Filters
Zoek in resultaten
Filter klasse
  • Final medium tour 1e round 1.40m
  • Final small tour 1.35m
  • Small tour 1.15m against the clock
  • Young horses 1.25-1.30m two phases
  • Big tour 1.25m ponys
  • medium tour 2nd round 1.40m
  • Alles weergeven
Filter klasse
  • VDL Stud Prijs
  • Robert Vos Sporthorses Prijs
  • CSI Salland Prijs
  • Fries Congrescentrum Prijs
  • PMF Mechanical Prijs
  • vdl stud prijs
  • Alles weergeven

Evenement: ICNN Drachten

Ruiter: Jenny Kainulainen

Paard: Copacabana B

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 09:51

Preview (gratis)

Ruiter: Lena Pollmann-Schweckhorst

Paard: Lillibett

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 09:52

Preview (gratis)

Ruiter: Andreas Erni

Paard: Commissario 3

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 09:54

Preview (gratis)

Ruiter: Bjorn Egberink

Paard: Bentley M

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 09:56

Preview (gratis)

Ruiter: Antonia Andersson

Paard: Canon Ask

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 09:58

Preview (gratis)

Ruiter: Yuko Itakura

Paard: Ingliston Wooster

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 10:00

Preview (gratis)

Ruiter: Fredrik Jönsson

Paard: No Worries

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 10:02

Preview (gratis)

Ruiter: Philip Rüping

Paard: Camarque 3

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 10:03

Preview (gratis)

Ruiter: Robert Vos

Paard: VDL Another Pleasure

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 10:05

Preview (gratis)

Ruiter: Sergey Khomashko

Paard: Toscana 111

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 10:06

Preview (gratis)

Ruiter: Jens van Grunsven

Paard: Utopia

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 10:08

Preview (gratis)

Ruiter: Josef Jonas Sprehe

Paard: Leo Vuitton

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 10:10

Preview (gratis)

Ruiter: Frederick Troschke

Paard: Schupo

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 10:12

Preview (gratis)

Ruiter: Alex Duffy

Paard: Living The Dream

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 10:14

Preview (gratis)

Ruiter: Denise Svensson

Paard: Cosima 204

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 10:16

Preview (gratis)

Ruiter: Ernesto Canseco

Paard: Wagrain VDL

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 10:18

Preview (gratis)

Ruiter: Jolijn Klomp

Paard: Bayardo

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 10:19

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Nikolas Dornbracht

Paard: Puerto Rico 42

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 10:21

Preview (gratis)

Ruiter: Chloe Vranken

Paard: Cadence van t Gelutt

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 10:23

Preview (gratis)

Ruiter: Manuel Fernandez Saro

Paard: Prince du Murier

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 10:25

Preview (gratis)

Ruiter: Deborah Jackson

Paard: Venus

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 10:27

Preview (gratis)

Ruiter: Karolina Stanczak

Paard: Chita

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 10:29

Preview (gratis)

Ruiter: Christoffer Lindenberg

Paard: Camilla 81

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 10:31

Preview (gratis)

Ruiter: Rob de Bruijn

Paard: Carabas vd Wateringhoeve

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 10:38

Preview (gratis)

Ruiter: Regine Eiklid

Paard: Vera

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 10:39

Preview (gratis)

Ruiter: Thomas Ogi

Paard: Quilando

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 10:42

Preview (gratis)

Ruiter: Annet Willems

Paard: Interline H

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 10:43

Preview (gratis)

Ruiter: Martin Haunhorst

Paard: Landadel-A

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 10:45

Preview (gratis)

Ruiter: Stefanie van den Brink

Paard: Ace

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 10:47

Preview (gratis)

Ruiter: Carlos de Mollinedo

Paard: Clintisima

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 10:49

Preview (gratis)

Ruiter: Denis Nielsen

Paard: Champion de Cord

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 10:51

Preview (gratis)

Ruiter: Kirsten Rikkert

Paard: Sorrento

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 10:53

Preview (gratis)

Ruiter: Maureen Bonder

Paard: Velcaro

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 10:54

Preview (gratis)

Ruiter: Conor Drain

Paard: Carla de Balou

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 10:56

Preview (gratis)

Ruiter: Sander Geerink

Paard: Robinson

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 10:58

Preview (gratis)

