Filters
Zoek in resultaten
Filter klasse
  • young horses
  • 5- jarigen
  • Small tour 1.40m
  • Sale of the Rising Star
  • 4 year old horses
  • Medium tour 1.45m with winning round finale
  • Alles weergeven
Filter klasse
  • lodewijk assurantien prijs
  • Finale GMB Prijs
  • Hendrix Export prijs
  • Sale of the Rising Star
  • finale gmb wintercompetitie
  • VDL Stud Prijs
  • Alles weergeven

Evenement: ICNN Drachten

Ruiter: Brecht Bille

Paard: Hunters Scendro

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 08:04

Preview (gratis)

Ruiter: Amy Graham

Paard: Cupido

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 08:06

Preview (gratis)

Ruiter: Marc Bettinger

Paard: High Valley

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 08:08

Preview (gratis)

Ruiter: Willem Greve

Paard: Carpaccio

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 08:10

Preview (gratis)

Ruiter: Roberto Turchetto

Paard: Celtic

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 08:11

Preview (gratis)

Ruiter: Bart Haselbekke

Paard: Chase

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 08:13

Preview (gratis)

Ruiter: Ernesto Canseco

Paard: Camaruso H

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 08:15

Preview (gratis)

Ruiter: Eric van der Vleuten

Paard: VDL Groep Caretino Gold

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 08:17

Preview (gratis)

Ruiter: Andreas Ott

Paard: Loretto IV CH

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 08:19

Preview (gratis)

Ruiter: Angelique Hoorn

Paard: Corado S

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 08:20

Preview (gratis)

Ruiter: Chantal Regter

Paard: Charly Chaplin S

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 08:22

Preview (gratis)

Ruiter: Hendrik-Jan Schuttert

Paard: Colord H S

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 08:24

Preview (gratis)

Ruiter: Henri Ruiter

Paard: Cuba Libre B

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 5- jarigen

Rubriek: Finale GMB Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 10:59

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Tippe

Paard: Camillion vd Lindhorst

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 5- jarigen

Rubriek: Finale GMB Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 11:00

Preview (gratis)

Ruiter: Bart Belshof

Paard: Conway Z

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 5- jarigen

Rubriek: Finale GMB Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 11:02

Preview (gratis)

Ruiter: Pim Mulder

Paard: Cool Cat Sent

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 5- jarigen

Rubriek: Finale GMB Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 11:04

Preview (gratis)

Ruiter: Carolien Teggeler

Paard: Christina

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 5- jarigen

Rubriek: Finale GMB Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 11:06

Preview (gratis)

Ruiter: Petra van der Lei

Paard: Charlotte

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 5- jarigen

Rubriek: Finale GMB Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 11:08

Preview (gratis)

Ruiter: Monique Veldhuis

Paard: Cordette

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 5- jarigen

Rubriek: Finale GMB Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 11:09

Preview (gratis)

Ruiter: Bart Waninge

Paard: Charming Lady v-d Ponderosa

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 5- jarigen

Rubriek: Finale GMB Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 11:11

Preview (gratis)

Ruiter: Hans Wulferink

Paard: Crescendo

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 5- jarigen

Rubriek: Finale GMB Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 11:14

Preview (gratis)

Ruiter: Margriet Kruizinga

Paard: Chaneleur

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 5- jarigen

Rubriek: Finale GMB Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 11:16

Preview (gratis)

Ruiter: Judith Ribbels

Paard: Cordoba

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 5- jarigen

Rubriek: Finale GMB Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 11:18

Preview (gratis)

Ruiter: Pia Brinkman

Paard: Cosmic Girl

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 5- jarigen

Rubriek: Finale GMB Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 11:20

Preview (gratis)

Ruiter: Roel Harke

Paard: Hilandra HS

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 5- jarigen

Rubriek: Finale GMB Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 11:22

Preview (gratis)

Ruiter: Wendy Veldman

Paard: Charles van de Maatschap

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 5- jarigen

Rubriek: Finale GMB Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 11:24

Preview (gratis)

Ruiter: Ellen Zwijnenberg

Paard: Celebrity

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 5- jarigen

Rubriek: Finale GMB Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 11:26

Preview (gratis)

Ruiter: Frank Buitenhuis

Paard: Cathay Pacific

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 5- jarigen

Rubriek: Finale GMB Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 11:28

Preview (gratis)

Ruiter: nn

Paard: nn

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 5- jarigen

Rubriek: Finale GMB Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 11:30

Preview (gratis)

Ruiter: Lisa Jansen

Paard: Coco Chanel

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 5- jarigen

Rubriek: Finale GMB Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 11:32

Preview (gratis)

Ruiter: Marjon van den Heijkant

Paard: Cartouche

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 5- jarigen

Rubriek: Finale GMB Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 11:33

Preview (gratis)

Ruiter: Aniek Jansen

Paard: Cent Carrats

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 5- jarigen

Rubriek: Finale GMB Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 11:35

Preview (gratis)

Ruiter: Linda Rijken

Paard: Cogonuts

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 5- jarigen

Rubriek: Finale GMB Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 11:37

Preview (gratis)

