Filters
Zoek in resultaten
Filter klasse
  • Young horses 1.25m 1.30m
  • CSI2 small tour 1.30m two phases
  • Small tour 1.15m two phases
  • Medium tour 1.35m with jump off
  • Big tour 1.40m with jump off
  • Alles weergeven
Filter klasse
  • Wezenberg Transport Prijs
  • Jumping the Driehoek Prijs
  • Outdoor Gelderland Prijs
  • Rikkert Afbouwgroep Prijs
  • Anemone Horse Trucks Prijs
  • Alles weergeven

Evenement: ICNN Drachten

Ruiter: Cecilie Hatteland

Paard: Becordia

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 14:39

Preview (gratis)

Ruiter: Denise Svensson

Paard: Wonka 5

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 14:40

Preview (gratis)

Ruiter: Bart Bles

Paard: Bontender

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 14:42

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis Huits

Paard: Maalwaters Wega

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 14:45

Preview (gratis)

Ruiter: Jens van Grunsven

Paard: Cassanova

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI2 small tour 1.30m two phases

Rubriek: Jumping the Driehoek Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 09:48

Preview (gratis)

Ruiter: Christoffer Lindenberg

Paard: Cassus 2

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI2 small tour 1.30m two phases

Rubriek: Jumping the Driehoek Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 09:01

Preview (gratis)

Ruiter: Kristyna Mikulkova

Paard: Balou Girl

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI2 small tour 1.30m two phases

Rubriek: Jumping the Driehoek Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 09:04

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Vlemmix

Paard: Zorro

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI2 small tour 1.30m two phases

Rubriek: Jumping the Driehoek Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 09:05

Preview (gratis)

Ruiter: Kirsten Rikkert

Paard: Arusa H

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI2 small tour 1.30m two phases

Rubriek: Jumping the Driehoek Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 09:08

Preview (gratis)

Ruiter: Deborah Jackson

Paard: Venus

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI2 small tour 1.30m two phases

Rubriek: Jumping the Driehoek Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 09:09

Preview (gratis)

Ruiter: Manuel Fernandez Saro

Paard: Coquira

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI2 small tour 1.30m two phases

Rubriek: Jumping the Driehoek Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 09:11

Preview (gratis)

Ruiter: Asta Torokvei

Paard: Chanel Gold

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI2 small tour 1.30m two phases

Rubriek: Jumping the Driehoek Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 09:13

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis Huits

Paard: Maalwaters Acanisto

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI2 small tour 1.30m two phases

Rubriek: Jumping the Driehoek Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 09:15

Preview (gratis)

Ruiter: Caroline Müller

Paard: Amour 44

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI2 small tour 1.30m two phases

Rubriek: Jumping the Driehoek Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 09:17

Preview (gratis)

Ruiter: Yuko Itakura

Paard: Funny Girl vh Janankhof

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI2 small tour 1.30m two phases

Rubriek: Jumping the Driehoek Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 09:19

Preview (gratis)

Ruiter: Ernesto Canseco

Paard: Adventure RV

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI2 small tour 1.30m two phases

Rubriek: Jumping the Driehoek Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 09:21

Preview (gratis)

Ruiter: Fredrik Jönsson

Paard: Cool In

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI2 small tour 1.30m two phases

Rubriek: Jumping the Driehoek Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 09:23

Preview (gratis)

Ruiter: Esther Schneider

Paard: Caristo Z

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI2 small tour 1.30m two phases

Rubriek: Jumping the Driehoek Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 09:24

Preview (gratis)

Ruiter: Rogier Linssen

Paard: Anne

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI2 small tour 1.30m two phases

Rubriek: Jumping the Driehoek Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 09:26

Preview (gratis)

Ruiter: Efe Siyahi

Paard: Lupine 39

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI2 small tour 1.30m two phases

Rubriek: Jumping the Driehoek Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 09:28

Preview (gratis)

Ruiter: Vincent Geerink

Paard: Winston

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI2 small tour 1.30m two phases

Rubriek: Jumping the Driehoek Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 09:30

Preview (gratis)

Ruiter: Georgia Timmermann

Paard: Pablo

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI2 small tour 1.30m two phases

Rubriek: Jumping the Driehoek Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 09:32

Preview (gratis)

Ruiter: Kenneth Cheng

Paard: Dragon Zidane

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI2 small tour 1.30m two phases

Rubriek: Jumping the Driehoek Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 09:33

Preview (gratis)

Ruiter: Hester Klompmaker

Paard: Aimee

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI2 small tour 1.30m two phases

Rubriek: Jumping the Driehoek Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 09:35

Preview (gratis)

Ruiter: Remco Been

Paard: First Contact vh Dravershof

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI2 small tour 1.30m two phases

Rubriek: Jumping the Driehoek Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 09:36

Preview (gratis)

Ruiter: Sander Geerink

Paard: Amaretto

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI2 small tour 1.30m two phases

Rubriek: Jumping the Driehoek Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 09:38