Ruiter: Mathilda Karlsson

Paard: Lancetti

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 11:00

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis Huits

Paard: Maalwaters For Fun

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 11:02

Preview (gratis)

Ruiter: Joachim Heyer

Paard: Jackie 30

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 11:04

Preview (gratis)

Ruiter: Jasper Kools

Paard: Chatto 4

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 11:06

Preview (gratis)

Ruiter: Roberto Turchetto

Paard: Mr Dino

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 11:08

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis van den Brink

Paard: Ultra

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 11:09

Preview (gratis)

Ruiter: Reto Ruflin

Paard: Carnando Z

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 11:11

Preview (gratis)

Ruiter: Erika Lickhammer

Paard: Cora Quick

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 11:15

Preview (gratis)

Ruiter: Piergiorgio Bucci

Paard: Akoenamatata Z

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 11:17

Preview (gratis)

Ruiter: Valeriya Sokolova

Paard: Amantus Hb

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 11:18

Preview (gratis)

Ruiter: Sevil Sabanci

Paard: S I E C Cotarus Z

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 11:20

Preview (gratis)

Ruiter: Kenneth Cheng

Paard: Balou

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 11:22

Preview (gratis)

Ruiter: Fritz Fervers

Paard: Z Acodate DDL

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 11:24

Preview (gratis)

Ruiter: Demi van Grunsven

Paard: San Serai 3

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 11:26

Preview (gratis)

Ruiter: Wassim Anzarouti

Paard: Cyber Boy

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 11:27

Preview (gratis)

Ruiter: Bart Bles

Paard: Pokemon DDH

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 11:29

Preview (gratis)

Ruiter: Guillaume Batillat

Paard: Zerlin M

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 11:31

Preview (gratis)

Ruiter: Julie Hicks

Paard: Zambia

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 11:33

Preview (gratis)

Ruiter: Siebe Kramer

Paard: Van Meta

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 11:35

Preview (gratis)

Ruiter: Paul Bavelaar

Paard: Vesuvius

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 11:37

Preview (gratis)

Ruiter: Efe Siyahi

Paard: Lanuvio

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 11:38

Preview (gratis)

Ruiter: Josef Jonas Sprehe

Paard: Tschaika 2

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 18:00

Preview (gratis)

Ruiter: Olesya Tereshchenko

Paard: Victor

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 11:40

Preview (gratis)

Ruiter: Amber Meijer

Paard: Babalou

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.15m against the clock

Rubriek: CSI Salland Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 12:19

Preview (gratis)

Ruiter: Max Haunhorst

Paard: Western Blaze

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.15m against the clock

Rubriek: CSI Salland Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 12:21

Preview (gratis)

Ruiter: Niels Kersten

Paard: Mordred

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.15m against the clock

Rubriek: CSI Salland Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 12:23

Preview (gratis)

Ruiter: Simon Morssinkhof

Paard: Afelio van de Kerkenbulck

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.15m against the clock

Rubriek: CSI Salland Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 12:25

Preview (gratis)

Ruiter: Julie Janssen

Paard: Oris de Percy

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.15m against the clock

Rubriek: CSI Salland Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 12:27

Preview (gratis)

Ruiter: Kars Bonhof

Paard: Cleopatra

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.15m against the clock

Rubriek: CSI Salland Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 12:29

Preview (gratis)

Ruiter: Laurie Touw

Paard: Berkzicht Rob

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.15m against the clock

Rubriek: CSI Salland Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 12:31

Preview (gratis)

Ruiter: Lars Kersten

Paard: Punto

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.15m against the clock

Rubriek: CSI Salland Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 12:32

Preview (gratis)

Ruiter: Leontine Bruin

Paard: Abercombie

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.15m against the clock

Rubriek: CSI Salland Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 12:34

Preview (gratis)

Ruiter: Claudine Van Duffel

Paard: Nikelli s First

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.15m against the clock

Rubriek: CSI Salland Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 12:36

Preview (gratis)

Ruiter: Amber Meijer

Paard: Orchid s Latoya

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.15m against the clock

Rubriek: CSI Salland Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 12:37

Preview (gratis)

Ruiter: Max Haunhorst

Paard: Mambrino 12

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Small tour 1.15m against the clock

Rubriek: CSI Salland Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 12:39

Preview (gratis)