Ruiter: Henri Ruiter

Paard: Coblesse TH

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 5- jarigen

Rubriek: Finale GMB Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 11:40

Preview (gratis)

Ruiter: Anne-Liza Makkinga

Paard: Clever

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 5- jarigen

Rubriek: Finale GMB Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 11:41

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Tippe

Paard: Cerania

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 5- jarigen

Rubriek: Finale GMB Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 11:43

Preview (gratis)

Ruiter: Bart Belshof

Paard: Stella Z

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 5- jarigen

Rubriek: Finale GMB Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 11:45

Preview (gratis)

Ruiter: Pim Mulder

Paard: Celine

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 5- jarigen

Rubriek: Finale GMB Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 11:48

Preview (gratis)

Ruiter: Beau Graatsma

Paard: Casanova

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 5- jarigen

Rubriek: Finale GMB Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 11:57

Preview (gratis)

Ruiter: Alwin Berendsen

Paard: Cacharel

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 5- jarigen

Rubriek: Finale GMB Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 11:59

Preview (gratis)

Ruiter: Michelle Dijkerman

Paard: Cosmo

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 5- jarigen

Rubriek: Finale GMB Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 12:00

Preview (gratis)

Ruiter: Margriet Kruizinga

Paard: Chaneleur

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 5- jarigen

Rubriek: Finale GMB Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 12:02

Preview (gratis)

Ruiter: Roel Harke

Paard: Hilandra HS

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 5- jarigen

Rubriek: Finale GMB Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 12:03

Preview (gratis)

Ruiter: Marjon van den Heijkant

Paard: Cartouche

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 5- jarigen

Rubriek: Finale GMB Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 12:04

Preview (gratis)

Ruiter: Aniek Jansen

Paard: Cent Carrats

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 5- jarigen

Rubriek: Finale GMB Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 12:06

Preview (gratis)

Ruiter: Henri Ruiter

Paard: Coblesse TH

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 5- jarigen

Rubriek: Finale GMB Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 12:08

Preview (gratis)

Ruiter: Harrie Wiering

Paard: Avion

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 12:49

Preview (gratis)

Ruiter: Amy Graham

Paard: Gordon v. Riloo

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 12:51

Preview (gratis)

Ruiter: Raena Leung

Paard: Arsalla

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 12:52

Preview (gratis)

Ruiter: Piet Raijmakers Jr

Paard: Van Schijndel-s Chanelly

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 12:54

Preview (gratis)

Ruiter: Maurice van Roosbroeck

Paard: Foo Fighter van het Akenhof

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 12:56

Preview (gratis)

Ruiter: Anne Kamilla Brekke

Paard: Arezzo

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 12:58

Preview (gratis)

Ruiter: Kirsten Rikkert

Paard: Winde R.A.G.

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 13:00

Preview (gratis)

Ruiter: Mario Stevens

Paard: Cleaveland

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 13:02

Preview (gratis)

Ruiter: Hendrik-Jan Schuttert

Paard: Colord H S

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 08:24

Preview (gratis)

Ruiter: Hendrik-Jan Schuttert

Paard: Colord H S

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 08:24

Preview (gratis)

Ruiter: Harrie Wiering

Paard: Constance

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 08:26

Preview (gratis)

Ruiter: Hartwig Rohde

Paard: Claire 100

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 08:28

Preview (gratis)

Ruiter: Siebe Kramer

Paard: Chesney

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 08:30

Preview (gratis)

Ruiter: Bjorn Egberink

Paard: Colando

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 08:31

Preview (gratis)

Ruiter: Brecht Bille

Paard: Tornado des Monts

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 08:33

Preview (gratis)

Ruiter: Pieter Devos

Paard: Gucci Dv

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 08:39

Preview (gratis)

Ruiter: Edouard de Rothschild

Paard: Kiamon

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 13:04

Preview (gratis)

Ruiter: Marc Bettinger

Paard: Phenix Royal

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 13:08

Preview (gratis)

Ruiter: Lars Bak Andersen

Paard: Acoraya

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 13:10

Preview (gratis)

Ruiter: Jur Vrieling

Paard: VDL Zavall

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 13:12

Preview (gratis)

Ruiter: Holger Wenz

Paard: Sunshine 555

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 13:14

Preview (gratis)

Ruiter: Douglas Lindelow

Paard: Just Cameron

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 13:16

Preview (gratis)

Ruiter: Bjorn Egberink

Paard: Winston

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 13:19

Preview (gratis)

Ruiter: Daniel Deusser

Paard: Freestyler

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 13:21

Preview (gratis)

Ruiter: Vladimir Beletsky

Paard: Larkanaro

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 13:23

Preview (gratis)

Ruiter: Willem Greve

Paard: Zilverbea N

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 13:25

Preview (gratis)

Ruiter: Jos Lansink

Paard: Quando Quando

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 13:26

Preview (gratis)

Ruiter: Wim Schroder

Paard: Arthos R

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 13:28

Preview (gratis)

Ruiter: Suzanne Tepper

Paard: KM Carrera

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 13:30

Preview (gratis)

Ruiter: Bjorn Nagel

Paard: Cleveland

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 13:31

Preview (gratis)

