Filters
Zoek in resultaten
Filter klasse
  • 3a
  • Class 10A 1m35
  • class 9b
  • classe 10b 1.35
  • class 7
  • Classs 10c
  • 10 c
  • 1
  • Alles weergeven
Filter klasse
  • 1.30 m
  • Table A against the clock
  • table a with jump off 1.30
  • table a with jump off 1.20
  • table a against the clock 1.35 m
  • 1
  • Alles weergeven

Evenement: Jumping Lummen

Ruiter: Shane Breen

Paard: Cosican

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 09:36

Preview (gratis)

Ruiter: Charlotte Bettendorf

Paard: Boon Bang

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 09:38

Preview (gratis)

Ruiter: James Paterson - Robinson

Paard: Zabor

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 09:40

Preview (gratis)

Ruiter: Fidel Segovia

Paard: Quinam Des Etisses

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 09:42

Preview (gratis)

Ruiter: Javier Salvador Torreguitart

Paard: Wexx

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 09:44

Preview (gratis)

Ruiter: Hendrik Denutte

Paard: Win Chin

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 09:46

Preview (gratis)

Ruiter: Benny Vandervaeren

Paard: Chiquita D Eclipse

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 09:48

Preview (gratis)

Ruiter: Karel Cox

Paard: Dimball Vh Scheefkasteel

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 09:50

Preview (gratis)

Ruiter: nn

Paard: nn

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 10A 1m35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 09:53

Preview (gratis)

Ruiter: Domenique Bonelli - Baird

Paard: Clicquot

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 09:52

Preview (gratis)

Ruiter: Eiken Sato

Paard: Ujana

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 09:54

Preview (gratis)

Ruiter: Maurice Van Roosbroeck

Paard: Charmentino

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 09:56

Preview (gratis)

Ruiter: Julia Kayser

Paard: Sterrehof S Cayetano Z

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 09:58

Preview (gratis)

Ruiter: Mert Emiroglu

Paard: Apricot Van Spalbeek Z

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 10:00

Preview (gratis)

Ruiter: Manuel ANon

Paard: Acantus Gk

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 10:02

Preview (gratis)

Ruiter: Dag Keymolen

Paard: Emma Up

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 10:13

Preview (gratis)

Ruiter: Wilm Vermeir

Paard: Trump

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 10:15

Preview (gratis)

Ruiter: Lisa Bruggeman

Paard: Chablis Le Beau

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 10A 1m35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 10:18

Preview (gratis)

Ruiter: Yves Houtackers

Paard: Watch Out

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 10:17

Preview (gratis)

Ruiter: Dominique Hendrickx

Paard: Emilio Tibri

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 10A 1m35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 10:23

Preview (gratis)

Ruiter: Marjan Poukens

Paard: Largo W

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 10:23

Preview (gratis)

Ruiter: Caroline Holzer

Paard: Rizibizi 2

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 10:25

Preview (gratis)

Ruiter: Hansueli Sprunger

Paard: Quantas Kdr Z

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 10:27

Preview (gratis)

Ruiter: Samantha Lam

Paard: Zephyr

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 10:29

Preview (gratis)

Ruiter: Filip De Wandel

Paard: Eclips

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 10:31

Preview (gratis)

Ruiter: Donaat Brondeel

Paard: Esione Van T Woutland

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 10A 1m35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 10:33

Preview (gratis)

Ruiter: Ruben Romp

Paard: Victory

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 10:33

Preview (gratis)

Ruiter: Cecilie Hatteland

Paard: Elouise De Muze

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 10:34

Preview (gratis)

Ruiter: Agathe Vacher

Paard: Askan Z

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 10:37

Preview (gratis)

Ruiter: Julie Rosbach

Paard: Picasso du Hasard

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 10A 1m35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 10:40

Preview (gratis)

Ruiter: Lieven Devos

Paard: Quisas Diamant

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 10:39

Preview (gratis)

Ruiter: Loewie Joppen

Paard: Estar

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 10:41

Preview (gratis)

Ruiter: Elin Uppling

Paard: Carolus Van T Ongereet

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 10:43

Preview (gratis)

Ruiter: Alexander Butler

Paard: B M Arkansas Diamond

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 10:45

Preview (gratis)

Ruiter: Kristof Cleeren

Paard: Darius 2

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 10:47

Preview (gratis)

