: Armagedon

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 13

Datum: 02-11-2010

Tijd: 12:55

Preview (gratis)

Ruiter: Robert Vos

Paard: For Fun

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 13

Datum: 02-11-2010

Tijd: 12:58

Preview (gratis)

Ruiter: Remco Been

Paard: Volvos La Matinee

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 14

Datum: 02-11-2010

Tijd: 13:21

Preview (gratis)

Ruiter: Sharon Bijen

Paard: Victori

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 14

Datum: 02-11-2010

Tijd: 13:24

Preview (gratis)

Ruiter: Martin van Bijsteren

Paard: A

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 14

Datum: 02-11-2010

Tijd: 13:26

Preview (gratis)

Ruiter: Bjorn Egberink

Paard: Hemmelhorst Avion B

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 14

Datum: 02-11-2010

Tijd: 13:37

Preview (gratis)

Ruiter: Sander Geerink

Paard: Zo What

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 14

Datum: 02-11-2010

Tijd: 13:39

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Gohl

Paard: Hemmelhorst Zazou

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 14

Datum: 02-11-2010

Tijd: 13:40

Preview (gratis)

Ruiter: Heleen KlockHoksbergen

Paard: Wourwise

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 3

Rubriek: rubriek 14

Datum: 02-11-2010

Tijd: 13:44

Preview (gratis)

Ruiter: Janet Holmberg

Paard: Cerona

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 14:57

Preview (gratis)

Ruiter: Rianne Nalis

Paard: Winnetou

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 15:00

Preview (gratis)

Ruiter: Leon Oude Hendriksman

Paard: Charlie

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 15:02

Preview (gratis)

Ruiter: Alice Palmer

Paard: Coronet 5

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 15:04

Preview (gratis)

Ruiter: Frank Schuttert

Paard: Arc de Triomphe HS

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 15:05

Preview (gratis)

Ruiter: Shanice Roozeboom

Paard: Zuvuzela

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 15:07

Preview (gratis)

Ruiter: Joost Siemerink

Paard: Sarmata

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 15:08

Preview (gratis)

Ruiter: Miranda Spronk

Paard: MS4

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 15:10

Preview (gratis)

Ruiter: Deborah Jackson

Paard: Wilotte

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 15:12

Preview (gratis)

Ruiter: Henri Stegeman

Paard: Zaldorado

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 15:14

Preview (gratis)

Ruiter: Liza Tiebot

Paard: Zanzibar

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 15:16

Preview (gratis)

Ruiter: Steven Veldhuis

Paard: Zorro

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 15:18

Preview (gratis)

Ruiter: Rob Wolterink

Paard: Watson

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 15:20

Preview (gratis)

Ruiter: Hilde Woudstra

Paard: Carnell

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 15:22

Preview (gratis)

Ruiter: Germaine Benus

Paard: Winette

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 15:23

Preview (gratis)

Ruiter: Lieselot Boll

Paard: Zoe

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 15:25

Preview (gratis)

Ruiter: Maureen Bonder

Paard: MB2

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 15:26

Preview (gratis)

Ruiter: Jack Broek

Paard: Zelano

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 15:28

Preview (gratis)

Ruiter: Chantal Derksen

Paard: W. Sarouche

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 15:30

Preview (gratis)

Ruiter: Nuri Dijks

Paard: Woe Li

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 15:31

Preview (gratis)

Ruiter: Demi Dijks

Paard: Ameno

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 15:33

Preview (gratis)

Ruiter: Dan Dunne

Paard: Zoro

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 15:34

Preview (gratis)

Ruiter: Manuel Fernandez Saro

Paard: Armando

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 15:36

Preview (gratis)

Ruiter: Willem Greve

Paard: Sonneschein

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 15:38

Preview (gratis)

Ruiter: Robert de Groot

Paard: Robby s Z Ulicina

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 15:40

Preview (gratis)

Ruiter: Anne Liza Makkinga

Paard: Zazzle

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 15:42

Preview (gratis)

Ruiter: Janet Holmberg

Paard: Guess What

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 15:44

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis van den Brink

Paard: Wianta W

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 15:46

Preview (gratis)