Ruiter: Andreas Ott

Paard: Exclusieve vant Zorgvliet

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 13:33

Preview (gratis)

Ruiter: Angelique Hoorn

Paard: Aroniki

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 13:35

Preview (gratis)

Ruiter: Holger Hetzel

Paard: Polly Pocket

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 13:36

Preview (gratis)

Ruiter: Gert Jan Bruggink

Paard: Vita II

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 13:38

Preview (gratis)

Ruiter: Julien Epaillard

Paard: Pink

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 13:40

Preview (gratis)

Ruiter: Felix Hassmann

Paard: Cayles

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 13:41

Preview (gratis)

Ruiter: Robert Vos

Paard: Carat

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 13:43

Preview (gratis)

Ruiter: Albert Zoer

Paard: Zerro Leone

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 13:45

Preview (gratis)

Ruiter: Karina Johannpeter

Paard: Ruswil

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 13:46

Preview (gratis)

Ruiter: Chantal Regter

Paard: Amadeus

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 13:48

Preview (gratis)

Ruiter: Lars Nieberg

Paard: Pepe Heguy

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 13:50

Preview (gratis)

Ruiter: Hendrik-Jan Schuttert

Paard: Salinger Veldhoek

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 13:52

Preview (gratis)

Ruiter: Bart Haselbekke

Paard: Umbro W

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 13:53

Preview (gratis)

Ruiter: Trevor Coyle

Paard: Clever Lady

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 13:55

Preview (gratis)

Ruiter: Karina Skou Truelsen

Paard: Plinton

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 13:56

Preview (gratis)

Ruiter: Vincent Voorn

Paard: Enzo van de Herkkant

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 13:58

Preview (gratis)

Ruiter: Hartwig Rohde

Paard: Havinga-s Barco van der Valckenborg

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 14:00

Preview (gratis)

Ruiter: Irma Karlsson

Paard: Cornesco LJ

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 14:02

Preview (gratis)

Ruiter: Marleen Bruggink

Paard: Vampire

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 14:04

Preview (gratis)

Ruiter: Vladimir Tuganov

Paard: Amarok

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 14:06

Preview (gratis)

Ruiter: Pieter Devos

Paard: Equipharma Dax van -Dabdijhoeve

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 14:08

Preview (gratis)

Ruiter: Mike Patrick Leichle

Paard: Cassano

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 14:09

Preview (gratis)

Ruiter: Piergiorgio Bucci

Paard: Allure G

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 14:11

Preview (gratis)

Ruiter: Wout-Jan van der Schans

Paard: Quincy W

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 14:13

Preview (gratis)

Ruiter: Tim Rieskamp-Godeking

Paard: Lautermann

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 14:15

Preview (gratis)

Ruiter: Annelies Vorsselmans

Paard: Osaka

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 14:17

Preview (gratis)

Ruiter: Leopold van Asten

Paard: VDL Groep Quinara

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 14:19

Preview (gratis)

Ruiter: Julia Kayser

Paard: Alicante

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 14:20

Preview (gratis)

Ruiter: Michael Greeve

Paard: Exclusive

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.40m

Rubriek: Hendrix Export prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 14:22

Preview (gratis)

Ruiter: Jumper van Bijsterveld

Paard: Cooper van de Heffinck

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Sale of the Rising Star

Rubriek: Sale of the Rising Star

Datum: 12-01-2013

Tijd: 15:09

Preview (gratis)

Ruiter: Eclips

Paard: Namelus R

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Sale of the Rising Star

Rubriek: Sale of the Rising Star

Datum: 12-01-2013

Tijd: 15:17

Preview (gratis)

Ruiter: Esmeralda van de Zeelandsedijk

Paard: Cicero Z van Paemel

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Sale of the Rising Star

Rubriek: Sale of the Rising Star

Datum: 12-01-2013

Tijd: 15:22

Preview (gratis)

Ruiter: Emabassy M

Paard: Warrant

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Sale of the Rising Star

Rubriek: Sale of the Rising Star

Datum: 12-01-2013

Tijd: 15:28

Preview (gratis)

Ruiter: Evergreen

Paard: Farmer

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Sale of the Rising Star

Rubriek: Sale of the Rising Star

Datum: 12-01-2013

Tijd: 15:34

Preview (gratis)

Ruiter: Expert U

Paard: Ukato

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Sale of the Rising Star

Rubriek: Sale of the Rising Star

Datum: 12-01-2013

Tijd: 15:41

Preview (gratis)

Ruiter: Elve

Paard: Carambole

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Sale of the Rising Star

Rubriek: Sale of the Rising Star

Datum: 12-01-2013

Tijd: 15:47

Preview (gratis)

Ruiter: Dame de Fondriére

Paard: Vingino

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Sale of the Rising Star

Rubriek: Sale of the Rising Star

Datum: 12-01-2013

Tijd: 15:53

Preview (gratis)

Ruiter: Deen

Paard: Phin Phin

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Sale of the Rising Star

Rubriek: Sale of the Rising Star

Datum: 12-01-2013

Tijd: 15:59

Preview (gratis)