Ruiter: Mathilda Karlsson

Paard: Cynar VA

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 13:40

Preview (gratis)

Ruiter: Antonia Andersson

Paard: Santiago

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 13:42

Preview (gratis)

Ruiter: Philip Rüping

Paard: Chupamint

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 13:44

Preview (gratis)

Ruiter: Bjorn Egberink

Paard: Cuidame

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 13:46

Preview (gratis)

Ruiter: Eva Kragh Pedersen

Paard: nn

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 13:48

Preview (gratis)

Ruiter: Robert Vos

Paard: Cupido

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 13:50

Preview (gratis)

Ruiter: Chloe Vranken

Paard: nn

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 13:52

Preview (gratis)

Ruiter: Roberto Turchetto

Paard: Celtic

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 13:54

Preview (gratis)

Ruiter: Julie Hicks

Paard: Bojay

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 13:57

Preview (gratis)

Ruiter: Marco Brinkman

Paard: GMB Chivu

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 13:59

Preview (gratis)

Ruiter: Jasper Kools

Paard: anasasia

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 14:01

Preview (gratis)

Ruiter: Reto Ruflin

Paard: Cassandra XXI

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 14:04

Preview (gratis)

Ruiter: Giovanni Fanti

Paard: pan am 27

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 14:05

Preview (gratis)

Ruiter: Rogier Linssen

Paard: Celine M Z

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 14:08

Preview (gratis)

Ruiter: Manuel Fernandez Saro

Paard: For Money

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 14:11

Preview (gratis)

Ruiter: Vincent Geerink

Paard: Crack Uno

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 14:13

Preview (gratis)

Ruiter: Demi van Grunsven

Paard: Querida

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 14:15

Preview (gratis)

Ruiter: Karim Emile Fares

Paard: Cartorie

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 14:17

Preview (gratis)

Ruiter: Remco Been

Paard: Corado

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 14:19

Preview (gratis)

Ruiter: Mathilda Karlsson

Paard: Quintago V.

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 14:21

Preview (gratis)

Ruiter: Antonia Andersson

Paard: Qurage

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 14:23

Preview (gratis)

Ruiter: Philip Rüping

Paard: Chupamint

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 14:26

Preview (gratis)

Ruiter: Bjorn Egberink

Paard: Corette

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 14:27

Preview (gratis)

Ruiter: Eva Kragh Pedersen

Paard: Cartuff

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 14:30

Preview (gratis)

Ruiter: Bart Bles

Paard: Bontender

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 14:37

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis Huits

Paard: Maalwaters Wega

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 14:39

Preview (gratis)

Ruiter: Cecilie Hatteland

Paard: Becordia

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 14:41

Preview (gratis)

Ruiter: Denise Svensson

Paard: Wonka 5

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 14:43

Preview (gratis)

Ruiter: Joachim Heyer

Paard: Bien Aimee de la Lionne

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 14:45

Preview (gratis)

Ruiter: Siebe Kramer

Paard: Benz

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 14:47

Preview (gratis)

Ruiter: Nathalie van der Mei

Paard: Biscayo

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 14:49

Preview (gratis)

Ruiter: Conor Drain

Paard: Barca

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 14:51

Preview (gratis)

Ruiter: Folkert Kelderman

Paard: Ben Nevis

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 14:53

Preview (gratis)

Ruiter: Frederick Troschke

Paard: Pegasus H

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 14:56

Preview (gratis)

Ruiter: Bart de Bruijn

Paard: Beaumonde

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 14:57

Preview (gratis)

Ruiter: Andreas Erni

Paard: Casandra K

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 15:00

Preview (gratis)

Ruiter: Rob de Bruijn

Paard: Gina

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 15:01

Preview (gratis)

Ruiter: Robbert Ehrens

Paard: Byacinthe

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 15:03

Preview (gratis)

Ruiter: Martin Haunhorst

Paard: Chantilly 22

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 15:05

Preview (gratis)

Ruiter: Jenny Kainulainen

Paard: Year One R

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 15:07

Preview (gratis)

Ruiter: Robert Vos

Paard: Gaillard de la Pomme

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 15:09

Preview (gratis)

Ruiter: Christian Anfinnsen Öien

Paard: Gold Fever van-t Heike

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 15:11

Preview (gratis)