Ruiter: Deborah Jackson

Paard: Ziezo

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 15:47

Preview (gratis)

Ruiter: Tim Jellema

Paard: Ventje

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 15:49

Preview (gratis)

Ruiter: Bjorn te Lintelo

Paard: Let s Do It

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 15:50

Preview (gratis)

Ruiter: Herman Koorman

Paard: HK3

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 15:52

Preview (gratis)

Ruiter: Anne Liza Makkinga

Paard: Whisper

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 15:54

Preview (gratis)

Ruiter: Rianne Nalis

Paard: Appy Cara

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 15:55

Preview (gratis)

Ruiter: Alice Palmer

Paard: Jamaika Z

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 15:57

Preview (gratis)

Ruiter: Frank Schuttert

Paard: Absalom HS

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 15:59

Preview (gratis)

Ruiter: Joost Siemerink

Paard: Aminka

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 16:00

Preview (gratis)

Ruiter: Steven Veldhuis

Paard: Zassicala

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 16:02

Preview (gratis)

Ruiter: Germaine Benus

Paard: Annen

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 16:04

Preview (gratis)

Ruiter: Maureen Bonder

Paard: MB1

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 16:06

Preview (gratis)

Ruiter: Nuri Dijks

Paard: Gold Rush

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 16:08

Preview (gratis)

Ruiter: Manuel Fernandez Saro

Paard: Orixa

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 16:11

Preview (gratis)

Ruiter: Tim Jellema

Paard: Zack

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 16:12

Preview (gratis)

Ruiter: Henri Stegeman

Paard: Armani

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 16:15

Preview (gratis)

Ruiter: Liza Tiebot

Paard: At Last

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 16:16

Preview (gratis)

Ruiter: Joost Siemerink

Paard: Warriena

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 16:18

Preview (gratis)

Ruiter: Kirsten Rikkert

Paard: Ai Ai Ai

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 16:20

Preview (gratis)

Ruiter: Deborah Jackson

Paard: Ushuaia van de Wolfsakker

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 16:22

Preview (gratis)

Ruiter: Carola Hertzdahl

Paard: White Night

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 15

Datum: 02-11-2010

Tijd: 16:24

Preview (gratis)

Ruiter: Janet Holmberg

Paard: Cerona

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 16

Datum: 02-11-2010

Tijd: 16:45

Preview (gratis)

Ruiter: Kirsten Rikkert

Paard: Ai Ai Ai

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 16

Datum: 02-11-2010

Tijd: 16:47

Preview (gratis)

Ruiter: Anne Liza Makkinga

Paard: Zazzle

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 16

Datum: 02-11-2010

Tijd: 16:49

Preview (gratis)

Ruiter: Rianne Nalis

Paard: Winnetou

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 16

Datum: 02-11-2010

Tijd: 16:50

Preview (gratis)

Ruiter: Leon Oude Hendriksman

Paard: Charlie

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 16

Datum: 02-11-2010

Tijd: 16:52

Preview (gratis)

Ruiter: Willem Greve

Paard: Sonneschein

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 16

Datum: 02-11-2010

Tijd: 16:53

Preview (gratis)

Ruiter: Alice Palmer

Paard: Coronet 5

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 16

Datum: 02-11-2010

Tijd: 16:55

Preview (gratis)

Ruiter: Frank Schuttert

Paard: Arc de Triomphe HS

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 16

Datum: 02-11-2010

Tijd: 16:57

Preview (gratis)

Ruiter: Shanice Roozeboom

Paard: Zuvuzela

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 16

Datum: 02-11-2010

Tijd: 16:59

Preview (gratis)

Ruiter: Joost Siemerink

Paard: Sarmata

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 16

Datum: 02-11-2010

Tijd: 17:01

Preview (gratis)

Ruiter: Miranda Spronk

Paard: MS4

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 16

Datum: 02-11-2010

Tijd: 17:02

Preview (gratis)

Ruiter: Deborah Jackson

Paard: Wilotte

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 16

Datum: 02-11-2010

Tijd: 17:03

Preview (gratis)