Ruiter: Denver

Paard: Quasimodo Z

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Sale of the Rising Star

Rubriek: Sale of the Rising Star

Datum: 12-01-2013

Tijd: 16:06

Preview (gratis)

Ruiter: Denver

Paard: Quasimodo Z

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Sale of the Rising Star

Rubriek: Sale of the Rising Star

Datum: 12-01-2013

Tijd: 16:06

Preview (gratis)

Ruiter: Denver

Paard: Quasimodo Z

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Sale of the Rising Star

Rubriek: Sale of the Rising Star

Datum: 12-01-2013

Tijd: 16:06

Preview (gratis)

Ruiter: Denver

Paard: Quasimodo Z

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Sale of the Rising Star

Rubriek: Sale of the Rising Star

Datum: 12-01-2013

Tijd: 16:06

Preview (gratis)

Ruiter: Denver

Paard: Quasimodo Z

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Sale of the Rising Star

Rubriek: Sale of the Rising Star

Datum: 12-01-2013

Tijd: 16:06

Preview (gratis)

Ruiter: Darco

Paard: Cavalier

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Sale of the Rising Star

Rubriek: Sale of the Rising Star

Datum: 12-01-2013

Tijd: 16:11

Preview (gratis)

Ruiter: Constance

Paard: Indoctro

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Sale of the Rising Star

Rubriek: Sale of the Rising Star

Datum: 12-01-2013

Tijd: 16:19

Preview (gratis)

Ruiter: Frank Buitenhuis

Paard: Dark Vicktory

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 4 year old horses

Rubriek: finale gmb wintercompetitie

Datum: 12-01-2013

Tijd: 17:05

Preview (gratis)

Ruiter: Vincent Veerdink

Paard: Daytona EB

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 4 year old horses

Rubriek: finale gmb wintercompetitie

Datum: 12-01-2013

Tijd: 17:14

Preview (gratis)

Ruiter: Frank Buitenhuis

Paard: Dark Vicktory

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 4 year old horses

Rubriek: finale gmb wintercompetitie

Datum: 12-01-2013

Tijd: 17:16

Preview (gratis)

Ruiter: Henderik Jan Schuttert

Paard: Diarado

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 4 year old horses

Rubriek: finale gmb wintercompetitie

Datum: 12-01-2013

Tijd: 17:18

Preview (gratis)

Ruiter: Martin van Bijsteren

Paard: Deejin wh

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 4 year old horses

Rubriek: finale gmb wintercompetitie

Datum: 12-01-2013

Tijd: 17:20

Preview (gratis)

Ruiter: Marloes Schuttert

Paard: Dunaniem

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 4 year old horses

Rubriek: finale gmb wintercompetitie

Datum: 12-01-2013

Tijd: 17:23

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Vos

Paard: Delight

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 4 year old horses

Rubriek: finale gmb wintercompetitie

Datum: 12-01-2013

Tijd: 17:25

Preview (gratis)

Ruiter: Judith Koudijs

Paard: Dijkgraaf

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 4 year old horses

Rubriek: finale gmb wintercompetitie

Datum: 12-01-2013

Tijd: 17:27

Preview (gratis)

Ruiter: Mandy Hendriks

Paard: Do

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 4 year old horses

Rubriek: finale gmb wintercompetitie

Datum: 12-01-2013

Tijd: 17:29

Preview (gratis)

Ruiter: Nadieh Plegt

Paard: Duchesse Fortuna

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 4 year old horses

Rubriek: finale gmb wintercompetitie

Datum: 12-01-2013

Tijd: 17:31

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis Huits

Paard: Maalwater-s Diamante

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 4 year old horses

Rubriek: finale gmb wintercompetitie

Datum: 12-01-2013

Tijd: 17:34

Preview (gratis)

Ruiter: Pim Mulder

Paard: Destination triple a

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 4 year old horses

Rubriek: finale gmb wintercompetitie

Datum: 12-01-2013

Tijd: 17:35

Preview (gratis)

Ruiter: Bart Belshof

Paard: Di Verdi H.W.

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 4 year old horses

Rubriek: finale gmb wintercompetitie

Datum: 12-01-2013

Tijd: 17:37

Preview (gratis)

Ruiter: Wendy Veldman

Paard: Double Quick WP

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 4 year old horses

Rubriek: finale gmb wintercompetitie

Datum: 12-01-2013

Tijd: 17:40

Preview (gratis)

Ruiter: Gerco Willemsen

Paard: Doij

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 4 year old horses

Rubriek: finale gmb wintercompetitie

Datum: 12-01-2013

Tijd: 17:43

Preview (gratis)

Ruiter: Marcelle Hokse

Paard: VDR-s Dirty Harry

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 4 year old horses

Rubriek: finale gmb wintercompetitie

Datum: 12-01-2013

Tijd: 17:45

Preview (gratis)

Ruiter: Wendy Scholten

Paard: Blom-s Ascanalien

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 4 year old horses

Rubriek: finale gmb wintercompetitie

Datum: 12-01-2013

Tijd: 17:47

Preview (gratis)

