Filters
Zoek in resultaten
Filter klasse
  • j
  • Alles weergeven
Filter klasse
  • 5
  • 6
  • Alles weergeven

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Ruiter: Alp KARLIOVA -TUR-

Paard: RISANDER

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 5

Datum: 07-08-2009

Tijd: 08:08

Preview (gratis)

Ruiter: Ioulia-Kyriaki KOUDOUNI -GRE-

Paard: DONNERGROLL

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 5

Datum: 07-08-2009

Tijd: 08:17

Preview (gratis)

Ruiter: Yasemin KAP -TUR-

Paard: ROYAL KID

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 5

Datum: 07-08-2009

Tijd: 08:24

Preview (gratis)

Ruiter: Pernille Henriksbo MARKUSSEN -NOR-

Paard: SUPERTRAMP

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 5

Datum: 07-08-2009

Tijd: 08:31

Preview (gratis)

Ruiter: Nicolas WAGNER -LUX-

Paard: MONTEPIANO

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 5

Datum: 07-08-2009

Tijd: 08:38

Preview (gratis)

Ruiter: Joaquim PONTES -POR-

Paard: DEUTSCHE

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 5

Datum: 07-08-2009

Tijd: 08:47

Preview (gratis)

Ruiter: Zeynep ULGEZEN -TUR-

Paard: LANCELOT

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 5

Datum: 07-08-2009

Tijd: 08:55

Preview (gratis)

Ruiter: Fanny KOKOTSAKI -SWE-

Paard: RAFAEL

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 5

Datum: 07-08-2009

Tijd: 09:03

Preview (gratis)

Ruiter: Volha KRESAVA -BLR-

Paard: ORDEN

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 5

Datum: 07-08-2009

Tijd: 09:10

Preview (gratis)

Ruiter: Marie-Elizabeth WAHL -AUT-

Paard: POMMERY 4

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 5

Datum: 07-08-2009

Tijd: 09:17

Preview (gratis)

Ruiter: Catarina KEMPER -POR-

Paard: HALLOWEEN

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 5

Datum: 07-08-2009

Tijd: 09:26

Preview (gratis)

Ruiter: Ewa IWASZKIEWICZ -POL-

Paard: SHERIDAN

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 5

Datum: 07-08-2009

Tijd: 09:33

Preview (gratis)

Ruiter: Catharina Lorentzen LUND -NOR-

Paard: OMAS THARA

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 5

Datum: 07-08-2009

Tijd: 09:57

Preview (gratis)

Ruiter: Florian LORENZ -AUT-

Paard: SIR ANTHONY 3

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 5

Datum: 07-08-2009

Tijd: 10:05

Preview (gratis)

Ruiter: Alexandria BARR -GBR-

Paard: DAVINGELL

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 5

Datum: 07-08-2009

Tijd: 10:11

Preview (gratis)

Ruiter: Angela SKLAVOUNOS -GRE-

Paard: PALATINO 0005

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 5

Datum: 07-08-2009

Tijd: 10:21

Preview (gratis)

Ruiter: Viktoryia PAPOVA -BLR-

Paard: PIKADOR

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 5

Datum: 07-08-2009

Tijd: 10:29

Preview (gratis)

Ruiter: Rea KAPETANOU -GRE-

Paard: GILBAEKS SIKA

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 5

Datum: 07-08-2009

Tijd: 10:44

Preview (gratis)

Ruiter: Maria Julia VASCONCELOS E S -POR-

Paard: ASTA LA VISTA

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 5

Datum: 07-08-2009

Tijd: 10:51

Preview (gratis)

Ruiter: Rodrigo GALIZA MENDES -POR-

Paard: NE OPUS

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 5

Datum: 07-08-2009

Tijd: 10:59

Preview (gratis)

Ruiter: Ninon VANDENABEELE -FRA-

Paard: RAKINO

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 5

Datum: 07-08-2009

Tijd: 11:07

Preview (gratis)

Ruiter: Julia GERHARDSEN -NOR-

Paard: TOXIC VAN RIETHOVEN

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 5

Datum: 07-08-2009

Tijd: 11:16

Preview (gratis)

Ruiter: Isabel RUIZ -ESP-

Paard: Don 0403

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 5

Datum: 07-08-2009

Tijd: 11:37

Preview (gratis)

Ruiter: Andrina SUTER -SUI-

Paard: POPCORN II

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 5

Datum: 07-08-2009

Tijd: 11:45

Preview (gratis)

Ruiter: Anthea HARTMANN -SUI-

Paard: RUBINARIO

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 5

Datum: 07-08-2009

Tijd: 11:52

Preview (gratis)

Ruiter: Yuliya PINCHUK -BLR-

Paard: SERVIS

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 5

Datum: 07-08-2009

Tijd: 12:00

Preview (gratis)

Ruiter: Mateusz CICHON -POL-

Paard: ELDERMAN

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 5

Datum: 07-08-2009

Tijd: 12:07

Preview (gratis)

Ruiter: Sanna NILSSON -SWE-

Paard: MELVIN C

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 5

Datum: 07-08-2009

Tijd: 12:15

Preview (gratis)