Ruiter: Henri Stegeman

Paard: Zaldorado

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 16

Datum: 02-11-2010

Tijd: 17:05

Preview (gratis)

Ruiter: Liza Tiebot

Paard: Zanzibar

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 16

Datum: 02-11-2010

Tijd: 17:07

Preview (gratis)

Ruiter: Steven Veldhuis

Paard: Zorro

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 16

Datum: 02-11-2010

Tijd: 17:08

Preview (gratis)

Ruiter: Rob Wolterink

Paard: Watson

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 16

Datum: 02-11-2010

Tijd: 17:10

Preview (gratis)

Ruiter: Germaine Benus

Paard: Winette

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 16

Datum: 02-11-2010

Tijd: 17:12

Preview (gratis)

Ruiter: Hilde Woudstra

Paard: Carnell

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 16

Datum: 02-11-2010

Tijd: 17:13

Preview (gratis)

Ruiter: Lieselot Boll

Paard: Zoe

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 16

Datum: 02-11-2010

Tijd: 17:15

Preview (gratis)

Ruiter: Maureen Bonder

Paard: MB2

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 16

Datum: 02-11-2010

Tijd: 17:17

Preview (gratis)

Ruiter: Jack Broek

Paard: Zelano

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 16

Datum: 02-11-2010

Tijd: 17:18

Preview (gratis)

Ruiter: Chantal Derksen

Paard: W. Sarouche

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 16

Datum: 02-11-2010

Tijd: 17:20

Preview (gratis)

Ruiter: Nuri Dijks

Paard: Gold Rush

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 16

Datum: 02-11-2010

Tijd: 17:22

Preview (gratis)

Ruiter: Demi Dijks

Paard: Ameno

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 16

Datum: 02-11-2010

Tijd: 17:24

Preview (gratis)

Ruiter: Dan Dunne

Paard: Zoro

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 16

Datum: 02-11-2010

Tijd: 17:26

Preview (gratis)

Ruiter: Manuel Fernandez Saro

Paard: Armando

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 16

Datum: 02-11-2010

Tijd: 17:28

Preview (gratis)

Ruiter: Robert de Groot

Paard: Robby-s Z Ulicina

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 16

Datum: 02-11-2010

Tijd: 17:30

Preview (gratis)

Ruiter: Janet Holmberg

Paard: Guess What

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 16

Datum: 02-11-2010

Tijd: 17:32

Preview (gratis)

Ruiter: Tim Jellema

Paard: Ventje

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 16

Datum: 02-11-2010

Tijd: 17:34

Preview (gratis)

Ruiter: Herman Koorman

Paard: HK3

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 16

Datum: 02-11-2010

Tijd: 17:35

Preview (gratis)

Ruiter: Bjorn te Lintelo

Paard: Let-s Do It

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 16

Datum: 02-11-2010

Tijd: 17:37

Preview (gratis)

Ruiter: Anne Liza Makkinga

Paard: Whisper

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 16

Datum: 02-11-2010

Tijd: 17:39

Preview (gratis)

Ruiter: Rianne Nalis

Paard: Appy Cara

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 16

Datum: 02-11-2010

Tijd: 17:40

Preview (gratis)

Ruiter: Alice Palmer

Paard: Jamaika Z

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 16

Datum: 02-11-2010

Tijd: 17:42

Preview (gratis)

Ruiter: Frank Schuttert

Paard: Absalom HS

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 16

Datum: 02-11-2010

Tijd: 17:43

Preview (gratis)

Ruiter: Miranda Spronk

Paard: MS3

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 16

Datum: 02-11-2010

Tijd: 17:45

Preview (gratis)

Ruiter: Steven Veldhuis

Paard: Zassicala

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 16

Datum: 02-11-2010

Tijd: 17:47

Preview (gratis)

Ruiter: Germaine Benus

Paard: Annen

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 16

Datum: 02-11-2010

Tijd: 17:49

Preview (gratis)

Ruiter: Maureen Bonder

Paard: MB1

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 16

Datum: 02-11-2010

Tijd: 17:51

Preview (gratis)