Ruiter: Valeriya Sokolova

Paard: Lu Lu 11

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 15:13

Preview (gratis)

Ruiter: Julie Hicks

Paard: Bojay

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 15:15

Preview (gratis)

Ruiter: Marco Brinkman

Paard: Bernini

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 15:17

Preview (gratis)

Ruiter: Caroline Müller

Paard: Chardonnay 69

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 15:19

Preview (gratis)

Ruiter: Alex Duffy

Paard: Bling Bling 2

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 15:20

Preview (gratis)

Ruiter: Anouk de Ruijter

Paard: Cha Cha Cha I

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 15:23

Preview (gratis)

Ruiter: Josef Jonas Sprehe

Paard: Coester 4

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 15:24

Preview (gratis)

Ruiter: Vincent Geerink

Paard: Bherna

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 15:28

Preview (gratis)

Ruiter: Petronella Andersson

Paard: Beaujana

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 15:30

Preview (gratis)

Ruiter: Fritz Fervers

Paard: So Hood

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 15:32

Preview (gratis)

Ruiter: Georgia Timmermann

Paard: Flying Cavalina

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 15:34

Preview (gratis)

Ruiter: Hester Klompmaker

Paard: Beegien SFN

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 15:36

Preview (gratis)

Ruiter: Denis Nielsen

Paard: Contenance 15

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 15:39

Preview (gratis)

Ruiter: Erika Lickhammer

Paard: Bellinda

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 15:41

Preview (gratis)

Ruiter: Kirsten Rombouts

Paard: Bawanda van Beek

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 15:43

Preview (gratis)

Ruiter: Bart Bles

Paard: Babylotte

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 15:45

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis Huits

Paard: Maalwaters Britt

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 15:47

Preview (gratis)

Ruiter: Cecilie Hatteland

Paard: Gulio van de Koelaar

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 15:49

Preview (gratis)

Ruiter: Denise Svensson

Paard: Wella V.

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young horses 1.25-1.30m two phases

Rubriek: Fries Congrescentrum Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 15:51

Preview (gratis)

Ruiter: Kars Bonhof

Paard: Unbelievable

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.25m ponys

Rubriek: PMF Mechanical Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 16:35

Preview (gratis)

Ruiter: Ernesto Canseco

Paard: Adventure RV

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 18:02

Preview (gratis)

Ruiter: Laurie Touw

Paard: Gieltje

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.25m ponys

Rubriek: PMF Mechanical Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 16:37

Preview (gratis)

Ruiter: Amke Bekhuis

Paard: Kingston vd Westeres

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.25m ponys

Rubriek: PMF Mechanical Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 16:38

Preview (gratis)

Ruiter: Andrea Isabell Steen

Paard: Olly III

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.25m ponys

Rubriek: PMF Mechanical Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 16:40

Preview (gratis)

Ruiter: Eva Ruiter

Paard: Peron III

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.25m ponys

Rubriek: PMF Mechanical Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 16:40

Preview (gratis)

Ruiter: Eva Ruiter

Paard: U2

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.25m ponys

Rubriek: PMF Mechanical Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 16:42

Preview (gratis)

Ruiter: Berber Dijkman

Paard: Special Edition

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.25m ponys

Rubriek: PMF Mechanical Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 16:43

Preview (gratis)

Ruiter: Simon Morssinkhof

Paard: Ballyowen Maybell Molly

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.25m ponys

Rubriek: PMF Mechanical Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 16:45

Preview (gratis)

Ruiter: Julie Janssen

Paard: Malforin Mac Popsicale CH

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.25m ponys

Rubriek: PMF Mechanical Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 16:47

Preview (gratis)

Ruiter: Lars Kersten

Paard: Excellent

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.25m ponys

Rubriek: PMF Mechanical Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 16:49

Preview (gratis)

Ruiter: Iris van der Weijden

Paard: Jerry Lee

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.25m ponys

Rubriek: PMF Mechanical Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 16:50

Preview (gratis)

Ruiter: Noah Unen

Paard: Venery Dew Drop

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.25m ponys

Rubriek: PMF Mechanical Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 16:52

Preview (gratis)

Ruiter: Teddy van de Rijt

Paard: Fostymana vh Trichelhof

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.25m ponys

Rubriek: PMF Mechanical Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 16:53