Preview (gratis)

Ruiter: Thomas Ogi

Paard: Coridon Z

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI2 small tour 1.30m two phases

Rubriek: Jumping the Driehoek Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 09:40

Preview (gratis)

Ruiter: Siebe Kramer

Paard: Havenhoeven s Wiske

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI2 small tour 1.30m two phases

Rubriek: Jumping the Driehoek Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 09:42

Preview (gratis)

Ruiter: Wassim Anzarouti

Paard: Babalouba

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI2 small tour 1.30m two phases

Rubriek: Jumping the Driehoek Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 09:44

Preview (gratis)

Ruiter: Cecilie Hatteland

Paard: Figo van Kirchi

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI2 small tour 1.30m two phases

Rubriek: Jumping the Driehoek Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 09:45

Preview (gratis)

Ruiter: Mark Bunting

Paard: Balougio III

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI2 small tour 1.30m two phases

Rubriek: Jumping the Driehoek Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 09:52

Preview (gratis)

Ruiter: Andreas Erni

Paard: Manzanillo LS

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI2 small tour 1.30m two phases

Rubriek: Jumping the Driehoek Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 09:53

Preview (gratis)

Ruiter: Conor Drain

Paard: Barca

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 13:33

Preview (gratis)

Ruiter: Rob de Bruijn

Paard: La Vida

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI2 small tour 1.30m two phases

Rubriek: Jumping the Driehoek Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 09:55

Preview (gratis)

Ruiter: Lauren van Berkel

Paard: Wiepke

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI2 small tour 1.30m two phases

Rubriek: Jumping the Driehoek Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 09:57

Preview (gratis)

Ruiter: Robbert Ehrens

Paard: Everglades VDL

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI2 small tour 1.30m two phases

Rubriek: Jumping the Driehoek Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 09:59

Preview (gratis)

Ruiter: Jenny Kainulainen

Paard: Lacardi

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI2 small tour 1.30m two phases

Rubriek: Jumping the Driehoek Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 10:01

Preview (gratis)

Ruiter: Charlotte Verhagen

Paard: Zimba HL

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI2 small tour 1.30m two phases

Rubriek: Jumping the Driehoek Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 10:02

Preview (gratis)

Ruiter: Maureen Bonder

Paard: Adorette

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI2 small tour 1.30m two phases

Rubriek: Jumping the Driehoek Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 10:04

Preview (gratis)

Ruiter: Christian Anfinnsen Öien

Paard: Fiona van t Heike

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI2 small tour 1.30m two phases

Rubriek: Jumping the Driehoek Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 10:06

Preview (gratis)

Ruiter: Nick van Grunsven

Paard: Amaretto

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI2 small tour 1.30m two phases

Rubriek: Jumping the Driehoek Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 10:08

Preview (gratis)

Ruiter: Jasper Kools

Paard: Compass

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI2 small tour 1.30m two phases

Rubriek: Jumping the Driehoek Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 10:10

Preview (gratis)

Ruiter: Bart Bles

Paard: L Grafin II

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI2 small tour 1.30m two phases

Rubriek: Jumping the Driehoek Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 10:11

Preview (gratis)

Ruiter: Manuel Fernandez Saro

Paard: Prince du Murier

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI2 small tour 1.30m two phases

Rubriek: Jumping the Driehoek Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 10:13

Preview (gratis)

Ruiter: Asta Torokvei

Paard: Urban

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI2 small tour 1.30m two phases

Rubriek: Jumping the Driehoek Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 10:15

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis Huits

Paard: Maalwaters For Fun

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI2 small tour 1.30m two phases

Rubriek: Jumping the Driehoek Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 10:16

Preview (gratis)

Ruiter: Marleen Schütte

Paard: Follow Me

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI2 small tour 1.30m two phases

Rubriek: Jumping the Driehoek Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 10:18

Preview (gratis)

Ruiter: Reto Ruflin

Paard: La Gioconda

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI2 small tour 1.30m two phases

Rubriek: Jumping the Driehoek Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 10:19

Preview (gratis)

Ruiter: Reinske Wassenaar

Paard: Mona Lisa

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI2 small tour 1.30m two phases

Rubriek: Jumping the Driehoek Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 10:21

Preview (gratis)

Ruiter: Amber Meijer

Paard: Babalou

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.15m two phases

Rubriek: Outdoor Gelderland Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 11:15

Preview (gratis)

Ruiter: Niels Kersten

Paard: Ocean Hill Activa

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.15m two phases

Rubriek: Outdoor Gelderland Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 11:17

Preview (gratis)

Ruiter: Julie Janssen

Paard: Oris de Percy

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.15m two phases

Rubriek: Outdoor Gelderland Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 11:19

Preview (gratis)

Ruiter: Kars Bonhof

Paard: Unbelievable

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.15m two phases

Rubriek: Outdoor Gelderland Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 11:21

Preview (gratis)