Ruiter: Henri Stegeman

Paard: Armani

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 16

Datum: 02-11-2010

Tijd: 17:56

Preview (gratis)

Ruiter: Joost Siemerink

Paard: Warriena

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 16

Datum: 02-11-2010

Tijd: 17:59

Preview (gratis)

Ruiter: Tim Jellema

Paard: Zack

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 16

Datum: 02-11-2010

Tijd: 18:02

Preview (gratis)

Ruiter: Carola Hertzdahl

Paard: White Night

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 16

Datum: 02-11-2010

Tijd: 18:03

Preview (gratis)

Ruiter: Deborah Jackson

Paard: Ushuaia van de Wolfsakker

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 4

Rubriek: rubriek 16

Datum: 02-11-2010

Tijd: 18:05

Preview (gratis)

Ruiter: Annemijn Kootstra

Paard: Passie

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 1

Rubriek: rubriek 17

Datum: 02-11-2010

Tijd: 19:45

Preview (gratis)

Ruiter: Bianca Nijhof

Paard: Cruise Control

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 1

Rubriek: rubriek 17

Datum: 02-11-2010

Tijd: 19:46

Preview (gratis)

Ruiter: Kim Schroder

Paard: Brayn

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 1

Rubriek: rubriek 17

Datum: 02-11-2010

Tijd: 19:48

Preview (gratis)

Ruiter: Michael Hokse

Paard: VDR s Grasshopper

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 1

Rubriek: rubriek 17

Datum: 02-11-2010

Tijd: 19:50

Preview (gratis)

Ruiter: Jan van der Lof

Paard: Pandour

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 1

Rubriek: rubriek 17

Datum: 02-11-2010

Tijd: 19:51

Preview (gratis)

Ruiter: Anne de Lange

Paard: Zeppelin

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 1

Rubriek: rubriek 17

Datum: 02-11-2010

Tijd: 19:54

Preview (gratis)

Ruiter: Jessica Teunis

Paard: Indiana Jones

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 1

Rubriek: rubriek 17

Datum: 02-11-2010

Tijd: 19:56

Preview (gratis)

Ruiter: Marjan Post

Paard: Zarah

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 1

Rubriek: rubriek 17

Datum: 02-11-2010

Tijd: 20:00

Preview (gratis)

Ruiter: Sanne Gerritsen

Paard: Vimoser

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 1

Rubriek: rubriek 17

Datum: 02-11-2010

Tijd: 20:02

Preview (gratis)

Ruiter: Claire van der Lof

Paard: Lollipop

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 1

Rubriek: rubriek 17

Datum: 02-11-2010

Tijd: 20:04

Preview (gratis)

Ruiter: Frank Gerritsen

Paard: Abadan

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 1

Rubriek: rubriek 17

Datum: 02-11-2010

Tijd: 20:04

Preview (gratis)

Ruiter: Frank Gerritsen

Paard: Abadan

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 1

Rubriek: rubriek 17

Datum: 02-11-2010

Tijd: 20:06

Preview (gratis)

Ruiter: Annette Kamphuis

Paard: Ali B

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 1

Rubriek: rubriek 17

Datum: 02-11-2010

Tijd: 20:08

Preview (gratis)

Ruiter: Stefanie Semmekrot

Paard: Winner

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 1

Rubriek: rubriek 17

Datum: 02-11-2010

Tijd: 20:10

Preview (gratis)

Ruiter: Dianne Brouwer

Paard: Andiamo

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 1

Rubriek: rubriek 17

Datum: 02-11-2010

Tijd: 20:12

Preview (gratis)

Ruiter: Silke Knol

Paard: Webster

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 1

Rubriek: rubriek 17

Datum: 02-11-2010

Tijd: 20:14

Preview (gratis)

Ruiter: Willem Schepers

Paard: Verina M

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 1

Rubriek: rubriek 17

Datum: 02-11-2010

Tijd: 20:16

Preview (gratis)

Ruiter: Jeroen Meppelink

Paard: Accapulco

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 1

Rubriek: rubriek 17

Datum: 02-11-2010

Tijd: 20:18

Preview (gratis)