Preview (gratis)

Ruiter: Geoffrey Cosemans

Paard: It-s Libby

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.25m ponys

Rubriek: PMF Mechanical Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 16:55

Preview (gratis)

Ruiter: Leontine Bruin

Paard: Scapa SB

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.25m ponys

Rubriek: PMF Mechanical Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 16:56

Preview (gratis)

Ruiter: Amber Meijer

Paard: Papa Chico

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.25m ponys

Rubriek: PMF Mechanical Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 16:58

Preview (gratis)

Ruiter: Niels Kersten

Paard: Ocean Hill Activa

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.25m ponys

Rubriek: PMF Mechanical Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 17:00

Preview (gratis)

Ruiter: Kars Bonhof

Paard: Surprise

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.25m ponys

Rubriek: PMF Mechanical Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 17:01

Preview (gratis)

Ruiter: Laurie Touw

Paard: Power Girl

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.25m ponys

Rubriek: PMF Mechanical Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 17:03

Preview (gratis)

Ruiter: Amke Bekhuis

Paard: Temptation

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.25m ponys

Rubriek: PMF Mechanical Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 17:05

Preview (gratis)

Ruiter: Andrea Isabell Steen

Paard: Kosmo van Orchid-s

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.25m ponys

Rubriek: PMF Mechanical Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 17:07

Preview (gratis)

Ruiter: Eva Ruiter

Paard: U2

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.25m ponys

Rubriek: PMF Mechanical Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 17:08

Preview (gratis)

Ruiter: Simon Morssinkhof

Paard: Ballyowen Maybell Molly

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.25m ponys

Rubriek: PMF Mechanical Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 17:15

Preview (gratis)

Ruiter: Iris van der Weijden

Paard: Jerry Lee

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.25m ponys

Rubriek: PMF Mechanical Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 17:17

Preview (gratis)

Ruiter: Kars Bonhof

Paard: Surprise

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.25m ponys

Rubriek: PMF Mechanical Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 17:19

Preview (gratis)

Ruiter: Amke Bekhuis

Paard: Temptation

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Big tour 1.25m ponys

Rubriek: PMF Mechanical Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 17:20

Preview (gratis)

Ruiter: Sevil Sabanci

Paard: S I E C Vitesse K

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 18:04

Preview (gratis)

Ruiter: Reinske Wassenaar

Paard: Mona Lisa

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 18:06

Preview (gratis)

Ruiter: Hester Klompmaker

Paard: Aimee

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 18:08

Preview (gratis)

Ruiter: Bart de Bruijn

Paard: Atiche

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 18:10

Preview (gratis)

Ruiter: Georgia Timmermann

Paard: Pablo

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 18:12

Preview (gratis)

Ruiter: Demi van Grunsven

Paard: Carsten

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 18:13

Preview (gratis)

Ruiter: Bart Bles

Paard: L Grafin II

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 18:15

Preview (gratis)

Ruiter: Charlotte Verhagen

Paard: Zimba HL

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 18:17

Preview (gratis)

Ruiter: Nick van Grunsven

Paard: Amaretto

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 18:19

Preview (gratis)

Ruiter: Fritz Fervers

Paard: Vodermus

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 18:21

Preview (gratis)

Ruiter: Tessa Hoeksema

Paard: Warandasj R

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 18:23

Preview (gratis)

Ruiter: Karolina Stanczak

Paard: Violet Valley

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 18:25

Preview (gratis)

Ruiter: Fredrik Jonsson

Paard: Cool In

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 18:26

Preview (gratis)

Ruiter: Robbert Ehrens

Paard: Everglades VDL

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 18:28

Preview (gratis)

Ruiter: Remco Been

Paard: First Contact vh Dravershof

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 18:30

Preview (gratis)

Ruiter: Anne de Vries

Paard: Wendy

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 18:32

Preview (gratis)

Ruiter: Roberto Turchetto

Paard: Message de l-Isle

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 18:34

Preview (gratis)

Ruiter: Erika Lickhammer

Paard: Ancilla de Soleil Jr

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 18:35

Preview (gratis)

Ruiter: Esther Schneider

Paard: Caristo Z

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 18:37

Preview (gratis)

Ruiter: Conor Drain

Paard: Canassini

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 18:39

Preview (gratis)