Ruiter: Laurie Touw

Paard: Berkzicht Rob

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.15m two phases

Rubriek: Outdoor Gelderland Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 11:23

Preview (gratis)

Ruiter: Max Haunhorst

Paard: Western Blaze

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.15m two phases

Rubriek: Outdoor Gelderland Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 11:25

Preview (gratis)

Ruiter: Amke Bekhuis

Paard: Kingston vd Westeres

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.15m two phases

Rubriek: Outdoor Gelderland Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 11:26

Preview (gratis)

Ruiter: Berber Dijkman

Paard: Special Edition

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.15m two phases

Rubriek: Outdoor Gelderland Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 11:28

Preview (gratis)

Ruiter: Simon Morssinkhof

Paard: Afelio van de Kerkenbulck

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.15m two phases

Rubriek: Outdoor Gelderland Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 11:30

Preview (gratis)

Ruiter: Bibi van Gehlen

Paard: Karano

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.15m two phases

Rubriek: Outdoor Gelderland Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 11:31

Preview (gratis)

Ruiter: Lars Kersten

Paard: Punto

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.15m two phases

Rubriek: Outdoor Gelderland Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 11:33

Preview (gratis)

Ruiter: Iris van der Weijden

Paard: Jerry Lee

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.15m two phases

Rubriek: Outdoor Gelderland Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 11:35

Preview (gratis)

Ruiter: Claudine Van Duffel

Paard: Nikelli s First

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.15m two phases

Rubriek: Outdoor Gelderland Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 11:37

Preview (gratis)

Ruiter: Leontine Bruin

Paard: Abercombie

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.15m two phases

Rubriek: Outdoor Gelderland Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 11:39

Preview (gratis)

Ruiter: Amber Meijer

Paard: Orchid s Latoya

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.15m two phases

Rubriek: Outdoor Gelderland Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 11:41

Preview (gratis)

Ruiter: Niels Kersten

Paard: Mordred

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.15m two phases

Rubriek: Outdoor Gelderland Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 11:42

Preview (gratis)

Ruiter: Julie Janssen

Paard: Malforin Mac Popsicale CH

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.15m two phases

Rubriek: Outdoor Gelderland Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 11:44

Preview (gratis)

Ruiter: Kars Bonhof

Paard: Cleopatra

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.15m two phases

Rubriek: Outdoor Gelderland Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 11:45

Preview (gratis)

Ruiter: Laurie Touw

Paard: Power Girl

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.15m two phases

Rubriek: Outdoor Gelderland Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 11:47

Preview (gratis)

Ruiter: Max Haunhorst

Paard: Mambrino 12

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.15m two phases

Rubriek: Outdoor Gelderland Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 11:49

Preview (gratis)

Ruiter: Mathilda Karlsson

Paard: Cynar VA

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 12:41

Preview (gratis)

Ruiter: Bjorn Egberink

Paard: Corette

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 12:43

Preview (gratis)

Ruiter: Eva Kragh Pedersen

Paard: Cartuff

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 12:45

Preview (gratis)

Ruiter: Antonia Andersson

Paard: Qurage

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 12:48

Preview (gratis)

Ruiter: Philip Rüping

Paard: Chupamint

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 12:50

Preview (gratis)

Ruiter: Rogier Linssen

Paard: Celine M Z

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 12:52

Preview (gratis)

Ruiter: Manuel Fernandez Saro

Paard: For Money

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 12:53

Preview (gratis)

Ruiter: Vincent Geerink

Paard: Crack Uno

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 12:55

Preview (gratis)

Ruiter: Demi van Grunsven

Paard: Querida

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 12:57

Preview (gratis)

Ruiter: Karim Emile Fares

Paard: Cartorie

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 12:59

Preview (gratis)

Ruiter: Remco Been

Paard: Corado

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 13:01

Preview (gratis)

Ruiter: Robert Vos

Paard: Cupido

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 13:03

Preview (gratis)

Ruiter: Chloe Vranken

Paard: La Pomme van t Gelutt Z

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 13:05

Preview (gratis)

Ruiter: Roberto Turchetto

Paard: Celtic

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 13:07

Preview (gratis)

Ruiter: Julie Hicks

Paard: Chiques

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 13:08

Preview (gratis)

Ruiter: Marco Brinkman

Paard: GMB Chivu

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 13:10

Preview (gratis)

Ruiter: Jasper Kools

Paard: Anastasia 166

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 13:12

Preview (gratis)

Ruiter: Reto Ruflin

Paard: Cassandra XXI

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 13:14

Preview (gratis)

Ruiter: Giovanni Fanti

Paard: Pan Am 27

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 13:16

Preview (gratis)

Ruiter: Mathilda Karlsson

Paard: Quintago V.