Ruiter: Mikael Wahlman

Paard: Prestige

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 10:49

Preview (gratis)

Ruiter: Koen Vereecke

Paard: Csarano Dargilla Z

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 10:50

Preview (gratis)

Ruiter: Carlos Lopez-fanjul Tartiere

Paard: Corridor 2

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 10:52

Preview (gratis)

Ruiter: Nick Motmans

Paard: Uni Stop

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 10:54

Preview (gratis)

Ruiter: Christina Gustafsson

Paard: Vera 67

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 10:56

Preview (gratis)

Ruiter: Klaas Koentges

Paard: Whitney

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 10:58

Preview (gratis)

Ruiter: Yves Awouters

Paard: Joy S Mouche

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 11:00

Preview (gratis)

Ruiter: Niels Bruynseels

Paard: Everest De Muze

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 11:02

Preview (gratis)

Ruiter: Emilia Malmi

Paard: Tyger

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 11:04

Preview (gratis)

Ruiter: Edward Doyle

Paard: Luxino Z

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 11:06

Preview (gratis)

Ruiter: Nicky Dillien

Paard: Popeye Wijngaardh Z

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 10A 1m35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 11:09

Preview (gratis)

Ruiter: Lisa De Ridder

Paard: Carlotta

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 11:08

Preview (gratis)

Ruiter: Sabrina-nadine Albrecht

Paard: Paris 92

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 11:10

Preview (gratis)

Ruiter: Jody Bosteels

Paard: Coconut 27

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 11:12

Preview (gratis)

Ruiter: Kenneth Cheng

Paard: Domar C

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 11:14

Preview (gratis)

Ruiter: Henrik Ankarcrona

Paard: Cora Quick

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 11:16

Preview (gratis)

Ruiter: Koen Geerits

Paard: Envie D Amour

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 11:18

Preview (gratis)

Ruiter: Thomas De Wit

Paard: Ensor Vh Moleneind

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 11:20

Preview (gratis)

Ruiter: Maikel Van Der Vleuten

Paard: Dargita Z

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 10A 1m35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 11:23

Preview (gratis)

Ruiter: Pedro Veniss

Paard: Norlam Des Etisses

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 11:22

Preview (gratis)

Ruiter: Niklas Arvidsson

Paard: Click And Cash 1155

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 10A 1m35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 11:25

Preview (gratis)

Ruiter: Robert Smith

Paard: Balourado

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 11:24

Preview (gratis)

Ruiter: Marc Houtzager

Paard: Wilkins

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 10A 1m35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 11:27

Preview (gratis)

Ruiter: Andrea Fraguas Garcia

Paard: Elanad

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 11:26

Preview (gratis)

Ruiter: Lexi Carter

Paard: Evina

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 11:27

Preview (gratis)

Ruiter: Julia Kayser

Paard: Valdato

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 10A 1m35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 11:29

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Vinckier

Paard: Zonnedoeptoltien

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 11:29

Preview (gratis)

Ruiter: Thomas Van Minnebruggen

Paard: Crono Van Het Kapelhof

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 10A 1m35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 11:31

Preview (gratis)

Ruiter: Janne Friederike Meyer

Paard: Cellagon Lambrasco

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 11:31

Preview (gratis)

Ruiter: Hendrik Denutte

Paard: Castor Van De Kranenburg

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 10A 1m35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 11:33

Preview (gratis)

Ruiter: Glenn L Hoest

Paard: Carpacio Van Spalbeek

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 10A 1m35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 11:35

Preview (gratis)

Ruiter: Dag Ove Kingsrod

Paard: Gamborgs Quibel

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 11:34

Preview (gratis)

Ruiter: Leon Thijssen

Paard: Chamber Z

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 10A 1m35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 11:37

Preview (gratis)

Ruiter: Donaat Brondeel

Paard: Dolce Vita V H Wissenhof

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 11:36

Preview (gratis)

Ruiter: Hansueli Sprunger

Paard: Ufo

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 10A 1m35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 11:39

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Motmans

Paard: Desteny Van Het Dennehof

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 11:38

Preview (gratis)

Ruiter: Bob Janssens

Paard: Bijou De Winghe

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 10A 1m35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 11:41

Preview (gratis)

Ruiter: Sebastian Bak

Paard: Tinarana S Inspector

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 11:40

Preview (gratis)

Ruiter: Walter Lelie

Paard: Danaos

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 10A 1m35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 11:43