Ruiter: Ewa HAMKALO -POL-

Paard: VIVALDI

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 5

Datum: 07-08-2009

Tijd: 12:22

Preview (gratis)

Ruiter: Alessia PIGNATTI -ITA-

Paard: BMC SIR OLIVER

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 5

Datum: 07-08-2009

Tijd: 12:30

Preview (gratis)

Ruiter: Franziska FRIES -AUT-

Paard: OPAL

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 5

Datum: 07-08-2009

Tijd: 12:39

Preview (gratis)

Ruiter: Onbekend 1

Paard: Onbekend 10

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 6

Datum: 07-08-2009

Tijd: 12:57

Preview (gratis)

Ruiter: Onbekend 2

Paard: Onbekend 11

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 6

Datum: 07-08-2009

Tijd: 12:57

Preview (gratis)

Ruiter: Anthony BYRNE -IRL-

Paard: EGANO S

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 6

Datum: 07-08-2009

Tijd: 13:37

Preview (gratis)

Ruiter: Federica SCOLARI -ITA-

Paard: BELDONWELT

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 6

Datum: 07-08-2009

Tijd: 14:01

Preview (gratis)

Ruiter: Priska REUTIMANN -SUI-

Paard: CHARMEUR XVIII

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 6

Datum: 07-08-2009

Tijd: 14:08

Preview (gratis)

Ruiter: Carla AEBERHARD -SUI-

Paard: ROSSINI W

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 6

Datum: 07-08-2009

Tijd: 14:17

Preview (gratis)

Ruiter: Roi FIRST -ISR-

Paard: KARACHI

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 6

Datum: 07-08-2009

Tijd: 14:25

Preview (gratis)

Ruiter: Olga SLASHEVA -RUS-

Paard: HIT OF VIVALDI

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 6

Datum: 07-08-2009

Tijd: 14:42

Preview (gratis)

Ruiter: Katsiaryna VARCHENIA -BLR-

Paard: ETNOGRAF

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 6

Datum: 07-08-2009

Tijd: 15:03

Preview (gratis)

Ruiter: Ekaterina STEPANOVA -RUS-

Paard: MODNITSA

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 6

Datum: 07-08-2009

Tijd: 15:36

Preview (gratis)

Ruiter: Anouck HOET -BEL-

Paard: WILD DIAMOND

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 6

Datum: 07-08-2009

Tijd: 15:45

Preview (gratis)

Ruiter: Severo JURADO LOPEZ -ESP-

Paard: RMR CIVITAS

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 6

Datum: 07-08-2009

Tijd: 16:01

Preview (gratis)

Ruiter: Carlos DEL CASTILLO -ESP-

Paard: WELTINA

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 6

Datum: 07-08-2009

Tijd: 16:09

Preview (gratis)

Ruiter: Pauline LECLERC -FRA-

Paard: KHALLGAZEL DU MAUPAS

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 6

Datum: 07-08-2009

Tijd: 16:17

Preview (gratis)

Ruiter: Philine VON BREMEN -SUI-

Paard: BOCELLI

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 6

Datum: 07-08-2009

Tijd: 16:25

Preview (gratis)

Ruiter: Irina NIZOVTSEVA -FIN-

Paard: DAVENPORT 20

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 6

Datum: 07-08-2009

Tijd: 16:47

Preview (gratis)

Ruiter: Alessia RUGGIERI -ITA-

Paard: CAPRICCIO RAVISSANT

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 6

Datum: 07-08-2009

Tijd: 16:56

Preview (gratis)

Ruiter: Anne CHAPRON -FRA-

Paard: SWELTMEYER

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 6

Datum: 07-08-2009

Tijd: 17:04

Preview (gratis)

Ruiter: Micol RUSTIGNOLI -ITA-

Paard: KONCORDE

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 6

Datum: 07-08-2009

Tijd: 17:11

Preview (gratis)

Ruiter: Ainhoa PRADA ORTIZ -ESP-

Paard: DOUBLE O-SEVEN

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 6

Datum: 07-08-2009

Tijd: 17:20

Preview (gratis)

Ruiter: Alexandra NAGURSKAJA -RUS-

Paard: FERZ

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 6

Datum: 07-08-2009

Tijd: 17:28

Preview (gratis)

Ruiter: Emily COUSINS -GBR-

Paard: SOLO BACHELORETTE

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 6

Datum: 07-08-2009

Tijd: 17:36

Preview (gratis)

Ruiter: Judith Ribbels

Paard: Golden Power

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 6

Datum: 07-08-2009

Tijd: 18:11

Preview (gratis)

Ruiter: Jenny Schreven

Paard: Hesselteich-s Lagos

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 6

Datum: 07-08-2009

Tijd: 18:41

Preview (gratis)

Ruiter: Jenny Schreven

Paard: Hesselteich-s Lagos

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 6

Datum: 07-08-2009

Tijd: 18:25

Preview (gratis)

Ruiter: Judith Ribbels

Paard: Guardian B

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 6

Datum: 07-08-2009

Tijd: 19:03

Preview (gratis)

Ruiter: Jenny Schreven

Paard: Caspershof-s Boy

Evenement: EK Junioren en Youngriders

Klasse: j

Rubriek: 6

Datum: 07-08-2009

Tijd: 19:15

Preview (gratis)