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 13:18

Preview (gratis)

Ruiter: Bjorn Egberink

Paard: Cuidame

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 13:20

Preview (gratis)

Ruiter: Eva Kragh Pedersen

Paard: Gandalf Ask

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 13:22

Preview (gratis)

Ruiter: Antonia Andersson

Paard: Santiago

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 13:24

Preview (gratis)

Ruiter: Philip Rüping

Paard: Cassey 5

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 13:26

Preview (gratis)

Ruiter: Cecilie Hatteland

Paard: Gulio van de Koelaar

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 13:35

Preview (gratis)

Ruiter: Denise Svensson

Paard: Wella V.

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 13:37

Preview (gratis)

Ruiter: Bart Bles

Paard: Babylotte

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 13:39

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis Huits

Paard: Maalwaters Britt

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 13:40

Preview (gratis)

Ruiter: Alex Duffy

Paard: Bling Bling 2

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 13:42

Preview (gratis)

Ruiter: Anouk de Ruijter

Paard: Cha Cha Cha I

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 13:44

Preview (gratis)

Ruiter: Josef Jonas Sprehe

Paard: Coester 4

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 13:46

Preview (gratis)

Ruiter: Esther Manders

Paard: Bon Jovi

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 13:48

Preview (gratis)

Ruiter: Petronella Andersson

Paard: Beaujana

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 13:50

Preview (gratis)

Ruiter: Fritz Fervers

Paard: So Hood

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 13:52

Preview (gratis)

Ruiter: Georgia Timmermann

Paard: Flying Cavalina

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 13:54

Preview (gratis)

Ruiter: Hester Klompmaker

Paard: Beegien SFN

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 13:55

Preview (gratis)

Ruiter: Denis Nielsen

Paard: Contenance 15

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 13:57

Preview (gratis)

Ruiter: Erika Lickhammer

Paard: Bellinda

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 13:59

Preview (gratis)

Ruiter: Kirsten Rombouts

Paard: Bawanda van Beek

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 14:01

Preview (gratis)

Ruiter: Joachim Heyer

Paard: Bien Aimee de la Lionne

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 14:02

Preview (gratis)

Ruiter: Siebe Kramer

Paard: Benz

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 14:04

Preview (gratis)

Ruiter: Nathalie van der Mei

Paard: Biscayo

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 14:05

Preview (gratis)

Ruiter: Folkert Kelderman

Paard: Ben Nevis

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 14:07

Preview (gratis)

Ruiter: Frederick Troschke

Paard: Pegasus H

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 14:09

Preview (gratis)

Ruiter: Vincent Geerink

Paard: Bherna

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 14:11

Preview (gratis)

Ruiter: Bart de Bruijn

Paard: Beaumonde

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 14:13

Preview (gratis)

Ruiter: Andreas Erni

Paard: Casandra K

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 14:16

Preview (gratis)

Ruiter: Rob de Bruijn

Paard: Gina

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 14:17

Preview (gratis)

Ruiter: Robert Vos

Paard: Gaillard de la Pomme

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 14:19

Preview (gratis)

Ruiter: Julie Hicks

Paard: Bojay

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 14:21

Preview (gratis)

Ruiter: Marco Brinkman

Paard: Bernini

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 14:22

Preview (gratis)

Ruiter: Robbert Ehrens

Paard: Byacinthe

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 14:24

Preview (gratis)

Ruiter: Martin Haunhorst

Paard: Chantilly 22

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 14:26

Preview (gratis)

Ruiter: Jenny Kainulainen

Paard: Year One R

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 14:28

Preview (gratis)

Ruiter: Christian Anfinnsen Öien

Paard: Gold Fever van t Heike

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 14:30

Preview (gratis)

Ruiter: Valeriya Sokolova

Paard: Lu Lu 11

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 14:33

Preview (gratis)

Ruiter: Caroline Müller

Paard: Chardonnay 69

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25m 1.30m

Rubriek: Wezenberg Transport Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 14:37

Preview (gratis)

Ruiter: Josef Jonas Sprehe

Paard: Tschaika 2

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 15:33

Preview (gratis)

Ruiter: Esther Manders

Paard: Ziramon VDL

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 15:35

Preview (gratis)

Ruiter: Regine Eiklid

Paard: Vera

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 15:37

Preview (gratis)

Ruiter: Vincent Geerink

Paard: Zarone

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 15:39

Preview (gratis)

Ruiter: Petronella Andersson

Paard: Visette

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 15:40

Preview (gratis)

Ruiter: Anne de Vries

Paard: Wendy

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 15:42

Preview (gratis)

Ruiter: Fritz Fervers

Paard: Vodermus

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 15:44

Preview (gratis)

Ruiter: Olesya Tereshchenko

Paard: Victor

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 15:46

Preview (gratis)

Ruiter: Denis Nielsen

Paard: Burberry 9

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 15:47

Preview (gratis)

Ruiter: Remco Been

Paard: Vera

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 15:49

Preview (gratis)

Ruiter: Erika Lickhammer

Paard: Ancilla de Soleil Jr

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 15:51

Preview (gratis)

Ruiter: Kirsten Rombouts

Paard: Uptricia van Beek

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 15:52

Preview (gratis)