Ruiter: Caroline Muller

Paard: Amour 44

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 18:41

Preview (gratis)

Ruiter: Cecilie Hatteland

Paard: Figo van Kirchi

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 18:43

Preview (gratis)

Ruiter: Andreas Erni

Paard: Jastino

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 18:45

Preview (gratis)

Ruiter: Mark Bunting

Paard: Balougio III

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 18:47

Preview (gratis)

Ruiter: Valeriya Sokolova

Paard: Joujou de Moscou

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 18:48

Preview (gratis)

Ruiter: Rogier Linssen

Paard: Anne

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 18:50

Preview (gratis)

Ruiter: Vincent Geerink

Paard: Winston

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 18:52

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis Huits

Paard: Maalwaters Acanisto

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 18:55

Preview (gratis)

Ruiter: Sander Geerink

Paard: Amaretto

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 18:57

Preview (gratis)

Ruiter: Guillaume Batillat

Paard: Codetta Della Caccia

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 18:59

Preview (gratis)

Ruiter: Isabell Bengtsson

Paard: Fernando

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 19:01

Preview (gratis)

Ruiter: Julia Aladushkina

Paard: Livios

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 09:30

Preview (gratis)

Ruiter: Folkert Kelderman

Paard: Zadkine

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 09:31

Preview (gratis)

Ruiter: Robbert Ehrens

Paard: Bing Bing

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 09:33

Preview (gratis)

Ruiter: Remco Been

Paard: Vera

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 09:35

Preview (gratis)

Ruiter: Petronella Andersson

Paard: Visette

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 09:37

Preview (gratis)

Ruiter: Vincent Geerink

Paard: Zarone

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 09:39

Preview (gratis)

Ruiter: Marianne Boerema

Paard: Divoza Horseworld Nizarmo

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 09:40

Preview (gratis)

Ruiter: Björn Nagel

Paard: Risohorse Locorotondo

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 09:42

Preview (gratis)

Ruiter: Derin Demirsoy

Paard: Surprise

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 09:44

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Vlemmix

Paard: Carlito d Es

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 09:46

Preview (gratis)

Ruiter: Nathalie van der Mei

Paard: Aquila SFN

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 09:48

Preview (gratis)

Ruiter: Rogier Linssen

Paard: Anton 0399

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final medium tour 1e round 1.40m

Rubriek: VDL Stud Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 09:49

Preview (gratis)

Ruiter: Rob van Grunsven

Paard: Unestor Ardent

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 19:07

Preview (gratis)

Ruiter: Marleen Schutte

Paard: Follow Me

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 19:09

Preview (gratis)

Ruiter: Denis Nielsen

Paard: Burberry 9

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 19:11

Preview (gratis)

Ruiter: Deborah Jackson

Paard: Silvia 111

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 19:13

Preview (gratis)

Ruiter: Manuel Fernandez Saro

Paard: Coquira

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 19:15

Preview (gratis)

Ruiter: Siebe Kramer

Paard: Havenhoeven-s Wiske

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 19:16

Preview (gratis)

Ruiter: Annika Gustafsson

Paard: Cool Hill

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 19:17

Preview (gratis)

Ruiter: Kirsten Rikkert

Paard: Arusa H

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 19:20

Preview (gratis)

Ruiter: Kristyna Mikulkova

Paard: Balou Girl

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 19:22

Preview (gratis)

Ruiter: Thomas Ogi

Paard: Coridon Z

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 19:23

Preview (gratis)

Ruiter: Bjorn Egberink

Paard: Aron S

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 19:25

Preview (gratis)

Ruiter: Julia Aladushkina

Paard: All Night

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 19:27

Preview (gratis)

Ruiter: Jolijn Klomp

Paard: Asrael

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 19:29

Preview (gratis)

Ruiter: Giovanni Fanti

Paard: Ceteramina

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 19:31

Preview (gratis)

Ruiter: Efe Siyahi

Paard: Lupine 39

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 19:33

Preview (gratis)

Ruiter: Christian Anfinnsen Oien

Paard: Boomer van-t Heike

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 19:34

Preview (gratis)

Ruiter: Asta Torokvei

Paard: Urban

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 19:36

Preview (gratis)

Ruiter: Jens van Grunsven

Paard: Cassanova

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 19:38

Preview (gratis)