Ruiter: Pia Brinkman

Paard: Donna Paola

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 4 year old horses

Rubriek: finale gmb wintercompetitie

Datum: 12-01-2013

Tijd: 17:49

Preview (gratis)

Ruiter: Jurre van Bommel

Paard: Didier

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 4 year old horses

Rubriek: finale gmb wintercompetitie

Datum: 12-01-2013

Tijd: 17:51

Preview (gratis)

Ruiter: Jacqueline de Wit

Paard: Dexter

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 4 year old horses

Rubriek: finale gmb wintercompetitie

Datum: 12-01-2013

Tijd: 17:53

Preview (gratis)

Ruiter: Evelien Walkot

Paard: De Kid

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 4 year old horses

Rubriek: finale gmb wintercompetitie

Datum: 12-01-2013

Tijd: 18:01

Preview (gratis)

Ruiter: Tim Rieskamp-Godeking

Paard: La Scala 5

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 08:41

Preview (gratis)

Ruiter: Leopold van Asten

Paard: VDL Groep Cassanova Z

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 08:43

Preview (gratis)

Ruiter: Gert Jan Bruggink

Paard: Umeunig

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 08:45

Preview (gratis)

Ruiter: Felix Hassmann

Paard: Latent H

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 08:46

Preview (gratis)

Ruiter: Annelies Vorsselmans

Paard: Melbourne

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 08:50

Preview (gratis)

Ruiter: Frank Schuttert

Paard: Balboa Hs

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 08:52

Preview (gratis)

Ruiter: Mario Stevens

Paard: Querque

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 08:54

Preview (gratis)

Ruiter: Michel Hendrix

Paard: Bustique

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 08:55

Preview (gratis)

Ruiter: Ellen Whitaker

Paard: Carano

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 08:57

Preview (gratis)

Ruiter: Holger Wenz

Paard: Vanilla di Villagana

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 08:59

Preview (gratis)

Ruiter: Ruben Romp

Paard: Chirico W

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 09:00

Preview (gratis)

Ruiter: Wim Schroder

Paard: Beau Rubertha R

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 09:02

Preview (gratis)

Ruiter: Holger Hetzel

Paard: Gertje V. Scheefkasteel

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 09:04

Preview (gratis)

Ruiter: Robert Vos

Paard: Bo Jay

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 09:05

Preview (gratis)

Ruiter: Amy Graham

Paard: Go Blesse van het Keizershof

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 09:07

Preview (gratis)

Ruiter: Lars Nieberg

Paard: Chin Chieno

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 09:09

Preview (gratis)

Ruiter: Karina Skou Truelsen

Paard: Conjurer

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 09:11

Preview (gratis)

Ruiter: Vladimir Tuganov

Paard: Grafiti van-t Meyershof

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 09:13

Preview (gratis)

Ruiter: Albert Zoer

Paard: Budine

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 09:14

Preview (gratis)

Ruiter: Suzan Schurer

Paard: PCD Daan

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 4 year old horses

Rubriek: finale gmb wintercompetitie

Datum: 12-01-2013

Tijd: 18:04

Preview (gratis)

Ruiter: Lisa Jansen

Paard: Dior

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 4 year old horses

Rubriek: finale gmb wintercompetitie

Datum: 12-01-2013

Tijd: 18:07

Preview (gratis)

Ruiter: Frank Buitenhuis

Paard: Durby Else

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 4 year old horses

Rubriek: finale gmb wintercompetitie

Datum: 12-01-2013

Tijd: 18:09

Preview (gratis)

Ruiter: Christel van de Schans

Paard: Dyllano

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 4 year old horses

Rubriek: finale gmb wintercompetitie

Datum: 12-01-2013

Tijd: 18:14

Preview (gratis)

Ruiter: Ellen Zwijnenberg

Paard: Lumen Domanie

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 4 year old horses

Rubriek: finale gmb wintercompetitie

Datum: 12-01-2013

Tijd: 18:17

Preview (gratis)

Ruiter: Linda Rijken

Paard: Detroit

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 4 year old horses

Rubriek: finale gmb wintercompetitie

Datum: 12-01-2013

Tijd: 18:20

Preview (gratis)

Ruiter: Carolien Teggeler

Paard: Dohirkeness

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 4 year old horses

Rubriek: finale gmb wintercompetitie

Datum: 12-01-2013

Tijd: 18:22

Preview (gratis)

Ruiter: Wendy Veldman

Paard: Dahlan

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 4 year old horses

Rubriek: finale gmb wintercompetitie

Datum: 12-01-2013

Tijd: 18:24

Preview (gratis)

Ruiter: Vivien Bos

Paard: Aron-s Hoeve Deja-vu

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 4 year old horses

Rubriek: finale gmb wintercompetitie

Datum: 12-01-2013

Tijd: 18:27

Preview (gratis)

Ruiter: Marie-Jose Calis

Paard: Diva

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 4 year old horses

Rubriek: finale gmb wintercompetitie

Datum: 12-01-2013

Tijd: 18:29

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Diepman

Paard: Donate

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 4 year old horses

Rubriek: finale gmb wintercompetitie

Datum: 12-01-2013

Tijd: 18:31

Preview (gratis)