Ruiter: Thomas Ogi

Paard: Quilando

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 15:55

Preview (gratis)

Ruiter: Joachim Heyer

Paard: Jackie 30

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 15:56

Preview (gratis)

Ruiter: Robert Vos

Paard: Armagedon

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 15:58

Preview (gratis)

Ruiter: Guillaume Batillat

Paard: Codetta Della Caccia

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 16:00

Preview (gratis)

Ruiter: Siebe Kramer

Paard: Van Meta

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 16:02

Preview (gratis)

Ruiter: Demi van Grunsven

Paard: San Serai 3

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 16:03

Preview (gratis)

Ruiter: Piergiorgio Bucci

Paard: Castanuela

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 16:05

Preview (gratis)

Ruiter: Conor Drain

Paard: Canassini

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 16:07

Preview (gratis)

Ruiter: Jens van Grunsven

Paard: Zelina

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 16:08

Preview (gratis)

Ruiter: Sergey Khomashko

Paard: Toscana 111

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 16:10

Preview (gratis)

Ruiter: Lena Pollmann-Schweckhorst

Paard: Lillibett

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 16:12

Preview (gratis)

Ruiter: Valeriya Sokolova

Paard: Joujou de Moscou

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 16:13

Preview (gratis)

Ruiter: Jolijn Klomp

Paard: Bayardo

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 16:15

Preview (gratis)

Ruiter: Wassim Anzarouti

Paard: Cyber Boy

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 16:17

Preview (gratis)

Ruiter: Nathalie van der Mei

Paard: Aquila SFN

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 16:18

Preview (gratis)

Ruiter: Mathilda Karlsson

Paard: Lancetti

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 16:20

Preview (gratis)

Ruiter: Folkert Kelderman

Paard: Zadkine

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 16:21

Preview (gratis)

Ruiter: Anne-Liza Makkinga

Paard: Waikiki

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 16:23

Preview (gratis)

Ruiter: Derin Demirsoy

Paard: Surprise

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 16:25

Preview (gratis)

Ruiter: Bart de Bruijn

Paard: Atiche

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 16:27

Preview (gratis)

Ruiter: Chloe Vranken

Paard: Cadence van t Gelutt

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 16:29

Preview (gratis)

Ruiter: Sander Geerink

Paard: Casper de Muze

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 16:31

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Nikolas Dornbracht

Paard: Puerto Rico 42

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 16:33

Preview (gratis)

Ruiter: Denise Svensson

Paard: Cosima 204

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 16:34

Preview (gratis)

Ruiter: Bjorn Egberink

Paard: Bentley M

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 16:36

Preview (gratis)

Ruiter: Annika Gustafsson

Paard: Cool Hill

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 16:37

Preview (gratis)

Ruiter: Rob van Grunsven

Paard: Talent

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 16:45

Preview (gratis)

Ruiter: Andreas Erni

Paard: Commissario 3

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 16:46

Preview (gratis)

Ruiter: Lauren van Berkel

Paard: Prele du Chanois

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 16:48

Preview (gratis)

Ruiter: Roberto Turchetto

Paard: Message de l Isle

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 16:50

Preview (gratis)

Ruiter: Tessa Hoeksema

Paard: Warandasj R

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 16:52

Preview (gratis)

Ruiter: Carlos de Mollinedo

Paard: Clintisima

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 16:54

Preview (gratis)

Ruiter: Julie Hicks

Paard: Zambia

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 16:56

Preview (gratis)

Ruiter: Antonia Andersson

Paard: Canon Ask

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 16:57

Preview (gratis)

Ruiter: Robbert Ehrens

Paard: Bing Bing

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 16:59

Preview (gratis)

Ruiter: Jenny Kainulainen

Paard: Copacabana B

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 17:01

Preview (gratis)

Ruiter: Charlotte Verhagen

Paard: Willemijn HL

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 17:03

Preview (gratis)

Ruiter: Jasper Kools

Paard: Chatto 4

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 17:05

Preview (gratis)

Ruiter: Bart Bles

Paard: Pokemon DDH

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 17:06

Preview (gratis)

Ruiter: Sevil Sabanci

Paard: S I E C Vitesse K

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 17:08

Preview (gratis)

Ruiter: Philip Rüping

Paard: Camarque 3

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 17:10

Preview (gratis)

Ruiter: Christoffer Lindenberg

Paard: Camilla 81

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 17:12

Preview (gratis)

Ruiter: Giovanni Fanti

Paard: Ceteramina

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 17:13

Preview (gratis)

Ruiter: Stefanie van den Brink

Paard: Ace

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 17:15

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis van den Brink

Paard: Ultra

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 17:17

Preview (gratis)

Ruiter: Isabell Bengtsson

Paard: Fernando

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 17:19

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Vlemmix

Paard: Carlito d Es

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 17:20

Preview (gratis)