Ruiter: Rob de Bruijn

Paard: La Vida

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 19:40

Preview (gratis)

Ruiter: Karim Emile Fares

Paard: Riboy d-Alimat

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 19:42

Preview (gratis)

Ruiter: Lauren van Berkel

Paard: Wiepke

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 19:44

Preview (gratis)

Ruiter: Robert Vos

Paard: Armagedon

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 19:45

Preview (gratis)

Ruiter: Piergiorgio Bucci

Paard: Castanuela

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 19:47

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Vlemmix

Paard: Zorro

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 19:49

Preview (gratis)

Ruiter: Jenny Kainulainen

Paard: Lacardi

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 19:50

Preview (gratis)

Ruiter: Sergey Khomashko

Paard: Casimir L

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 19:52

Preview (gratis)

Ruiter: Wassim Anzarouti

Paard: Babalouba

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 19:54

Preview (gratis)

Ruiter: Reto Ruflin

Paard: La Gioconda

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 19:56

Preview (gratis)

Ruiter: Yuko Itakura

Paard: Watch Me

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 19:58

Preview (gratis)

Ruiter: Kirsten Rombouts

Paard: Uptricia van Beek

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 20:00

Preview (gratis)

Ruiter: Jasper Kools

Paard: Compass

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 20:01

Preview (gratis)

Ruiter: Maureen Bonder

Paard: Adorette

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 20:03

Preview (gratis)

Ruiter: Fritz Fervers

Paard: Vodermus

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 20:12

Preview (gratis)

Ruiter: Roberto Turchetto

Paard: Message de l-Isle

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 20:14

Preview (gratis)

Ruiter: Conor Drain

Paard: Canassini

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 20:15

Preview (gratis)

Ruiter: Andreas Erni

Paard: Jastino

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 20:17

Preview (gratis)

Ruiter: Mark Bunting

Paard: Balougio III

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 20:18

Preview (gratis)

Ruiter: Denis Nielsen

Paard: Burberry 9

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 20:20

Preview (gratis)

Ruiter: Siebe Kramer

Paard: Havenhoeven-s Wiske

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 20:21

Preview (gratis)

Ruiter: Robert Vos

Paard: Armagedon

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 20:23

Preview (gratis)

Ruiter: Piergiorgio Bucci

Paard: Castanuela

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 20:24

Preview (gratis)

Ruiter: Jenny Kainulainen

Paard: Lacardi

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 20:25

Preview (gratis)

Ruiter: Reto Ruflin

Paard: La Gioconda

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Final small tour 1.35m

Rubriek: Robert Vos Sporthorses Prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 20:27

Preview (gratis)

Ruiter: Robert Vos

Paard: VDL Another Pleasure

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: medium tour 2nd round 1.40m

Rubriek: vdl stud prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 21:18

Preview (gratis)

Ruiter: Marianne Boerema

Paard: Divoza Horseworld Nizarmo

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: medium tour 2nd round 1.40m

Rubriek: vdl stud prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 21:20

Preview (gratis)

Ruiter: Jasper Kools

Paard: Chatto 4

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: medium tour 2nd round 1.40m

Rubriek: vdl stud prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 21:21

Preview (gratis)

Ruiter: Fredrik Jonsson

Paard: No Worries

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: medium tour 2nd round 1.40m

Rubriek: vdl stud prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 21:23

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis van den Brink

Paard: Ultra

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: medium tour 2nd round 1.40m

Rubriek: vdl stud prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 21:25

Preview (gratis)

Ruiter: Bjorn Egberink

Paard: Bentley M

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: medium tour 2nd round 1.40m

Rubriek: vdl stud prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 21:27

Preview (gratis)

Ruiter: Denis Nielsen

Paard: Champion de Cord

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: medium tour 2nd round 1.40m

Rubriek: vdl stud prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 21:28

Preview (gratis)

Ruiter: Mathilda Karlsson

Paard: Lancetti

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: medium tour 2nd round 1.40m

Rubriek: vdl stud prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 21:30

Preview (gratis)

Ruiter: Antonia Andersson

Paard: Canon Ask

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: medium tour 2nd round 1.40m

Rubriek: vdl stud prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 21:32

Preview (gratis)

Ruiter: Andreas Erni

Paard: Commissario 3

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: medium tour 2nd round 1.40m