Ruiter: Wendy Scholten

Paard: Blom-s Dora

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 4 year old horses

Rubriek: finale gmb wintercompetitie

Datum: 12-01-2013

Tijd: 18:33

Preview (gratis)

Ruiter: Pia Brinkman

Paard: Duchess P

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 4 year old horses

Rubriek: finale gmb wintercompetitie

Datum: 12-01-2013

Tijd: 18:36

Preview (gratis)

Ruiter: Anne-Liza Makkinga

Paard: Trevor

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 4 year old horses

Rubriek: finale gmb wintercompetitie

Datum: 12-01-2013

Tijd: 18:38

Preview (gratis)

Ruiter: Frank Buitenhuis

Paard: Dark Vicktory

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 4 year old horses

Rubriek: finale gmb wintercompetitie

Datum: 12-01-2013

Tijd: 18:48

Preview (gratis)

Ruiter: Pim Mulder

Paard: Destination triple a

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 4 year old horses

Rubriek: finale gmb wintercompetitie

Datum: 12-01-2013

Tijd: 18:50

Preview (gratis)

Ruiter: Bart Belshof

Paard: Di Verdi H.W.

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 4 year old horses

Rubriek: finale gmb wintercompetitie

Datum: 12-01-2013

Tijd: 18:51

Preview (gratis)

Ruiter: Evelien Walkot

Paard: De Kid

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 4 year old horses

Rubriek: finale gmb wintercompetitie

Datum: 12-01-2013

Tijd: 18:52

Preview (gratis)

Ruiter: Lisa Jansen

Paard: Dior

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 4 year old horses

Rubriek: finale gmb wintercompetitie

Datum: 12-01-2013

Tijd: 18:54

Preview (gratis)

Ruiter: Christel van de Schans

Paard: Dyllano

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 4 year old horses

Rubriek: finale gmb wintercompetitie

Datum: 12-01-2013

Tijd: 18:55

Preview (gratis)

Ruiter: Carolien Teggeler

Paard: Dohirkeness

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 4 year old horses

Rubriek: finale gmb wintercompetitie

Datum: 12-01-2013

Tijd: 18:56

Preview (gratis)

Ruiter: Wendy Veldman

Paard: Dahlan

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 4 year old horses

Rubriek: finale gmb wintercompetitie

Datum: 12-01-2013

Tijd: 18:58

Preview (gratis)

Ruiter: Vivien Bos

Paard: Aron-s Hoeve Deja-vu

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 4 year old horses

Rubriek: finale gmb wintercompetitie

Datum: 12-01-2013

Tijd: 18:59

Preview (gratis)

Ruiter: Marie-Jose Calis

Paard: Diva

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 4 year old horses

Rubriek: finale gmb wintercompetitie

Datum: 12-01-2013

Tijd: 19:00

Preview (gratis)

Ruiter: Wendy Scholten

Paard: Blom-s Dora

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 4 year old horses

Rubriek: finale gmb wintercompetitie

Datum: 12-01-2013

Tijd: 19:02

Preview (gratis)

Ruiter: Anne-Liza Makkinga

Paard: Trevor

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 4 year old horses

Rubriek: finale gmb wintercompetitie

Datum: 12-01-2013

Tijd: 19:04

Preview (gratis)

Ruiter: Trevor Coyle

Paard: Bayamo

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 21:33

Preview (gratis)

Ruiter: Kirsten Rikkert

Paard: Sorrento

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 21:34

Preview (gratis)

Ruiter: Eric van der Vleuten

Paard: VDL Groep Zidane

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 21:36

Preview (gratis)

Ruiter: Bart Haselbekke

Paard: Qualif de Thurin

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 22:03

Preview (gratis)

Ruiter: Frank Schuttert

Paard: Arc de Triomphe Hs

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 22:05

Preview (gratis)

Ruiter: Brecht Bille

Paard: Enjoy Louis

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 22:07

Preview (gratis)

Ruiter: Douglas Lindelow

Paard: Udermus

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 22:08

Preview (gratis)

Ruiter: Julia Kayser

Paard: Sterrehof-s Cayetano Z

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 22:10

Preview (gratis)

Ruiter: Henk van de Pol

Paard: Chesterfield

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 22:12

Preview (gratis)

Ruiter: Vladimir Tuganov

Paard: Carvin

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 22:14

Preview (gratis)

Ruiter: Bertram Allen

Paard: Ajaccio

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 22:17

Preview (gratis)

Ruiter: Harrie Wiering

Paard: World Wide

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 22:18

Preview (gratis)

Ruiter: Ibrahim Bisharat

Paard: Vance

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 22:20

Preview (gratis)

Ruiter: Daniel Deusser

Paard: Egano van het Slogenhof

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 21:38

Preview (gratis)

Ruiter: Jos Lansink

Paard: Wervel Wind

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 21:40

Preview (gratis)

Ruiter: Andreas Ott

Paard: Lorina V CH

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 21:41

Preview (gratis)

Ruiter: Piet Raijmakers Jr

Paard: Faults Free

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 21:43

Preview (gratis)