Ruiter: Yuko Itakura

Paard: Watch Me

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 17:22

Preview (gratis)

Ruiter: Ernesto Canseco

Paard: Wagrain VDL

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 17:24

Preview (gratis)

Ruiter: Alex Duffy

Paard: Living The Dream

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 17:25

Preview (gratis)

Ruiter: Björn Nagel

Paard: Balou du Clear

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 17:27

Preview (gratis)

Ruiter: Demi van Grunsven

Paard: Carsten

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 17:29

Preview (gratis)

Ruiter: Piergiorgio Bucci

Paard: Akoenamatata Z

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 17:31

Preview (gratis)

Ruiter: Conor Drain

Paard: Carla de Balou

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 17:33

Preview (gratis)

Ruiter: Jens van Grunsven

Paard: Utopia

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 17:34

Preview (gratis)

Ruiter: Sergey Khomashko

Paard: Casimir L

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 17:36

Preview (gratis)

Ruiter: Lena Pollmann-Schweckhorst

Paard: Cesanna

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 17:39

Preview (gratis)

Ruiter: Valeriya Sokolova

Paard: Amantus Hb

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 17:40

Preview (gratis)

Ruiter: Jolijn Klomp

Paard: Asrael

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 17:42

Preview (gratis)

Ruiter: Julia Aladushkina

Paard: All Night

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 17:44

Preview (gratis)

Ruiter: Marianne Boerema

Paard: Divoza Horseworld Nizarmo

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 17:46

Preview (gratis)

Ruiter: Fredrik Jönsson

Paard: No Worries

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 17:48

Preview (gratis)

Ruiter: Deborah Jackson

Paard: Silvia 111

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 17:49

Preview (gratis)

Ruiter: Rogier Linssen

Paard: Anton 0399

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 17:51

Preview (gratis)

Ruiter: Regine Eiklid

Paard: Vera

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 18:01

Preview (gratis)

Ruiter: Petronella Andersson

Paard: Visette

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 18:02

Preview (gratis)

Ruiter: Fritz Fervers

Paard: Vodermus

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 18:04

Preview (gratis)

Ruiter: Olesya Tereshchenko

Paard: Victor

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 18:05

Preview (gratis)

Ruiter: Nathalie van der Mei

Paard: Aquila SFN

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 18:06

Preview (gratis)

Ruiter: Anne-Liza Makkinga

Paard: Waikiki

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 18:08

Preview (gratis)

Ruiter: Sander Geerink

Paard: Casper de Muze

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 18:09

Preview (gratis)

Ruiter: Rob van Grunsven

Paard: Talent

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 18:11

Preview (gratis)

Ruiter: Jasper Kools

Paard: Chatto 4

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 18:13

Preview (gratis)

Ruiter: Jens van Grunsven

Paard: Utopia

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 18:14

Preview (gratis)

Ruiter: Jolijn Klomp

Paard: Asrael

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Medium tour 1.35m with jump off

Rubriek: Rikkert Afbouwgroep Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 18:16

Preview (gratis)

Ruiter: Karim Emile Fares

Paard: Riboy d Alimat

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 19:10

Preview (gratis)

Ruiter: Sander Geerink

Paard: Robinson

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 19:12

Preview (gratis)

Ruiter: Kirsten Rombouts

Paard: Wetric van Beek

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 19:14

Preview (gratis)

Ruiter: Annet Willems

Paard: Interline H

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 19:16

Preview (gratis)

Ruiter: Thomas Ogi

Paard: Waloha

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 19:17

Preview (gratis)

Ruiter: Guillaume Batillat

Paard: Zerlin M

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 19:19

Preview (gratis)

Ruiter: Siebe Kramer

Paard: Coralie

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 19:21

Preview (gratis)

Ruiter: Nathalie van der Mei

Paard: Africa

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 19:22

Preview (gratis)

Ruiter: Mathilda Karlsson

Paard: Alisson

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 19:24

Preview (gratis)

Ruiter: Conor Drain

Paard: Pour Le Poussage

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 19:25

Preview (gratis)

Ruiter: Folkert Kelderman

Paard: Zena

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 19:27

Preview (gratis)

Ruiter: Cecilie Hatteland

Paard: Vesta III

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 19:29

Preview (gratis)

Ruiter: Derin Demirsoy

Paard: Colino

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 19:31

Preview (gratis)

Ruiter: Sergey Khomashko

Paard: Like You 2

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 19:33

Preview (gratis)

Ruiter: Julia Aladushkina

Paard: Livios

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 19:35

Preview (gratis)

Ruiter: Frederick Troschke

Paard: Florida Lady Ixes

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 19:36

Preview (gratis)

Ruiter: Denis Nielsen

Paard: Come Undone

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 19:38

Preview (gratis)

Ruiter: Erika Lickhammer

Paard: Zero

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 19:40

Preview (gratis)

Ruiter: Joachim Heyer

Paard: Poggy

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 19:41

Preview (gratis)

Ruiter: Robert Vos

Paard: VDL Another Pleasure

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 19:43

Preview (gratis)

Ruiter: Radoslaw Zalewski

Paard: Chocolat 15

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 19:45

Preview (gratis)

Ruiter: Roberto Turchetto

Paard: Mr Dino

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 19:46

Preview (gratis)

Ruiter: Maureen Bonder

Paard: Velcaro

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 19:48

Preview (gratis)

Ruiter: Reto Ruflin

Paard: Unbelievable ES

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 19:50

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis van den Brink

Paard: Wennemars

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 19:52

Preview (gratis)

Ruiter: Kirsten Rikkert

Paard: Winde R.A.G.