Rubriek: vdl stud prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 21:33

Preview (gratis)

Ruiter: Sander Geerink

Paard: Robinson

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: medium tour 2nd round 1.40m

Rubriek: vdl stud prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 21:35

Preview (gratis)

Ruiter: Andreas Erni

Paard: Commissario 3

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: medium tour 2nd round 1.40m

Rubriek: vdl stud prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 21:35

Preview (gratis)

Ruiter: Rogier Linssen

Paard: Anton 0399

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: medium tour 2nd round 1.40m

Rubriek: vdl stud prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 21:37

Preview (gratis)

Ruiter: Fritz Fervers

Paard: Z Acodate DDL

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: medium tour 2nd round 1.40m

Rubriek: vdl stud prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 21:39

Preview (gratis)

Ruiter: Derin Demirsoy

Paard: Surprise

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: medium tour 2nd round 1.40m

Rubriek: vdl stud prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 21:41

Preview (gratis)

Ruiter: Piergiorgio Bucci

Paard: Akoenamatata Z

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: medium tour 2nd round 1.40m

Rubriek: vdl stud prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 21:42

Preview (gratis)

Ruiter: Denise Svensson

Paard: Cosima 204

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: medium tour 2nd round 1.40m

Rubriek: vdl stud prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 21:44

Preview (gratis)

Ruiter: Erika Lickhammer

Paard: Cora Quick

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: medium tour 2nd round 1.40m

Rubriek: vdl stud prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 21:46

Preview (gratis)

Ruiter: Guillaume Batillat

Paard: Zerlin M

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: medium tour 2nd round 1.40m

Rubriek: vdl stud prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 21:48

Preview (gratis)

Ruiter: Remco Been

Paard: Vera

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: medium tour 2nd round 1.40m

Rubriek: vdl stud prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 21:49

Preview (gratis)

Ruiter: Robbert Ehrens

Paard: Bing Bing

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: medium tour 2nd round 1.40m

Rubriek: vdl stud prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 21:50

Preview (gratis)

Ruiter: Philip Ruping

Paard: Camarque 3

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: medium tour 2nd round 1.40m

Rubriek: vdl stud prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 21:53

Preview (gratis)

Ruiter: Reto Ruflin

Paard: Carnando Z

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: medium tour 2nd round 1.40m

Rubriek: vdl stud prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 21:54

Preview (gratis)

Ruiter: Jasper Kools

Paard: Chatto 4

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: medium tour 2nd round 1.40m

Rubriek: vdl stud prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 22:03

Preview (gratis)

Ruiter: Fredrik Jonsson

Paard: No Worries

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: medium tour 2nd round 1.40m

Rubriek: vdl stud prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 22:05

Preview (gratis)

Ruiter: Bjorn Egberink

Paard: Bentley M

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: medium tour 2nd round 1.40m

Rubriek: vdl stud prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 22:07

Preview (gratis)

Ruiter: Denis Nielsen

Paard: Champion de Cord

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: medium tour 2nd round 1.40m

Rubriek: vdl stud prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 22:08

Preview (gratis)

Ruiter: Mathilda Karlsson

Paard: Lancetti

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: medium tour 2nd round 1.40m

Rubriek: vdl stud prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 22:09

Preview (gratis)

Ruiter: Andreas Erni

Paard: Commissario 3

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: medium tour 2nd round 1.40m

Rubriek: vdl stud prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 22:11

Preview (gratis)

Ruiter: Sander Geerink

Paard: Robinson

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: medium tour 2nd round 1.40m

Rubriek: vdl stud prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 22:13

Preview (gratis)

Ruiter: Fritz Fervers

Paard: Z Acodate DDL

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: medium tour 2nd round 1.40m

Rubriek: vdl stud prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 22:15

Preview (gratis)

Ruiter: Denise Svensson

Paard: Cosima 204

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: medium tour 2nd round 1.40m

Rubriek: vdl stud prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 22:16

Preview (gratis)

Ruiter: Philip Ruping

Paard: Camarque 3

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: medium tour 2nd round 1.40m

Rubriek: vdl stud prijs

Datum: 19-01-2013

Tijd: 22:18

Preview (gratis)