Ruiter: Stefanie Luning

Paard: Akarla

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 1

Rubriek: rubriek 17

Datum: 02-11-2010

Tijd: 20:20

Preview (gratis)

Ruiter: Alene Roeland

Paard: Anouk

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 1

Rubriek: rubriek 17

Datum: 02-11-2010

Tijd: 20:22

Preview (gratis)

Ruiter: Mirjam Nijhof

Paard: VIP Bogibo

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 1

Rubriek: rubriek 17

Datum: 02-11-2010

Tijd: 20:24

Preview (gratis)

Ruiter: Michael Hokse

Paard: VDR s Grasshopper

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 1

Rubriek: rubriek 17

Datum: 02-11-2010

Tijd: 20:28

Preview (gratis)

Ruiter: Jan van der Lof

Paard: Pandour

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 1

Rubriek: rubriek 17

Datum: 02-11-2010

Tijd: 20:29

Preview (gratis)

Ruiter: Marjan Post

Paard: Zarah

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 1

Rubriek: rubriek 17

Datum: 02-11-2010

Tijd: 20:31

Preview (gratis)

Ruiter: Sanne Gerritsen

Paard: Vimoser

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 1

Rubriek: rubriek 17

Datum: 02-11-2010

Tijd: 20:32

Preview (gratis)

Ruiter: Claire van der Lof

Paard: Lollipop

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 1

Rubriek: rubriek 17

Datum: 02-11-2010

Tijd: 20:34

Preview (gratis)

Ruiter: Frank Gerritsen

Paard: Abadan

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 1

Rubriek: rubriek 17

Datum: 02-11-2010

Tijd: 20:35

Preview (gratis)

Ruiter: Annette Kamphuis

Paard: Ali B

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 1

Rubriek: rubriek 17

Datum: 02-11-2010

Tijd: 20:37

Preview (gratis)

Ruiter: Willem Schepers

Paard: Verina M

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 1

Rubriek: rubriek 17

Datum: 02-11-2010

Tijd: 20:39

Preview (gratis)

Ruiter: Jeroen Meppelink

Paard: Accapulco

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 1

Rubriek: rubriek 17

Datum: 02-11-2010

Tijd: 20:41

Preview (gratis)

Ruiter: Stefanie Luning

Paard: Akarla

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 1

Rubriek: rubriek 17

Datum: 02-11-2010

Tijd: 20:43

Preview (gratis)

Ruiter: Joost Siemerink

Paard: Quibraxis

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 2 3 en 4

Rubriek: rubriek 18

Datum: 02-11-2010

Tijd: 20:54

Preview (gratis)

Ruiter: Joost Siemerink

Paard: Quibraxis

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 2 3 en 4

Rubriek: rubriek 18

Datum: 02-11-2010

Tijd: 20:55

Preview (gratis)

Ruiter: Joost Siemerink

Paard: Quibraxis

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 2 3 en 4

Rubriek: rubriek 18

Datum: 02-11-2010

Tijd: 21:06

Preview (gratis)

Ruiter: Kim Stellingsma

Paard: Apache

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 2 3 en 4

Rubriek: rubriek 18

Datum: 02-11-2010

Tijd: 21:07

Preview (gratis)

Ruiter: Annet de Vries

Paard: Nubuick

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 2 3 en 4

Rubriek: rubriek 18

Datum: 02-11-2010

Tijd: 21:10

Preview (gratis)

Ruiter: Melissa Berkhof

Paard: Jps Jelle

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 2 3 en 4

Rubriek: rubriek 18

Datum: 02-11-2010

Tijd: 21:11

Preview (gratis)

Ruiter: Joukje Laarman

Paard: Moonlight

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 2 3 en 4

Rubriek: rubriek 18

Datum: 02-11-2010

Tijd: 21:13

Preview (gratis)

Ruiter: Fleur Bake

Paard: Porta Me Via

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 2 3 en 4

Rubriek: rubriek 18

Datum: 02-11-2010

Tijd: 21:15

Preview (gratis)