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 19:53

Preview (gratis)

Ruiter: Martin Haunhorst

Paard: Landadel-A

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 19:55

Preview (gratis)

Ruiter: Kenneth Cheng

Paard: Balou

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 19:56

Preview (gratis)

Ruiter: Piergiorgio Bucci

Paard: Vadrouille F M

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 19:58

Preview (gratis)

Ruiter: Alex Duffy

Paard: Grand Balou 4

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 20:00

Preview (gratis)

Ruiter: Karolina Stanczak

Paard: Violet Valley

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 20:02

Preview (gratis)

Ruiter: Björn Nagel

Paard: Risohorse Locorotondo

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 20:04

Preview (gratis)

Ruiter: Josef Jonas Sprehe

Paard: Leo Vuitton

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 20:06

Preview (gratis)

Ruiter: Efe Siyahi

Paard: Tarron

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 20:08

Preview (gratis)

Ruiter: Fritz Fervers

Paard: Z Acodate DDL

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 20:10

Preview (gratis)

Ruiter: Bart de Bruijn

Paard: Amberlina

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 20:12

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Nikolas Dornbracht

Paard: Finaretta

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 20:13

Preview (gratis)

Ruiter: Bjorn Egberink

Paard: Zidane

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 20:15

Preview (gratis)

Ruiter: Annika Gustafsson

Paard: Undine

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 20:17

Preview (gratis)

Ruiter: Rob van Grunsven

Paard: Unestor Ardent

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 20:19

Preview (gratis)

Ruiter: Andreas Erni

Paard: Jastino

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 20:21

Preview (gratis)

Ruiter: Rob de Bruijn

Paard: Carabas vd Wateringhoeve

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 20:22

Preview (gratis)

Ruiter: Marco Brinkman

Paard: Amadeus

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 20:30

Preview (gratis)

Ruiter: Robbert Ehrens

Paard: Alpha VDL

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 20:31

Preview (gratis)

Ruiter: Charlotte Verhagen

Paard: Acodetto

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 20:33

Preview (gratis)

Ruiter: Kim van Decraen

Paard: Unique

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 20:35

Preview (gratis)

Ruiter: Christian Anfinnsen Öien

Paard: Vivolinus

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 20:36

Preview (gratis)

Ruiter: Valeriya Sokolova

Paard: Aragorn

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 20:38

Preview (gratis)

Ruiter: Jasper Kools

Paard: Amos 69

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 20:40

Preview (gratis)

Ruiter: Bart Bles

Paard: Lord Sandro DDH

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 20:42

Preview (gratis)

Ruiter: Sofia Kroon

Paard: Rolex

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 20:43

Preview (gratis)

Ruiter: Marleen Schütte

Paard: Zanzibar

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 20:45

Preview (gratis)

Ruiter: Sevil Sabanci

Paard: S I E C Vigaro

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 20:47

Preview (gratis)

Ruiter: Philip Rüping

Paard: Charlotte 138

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 20:48

Preview (gratis)

Ruiter: Isabell Bengtsson

Paard: Wirando H

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 20:50

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Vlemmix

Paard: Sunland de Thieusies

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 20:52

Preview (gratis)

Ruiter: Yuko Itakura

Paard: Ingliston Wooster

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 20:54

Preview (gratis)

Ruiter: Ernesto Canseco

Paard: Zippo

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 20:55

Preview (gratis)

Ruiter: Paul Bavelaar

Paard: Vesuvius

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 20:57

Preview (gratis)

Ruiter: Marianne Boerema

Paard: Wakey Wakey

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 20:59

Preview (gratis)

Ruiter: Fredrik Jönsson

Paard: Aloubet

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 21:01

Preview (gratis)

Ruiter: Julia Aladushkina

Paard: Charis 24

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 21:03

Preview (gratis)

Ruiter: Frederick Troschke

Paard: Schupo

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 21:04

Preview (gratis)

Ruiter: Erika Lickhammer

Paard: Cora Quick

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 21:07

Preview (gratis)

Ruiter: Joachim Heyer

Paard: Aquarell PW

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 21:08

Preview (gratis)

Ruiter: Robert Vos

Paard: Carat

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 21:10

Preview (gratis)