Ruiter: Lars Bak Andersen

Paard: Canton 5

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 21:45

Preview (gratis)

Ruiter: Guy Williams

Paard: Depardieu van-t Kiezelhof

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 21:46

Preview (gratis)

Ruiter: Bjorn Egberink

Paard: Zidane

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 21:48

Preview (gratis)

Ruiter: Albert Zoer

Paard: Wollie Bollie

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 21:49

Preview (gratis)

Ruiter: Ernesto Canseco

Paard: Zippo

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 21:51

Preview (gratis)

Ruiter: Felix Hassmann

Paard: Horse Gym-s Nabuco

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 21:53

Preview (gratis)

Ruiter: Jur Vrieling

Paard: VDL Zirocco Blue

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 21:55

Preview (gratis)

Ruiter: Bjorn Nagel

Paard: Come On Mia

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 21:56

Preview (gratis)

Ruiter: Piergiorgio Bucci

Paard: Vadrouille-F.M.

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 21:58

Preview (gratis)

Ruiter: Wout-Jan van der Schans

Paard: P-Pilot

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 22:00

Preview (gratis)

Ruiter: Holger Wenz

Paard: Top Gun 79

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 22:02

Preview (gratis)

Ruiter: Hendrik-Jan Schuttert

Paard: Up to date HS

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 22:22

Preview (gratis)

Ruiter: Tim Rieskamp-Godeking

Paard: Quartz

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 22:25

Preview (gratis)

Ruiter: Wouter Devos

Paard: Tonik Hero

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 22:27

Preview (gratis)

Ruiter: Pia-Luise Aufrecht

Paard: MCB Cassilia

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 22:29

Preview (gratis)

Ruiter: Vincent Voorn

Paard: Clintash

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 22:31

Preview (gratis)

Ruiter: Raena Leung

Paard: Limbutina

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 22:32

Preview (gratis)

Ruiter: Vladimir Beletsky

Paard: Chevignon

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 22:34

Preview (gratis)

Ruiter: Tim Hendrix

Paard: Varanka SFN

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 22:36

Preview (gratis)

Ruiter: Marc Bettinger

Paard: Zydoctro vd Kapel

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 22:38

Preview (gratis)

Ruiter: Robert Vos

Paard: Zita

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 22:39

Preview (gratis)

Ruiter: Kim van Decraen

Paard: Unique

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 22:41

Preview (gratis)

Ruiter: Gert Jan Bruggink

Paard: Andrea

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 22:43

Preview (gratis)

Ruiter: Roberto Turchetto

Paard: Baretto

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 22:44

Preview (gratis)

Ruiter: Siebe Kramer

Paard: Coralie

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 22:46

Preview (gratis)

Ruiter: Annelies Vorsselmans

Paard: Cleveland

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 22:47

Preview (gratis)

Ruiter: Jules van Roosbroeck

Paard: Cabriolet Z

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 22:49

Preview (gratis)

Ruiter: Irma Karlsson

Paard: Cornet 39

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 22:50

Preview (gratis)

Ruiter: Julien Epaillard

Paard: Cristallo A

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 22:52

Preview (gratis)

Ruiter: Hartwig Rohde

Paard: Contessa 128

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 22:54

Preview (gratis)

Ruiter: Edouard de Rothschild

Paard: Catany 3

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 22:55

Preview (gratis)

Ruiter: Chantal Regter

Paard: Zendo

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 22:57

Preview (gratis)

Ruiter: Pieter Devos

Paard: Dream Of India Greenfield

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 22:58

Preview (gratis)

Ruiter: Willem Greve

Paard: Carambole

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 23:01

Preview (gratis)

Ruiter: Wesley Heijdens

Paard: Pavarottie H

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 23:03

Preview (gratis)

Ruiter: Lars Nieberg

Paard: Balounito

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 23:05

Preview (gratis)

Ruiter: Michel Hendrix

Paard: Wimette

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 23:06

Preview (gratis)

Ruiter: Ellen Whitaker

Paard: Shearwater Upanda

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 23:08

Preview (gratis)

Ruiter: Suzanne Tepper

Paard: KM Wish

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 23:10

Preview (gratis)

Ruiter: Karina Skou Truelsen

Paard: Clausewitz N

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 23:11

Preview (gratis)

Ruiter: Mario Stevens

Paard: Quamina

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 23:13

Preview (gratis)

Ruiter: Marleen Bruggink

Paard: Shannon

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 23:15

Preview (gratis)

Ruiter: Patrick Spits

Paard: Uletta van de Dwerse Hagen

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 23:16

Preview (gratis)

Ruiter: Annet Willems

Paard: Interline H

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 23:18

Preview (gratis)

Ruiter: Leopold van Asten

Paard: VDL Groep Courage

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 23:20

Preview (gratis)

Ruiter: Maurice van Roosbroeck

Paard: Dylano

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 23:22

Preview (gratis)

Ruiter: Julian Kraay

Paard: Wings

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 23:23

Preview (gratis)

Ruiter: Lars Bak Andersen

Paard: Canton 5

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 23:35

Preview (gratis)