Ruiter: Inge Biemolt

Paard: Axel

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 2 3 en 4

Rubriek: rubriek 18

Datum: 02-11-2010

Tijd: 21:18

Preview (gratis)

Ruiter: Jordy Wilken

Paard: Tenda

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 2 3 en 4

Rubriek: rubriek 18

Datum: 02-11-2010

Tijd: 21:19

Preview (gratis)

Ruiter: Lindy Stuivenberg

Paard: Zo Cool

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 2 3 en 4

Rubriek: rubriek 18

Datum: 02-11-2010

Tijd: 21:21

Preview (gratis)

Ruiter: Don Willemsen

Paard: George

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 2 3 en 4

Rubriek: rubriek 18

Datum: 02-11-2010

Tijd: 21:24

Preview (gratis)

Ruiter: Elise Schurink

Paard: Pythagoras S

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 2 3 en 4

Rubriek: rubriek 18

Datum: 02-11-2010

Tijd: 21:25

Preview (gratis)

Ruiter: Tamara Zonnebeld

Paard: Wonderboy D

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 2 3 en 4

Rubriek: rubriek 18

Datum: 02-11-2010

Tijd: 21:27

Preview (gratis)

Ruiter: Roeland Plaisier

Paard: Miss Apple

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 2 3 en 4

Rubriek: rubriek 18

Datum: 02-11-2010

Tijd: 21:28

Preview (gratis)

Ruiter: Bernadette van den Brink

Paard: Lifecare Wiseguy

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 2 3 en 4

Rubriek: rubriek 18

Datum: 02-11-2010

Tijd: 21:30

Preview (gratis)

Ruiter: Judith Vetker

Paard: A Kind of Sparkle

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 2 3 en 4

Rubriek: rubriek 18

Datum: 02-11-2010

Tijd: 21:32

Preview (gratis)

Ruiter: Anouk Winkel

Paard: Volvo-s Virility

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 2 3 en 4

Rubriek: rubriek 18

Datum: 02-11-2010

Tijd: 21:34

Preview (gratis)

Ruiter: Bertine Laarman

Paard: Arbanus van der E

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 2 3 en 4

Rubriek: rubriek 18

Datum: 02-11-2010

Tijd: 21:36

Preview (gratis)

Ruiter: Marie-Louise Bakker

Paard: Zandor

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 2 3 en 4

Rubriek: rubriek 18

Datum: 02-11-2010

Tijd: 21:38

Preview (gratis)

Ruiter: Pim Mulder

Paard: Hassandra Z

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 2 3 en 4

Rubriek: rubriek 18

Datum: 02-11-2010

Tijd: 21:40

Preview (gratis)

Ruiter: Danny Schaper

Paard: Baltimore

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 2 3 en 4

Rubriek: rubriek 18

Datum: 02-11-2010

Tijd: 21:42

Preview (gratis)

Ruiter: Shanice Roozeboom

Paard: AuburnLuna

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 2 3 en 4

Rubriek: rubriek 18

Datum: 02-11-2010

Tijd: 21:44

Preview (gratis)

Ruiter: Hilde Woudstra

Paard: Abitibi Blues

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 2 3 en 4

Rubriek: rubriek 18

Datum: 02-11-2010

Tijd: 21:45

Preview (gratis)

Ruiter: Deborah Jackson

Paard: Zonnedauw

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 2 3 en 4

Rubriek: rubriek 18

Datum: 02-11-2010

Tijd: 21:47

Preview (gratis)

Ruiter: Jaline Laarman

Paard: Winston

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 2 3 en 4

Rubriek: rubriek 18

Datum: 02-11-2010

Tijd: 21:49

Preview (gratis)

Ruiter: Bas van der Aa

Paard: Goldfeyer

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 2 3 en 4

Rubriek: rubriek 18

Datum: 02-11-2010

Tijd: 21:55

Preview (gratis)

Ruiter: Beau Vos

Paard: McQueen

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 2 3 en 4

Rubriek: rubriek 18

Datum: 02-11-2010

Tijd: 21:57

Preview (gratis)