Ruiter: Radoslaw Zalewski

Paard: Wendalineke

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 21:12

Preview (gratis)

Ruiter: Roberto Turchetto

Paard: Baretto

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 21:13

Preview (gratis)

Ruiter: Maureen Bonder

Paard: Alex

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 21:15

Preview (gratis)

Ruiter: Reto Ruflin

Paard: Carnando Z

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 21:16

Preview (gratis)

Ruiter: Kirsten Rikkert

Paard: Sorrento

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 21:20

Preview (gratis)

Ruiter: Martin Haunhorst

Paard: Flashlight 21

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 21:22

Preview (gratis)

Ruiter: Alex Duffy

Paard: Corona 93

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 21:24

Preview (gratis)

Ruiter: Karolina Stanczak

Paard: Chita

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 21:26

Preview (gratis)

Ruiter: Josef Jonas Sprehe

Paard: Contendro-Star

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 21:27

Preview (gratis)

Ruiter: Efe Siyahi

Paard: Lanuvio

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 21:29

Preview (gratis)

Ruiter: Fritz Fervers

Paard: Bachelor 4

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 21:31

Preview (gratis)

Ruiter: Rogier Linssen

Paard: Chento

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 21:32

Preview (gratis)

Ruiter: Manuel Fernandez Saro

Paard: PX Darco

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 21:34

Preview (gratis)

Ruiter: Petronella Andersson

Paard: Nosco de Blondel

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 21:36

Preview (gratis)

Ruiter: Georgia Timmermann

Paard: San Greal H

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 21:38

Preview (gratis)

Ruiter: Demi van Grunsven

Paard: Voila D Kri Kri

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 21:40

Preview (gratis)

Ruiter: Sander Geerink

Paard: Robinson

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 21:58

Preview (gratis)

Ruiter: Sander Geerink

Paard: Robinson

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 22:00

Preview (gratis)

Ruiter: Nathalie van der Mei

Paard: Africa

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 22:01

Preview (gratis)

Ruiter: Conor Drain

Paard: Pour Le Poussage

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 22:03

Preview (gratis)

Ruiter: Cecilie Hatteland

Paard: Vesta III

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 22:04

Preview (gratis)

Ruiter: Derin Demirsoy

Paard: Colino

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 22:06

Preview (gratis)

Ruiter: Sergey Khomashko

Paard: Like You 2

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 22:07

Preview (gratis)

Ruiter: Denis Nielsen

Paard: Come Undone

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 22:08

Preview (gratis)

Ruiter: Erika Lickhammer

Paard: Zero

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 22:10

Preview (gratis)

Ruiter: Robert Vos

Paard: VDL Another Pleasure

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 22:11

Preview (gratis)

Ruiter: Reto Ruflin

Paard: Unbelievable ES

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 22:13

Preview (gratis)

Ruiter: Kirsten Rikkert

Paard: Winde R.A.G.

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 22:14

Preview (gratis)

Ruiter: Piergiorgio Bucci

Paard: Vadrouille F M

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 22:16

Preview (gratis)

Ruiter: Efe Siyahi

Paard: Tarron

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 22:17

Preview (gratis)

Ruiter: Bjorn Egberink

Paard: Zidane

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 22:18

Preview (gratis)

Ruiter: Robbert Ehrens

Paard: Alpha vdl

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 22:20

Preview (gratis)

Ruiter: Bart Bles

Paard: Lord Sandro DDH

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 22:22

Preview (gratis)

Ruiter: Isabell Bengtsson

Paard: Wirando H

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 22:23

Preview (gratis)

Ruiter: Fredrik Jönsson

Paard: Aloubet

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 22:25

Preview (gratis)

Ruiter: Erika Lickhammer

Paard: Cora Quick

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 22:26

Preview (gratis)

Ruiter: Joachim Heyer

Paard: Aquarell PW

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 22:28

Preview (gratis)

Ruiter: Roberto Turchetto

Paard: Baretto

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 22:29

Preview (gratis)

Ruiter: Maureen Bonder

Paard: Alex

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 22:30

Preview (gratis)

Ruiter: Martin Haunhorst

Paard: Flashlight 21

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 22:31

Preview (gratis)

Ruiter: Alex Duffy

Paard: Corona 93

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 22:33

Preview (gratis)

Ruiter: Karolina Stanczak

Paard: Chita

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 22:34

Preview (gratis)

Ruiter: Josef Jonas Sprehe

Paard: Contendro-Star

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 22:35

Preview (gratis)

Ruiter: Efe Siyahi

Paard: Lanuvio

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 22:37

Preview (gratis)

Ruiter: Fritz Fervers

Paard: Bachelor 4

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 22:39

Preview (gratis)

Ruiter: Georgia Timmermann

Paard: San Greal H

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.40m with jump off

Rubriek: Anemone Horse Trucks Prijs

Datum: 18-01-2013

Tijd: 22:40

Preview (gratis)