Ruiter: Jules van Roosbroeck

Paard: Cabriolet Z

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 23:36

Preview (gratis)

Ruiter: Vladimir Tuganov

Paard: Carvin

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 23:38

Preview (gratis)

Ruiter: Hendrik-Jan Schuttert

Paard: Up to date HS

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 23:39

Preview (gratis)

Ruiter: Brecht Bille

Paard: Enjoy Louis

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 23:40

Preview (gratis)

Ruiter: Holger Wenz

Paard: Top Gun 79

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 23:42

Preview (gratis)

Ruiter: Roberto Turchetto

Paard: Baretto

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 23:44

Preview (gratis)

Ruiter: Wout-Jan van der Schans

Paard: P-Pilot

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 23:45

Preview (gratis)

Ruiter: Julien Epaillard

Paard: Cristallo A

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 23:46

Preview (gratis)

Ruiter: Frank Schuttert

Paard: Arc de Triomphe Hs

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 23:48

Preview (gratis)

Ruiter: Bjorn Egberink

Paard: Zidane

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 23:49

Preview (gratis)

Ruiter: Tim Rieskamp-Godeking

Paard: Quartz

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 23:51

Preview (gratis)

Ruiter: Piet Raijmakers Jr

Paard: Faults Free

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 23:52

Preview (gratis)

Ruiter: Suzanne Tepper

Paard: KM Wish

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 23:53

Preview (gratis)

Ruiter: Julian Kraay

Paard: Wings

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 23:55

Preview (gratis)

Ruiter: Ernesto Canseco

Paard: Zippo

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 23:56

Preview (gratis)

Ruiter: Mike Patrick Leichle

Paard: Blue Moon

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 09:16

Preview (gratis)

Ruiter: Andreas Ott

Paard: Loxana CH

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 09:17

Preview (gratis)

Ruiter: Angelique Hoorn

Paard: Biranka

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 09:19

Preview (gratis)

Ruiter: John Popely

Paard: B Emulasina

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 09:20

Preview (gratis)

Ruiter: Chantal Regter

Paard: Bengel SFN

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 09:22

Preview (gratis)

Ruiter: Siebe Kramer

Paard: Bella Meta

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 09:24

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis van den Brink

Paard: Balouette

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 09:26

Preview (gratis)

Ruiter: Pieter Devos

Paard: Gubero van het Panishof

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 09:28

Preview (gratis)

Ruiter: Tim Rieskamp-Godeking

Paard: Alida 81

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 09:29

Preview (gratis)

Ruiter: Leopold van Asten

Paard: VDL Groep Alexia Z

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 09:32

Preview (gratis)

Ruiter: Gert Jan Bruggink

Paard: Connelly Z

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 09:34

Preview (gratis)

Ruiter: Jur Vrieling

Paard: VDL Zirocco Blue

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 23:58

Preview (gratis)

Ruiter: Mario Stevens

Paard: Quamina

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.45m with winning round finale

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 23:59

Preview (gratis)

Ruiter: Felix Hassmann

Paard: Condor 562

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: young horses

Rubriek: lodewijk assurantien prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 09:36

Preview (gratis)

Ruiter: Beau Graatsma

Paard: Casanova

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 5- jarigen

Rubriek: Finale GMB Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 10:32

Preview (gratis)

Ruiter: Stephan Haarman

Paard: Cous Cous

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 5- jarigen

Rubriek: Finale GMB Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 10:34

Preview (gratis)

Ruiter: Gerbrand Beesten, van

Paard: California VB

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 5- jarigen

Rubriek: Finale GMB Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 10:36

Preview (gratis)

Ruiter: Alwin Berendsen

Paard: Cacharel

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 5- jarigen

Rubriek: Finale GMB Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 10:38

Preview (gratis)

Ruiter: Frank Buitenhuis

Paard: Confidence

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 5- jarigen

Rubriek: Finale GMB Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 10:39

Preview (gratis)

Ruiter: Ellen Zwijnenberg

Paard: Boeve-s Con Corrado

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 5- jarigen

Rubriek: Finale GMB Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 10:42

Preview (gratis)

Ruiter: Wendy Veldman

Paard: Cassanove hbc

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 5- jarigen

Rubriek: Finale GMB Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 10:44

Preview (gratis)

Ruiter: Linda Rijken

Paard: Casanova

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 5- jarigen

Rubriek: Finale GMB Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 10:46

Preview (gratis)

Ruiter: Vasco Camana

Paard: Meyboom-s Chassagne

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 5- jarigen

Rubriek: Finale GMB Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 10:48

Preview (gratis)

Ruiter: Michelle Dijkerman

Paard: Cosmo

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 5- jarigen

Rubriek: Finale GMB Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 10:50

Preview (gratis)

Ruiter: Tyler McKee

Paard: DH-s Ceniki

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 5- jarigen

Rubriek: Finale GMB Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 10:53

Preview (gratis)

Ruiter: Anne-Marie Reulink

Paard: Sharron R

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: 5- jarigen

Rubriek: Finale GMB Prijs

Datum: 12-01-2013

Tijd: 10:54

Preview (gratis)