Ruiter: Roderik Roozeboom

Paard: Arcachon

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 2 3 en 4

Rubriek: rubriek 18

Datum: 02-11-2010

Tijd: 21:58

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Gohl

Paard: Hemmelhorst Billy Jean

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 2 3 en 4

Rubriek: rubriek 18

Datum: 02-11-2010

Tijd: 22:00

Preview (gratis)

Ruiter: Kim Dreijerink

Paard: Arco

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 2 3 en 4

Rubriek: rubriek 18

Datum: 02-11-2010

Tijd: 22:02

Preview (gratis)

Ruiter: Anne-Liza Makkinga

Paard: Boeve-s Landstein

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 2 3 en 4

Rubriek: rubriek 18

Datum: 02-11-2010

Tijd: 22:04

Preview (gratis)

Ruiter: Marije Nijhof

Paard: Zilverster

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 2 3 en 4

Rubriek: rubriek 18

Datum: 02-11-2010

Tijd: 22:06

Preview (gratis)

Ruiter: Marcel Counotte

Paard: Zappa C

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 2 3 en 4

Rubriek: rubriek 18

Datum: 02-11-2010

Tijd: 22:07

Preview (gratis)

Ruiter: Frank Buitenhuis

Paard: Zaragossa DS

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 2 3 en 4

Rubriek: rubriek 18

Datum: 02-11-2010

Tijd: 22:09

Preview (gratis)

Ruiter: Remco Been

Paard: Volvos van the man

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 2 3 en 4

Rubriek: rubriek 18

Datum: 02-11-2010

Tijd: 22:10

Preview (gratis)

Ruiter: Herman Koorman

Paard: Winston

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 2 3 en 4

Rubriek: rubriek 18

Datum: 02-11-2010

Tijd: 22:12

Preview (gratis)

Ruiter: Liza Tiebot

Paard: Apache

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 2 3 en 4

Rubriek: rubriek 18

Datum: 02-11-2010

Tijd: 22:14

Preview (gratis)

Ruiter: Kim Stellingsma

Paard: Apache

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 2 3 en 4

Rubriek: rubriek 18

Datum: 02-11-2010

Tijd: 22:19

Preview (gratis)

Ruiter: Lindy Stuivenberg

Paard: Zo Cool

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 2 3 en 4

Rubriek: rubriek 18

Datum: 02-11-2010

Tijd: 22:20

Preview (gratis)

Ruiter: Anouk Winkel

Paard: Volvo-s Virility

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 2 3 en 4

Rubriek: rubriek 18

Datum: 02-11-2010

Tijd: 22:22

Preview (gratis)

Ruiter: Shanice Roozeboom

Paard: AuburnLuna

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 2 3 en 4

Rubriek: rubriek 18

Datum: 02-11-2010

Tijd: 22:24

Preview (gratis)

Ruiter: Hilde Woudstra

Paard: Abitibi Blues

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 2 3 en 4

Rubriek: rubriek 18

Datum: 02-11-2010

Tijd: 22:25

Preview (gratis)

Ruiter: Marije Nijhof

Paard: Zilverster

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 2 3 en 4

Rubriek: rubriek 18

Datum: 02-11-2010

Tijd: 22:27

Preview (gratis)

Ruiter: Remco Been

Paard: Volvos van the man

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 2 3 en 4

Rubriek: rubriek 18

Datum: 02-11-2010

Tijd: 22:28

Preview (gratis)

Ruiter: Herman Koorman

Paard: Winston

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 2 3 en 4

Rubriek: rubriek 18

Datum: 02-11-2010

Tijd: 22:30

Preview (gratis)

Ruiter: Liza Tiebot

Paard: Apache

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse L groep 2 3 en 4

Rubriek: rubriek 18

Datum: 02-11-2010

Tijd: 22:40

Preview (gratis)

Ruiter: Marleen Bruggink

Paard: Mabelle

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 11

Datum: 02-11-2010

Tijd: 08:38

Preview (gratis)

Ruiter: Stefan Adamowicz

Paard: Zovidius S.A.

Evenement: CSI Wierden

Klasse: klasse m groep 2

Rubriek: rubriek 11

Datum: 02-11-2010

Tijd: 08:40

Preview (gratis)