Preview (gratis)

Ruiter: Angelie Von Essen

Paard: Figaro

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 10A 1m35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 11:45

Preview (gratis)

Ruiter: Niklaus Schurtenberger

Paard: Cinderella Iii

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 11:48

Preview (gratis)

Ruiter: Shane Breen

Paard: Carmena Z

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 10A 1m35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 11:50

Preview (gratis)

Ruiter: Jonna Ekberg

Paard: Chawa

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 10A 1m35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 11:53

Preview (gratis)

Ruiter: Mert Emiroglu

Paard: Canaletto 12

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 10A 1m35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 11:55

Preview (gratis)

Ruiter: Richard Davenport

Paard: Boris Iii

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 10A 1m35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 11:57

Preview (gratis)

Ruiter: Javier Salvador Torreguitart

Paard: Wexx

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 11:55

Preview (gratis)

Ruiter: Sven Van Dijck

Paard: Vici R

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 10A 1m35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 11:58

Preview (gratis)

Ruiter: Eiken Sato

Paard: Ujana

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 11:58

Preview (gratis)

Ruiter: Andre Schroder

Paard: Rpm Coquin Chandial

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 10A 1m35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 12:01

Preview (gratis)

Ruiter: Anna-julia Kontio

Paard: Rio Nuevo

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 11:59

Preview (gratis)

Ruiter: Wilm Vermeir

Paard: Trump

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 12:00

Preview (gratis)

Ruiter: Philippe Lienard

Paard: Amazing Grace

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 10A 1m35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 12:02

Preview (gratis)

Ruiter: Niels Bruynseels

Paard: Everest De Muze

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 12:02

Preview (gratis)

Ruiter: Monique Becker

Paard: Miss Xalapa

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 10A 1m35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 12:05

Preview (gratis)

Ruiter: Niklaus Schurtenberger

Paard: Cinderella Iii

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 12:03

Preview (gratis)

Ruiter: Koen Vereecke

Paard: Csarano Dargilla Z

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 12:05

Preview (gratis)

Ruiter: Alexander Butler

Paard: B M Arkansas Diamond

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 12:06

Preview (gratis)

Ruiter: Guillaume Ruant

Paard: Picobello Copy Z

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 10A 1m35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 12:09

Preview (gratis)

Ruiter: Carlos Lopez-fanjul Tartiere

Paard: Corridor 2

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 12:07

Preview (gratis)

Ruiter: Pedro Veniss

Paard: Norlam Des Etisses

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 12:09

Preview (gratis)

Ruiter: Ibrahim Bisharat

Paard: Ohio De Baugy

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 10A 1m35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 12:11

Preview (gratis)

Ruiter: Yves Awouters

Paard: Joy S Mouche

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 12:10

Preview (gratis)

Ruiter: Jacqueline Menzies

Paard: Tina Ii

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 10A 1m35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 12:13

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Motmans

Paard: Desteny Van Het Dennehof

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 12:12

Preview (gratis)

Ruiter: Samantha Lam

Paard: Jockey Club Crunship

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 10A 1m35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 12:15

Preview (gratis)

Ruiter: Sabrina-nadine Albrecht

Paard: Paris 92

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 12:13

Preview (gratis)

Ruiter: Vincent Lambrecht

Paard: Bv Projects Elise

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 10A 1m35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 12:17

Preview (gratis)

Ruiter: James Paterson - Robinson

Paard: Zabor

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 12:15

Preview (gratis)

Ruiter: Hansueli Sprunger

Paard: Quantas Kdr Z

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 12:16

Preview (gratis)

Ruiter: Ugo Berrittella

Paard: Centium H

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 10A 1m35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 12:19

Preview (gratis)

Ruiter: Marjan Poukens

Paard: Largo W

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 12:18

Preview (gratis)

Ruiter: Kai Vering

Paard: Pelvin Z

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 10A 1m35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 12:21

Preview (gratis)

Ruiter: Robert Smith

Paard: Balourado

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 12:19

Preview (gratis)

Ruiter: Lexi Carter

Paard: Evina

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 12:20

Preview (gratis)

Ruiter: Nick Vrins

Paard: Der Senaat 111

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 10A 1m35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 12:23

Preview (gratis)

Ruiter: Filip De Wandel

Paard: Erania Van T Lozerhof

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 10A 1m35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 12:25

Preview (gratis)

Ruiter: Bert Steijvers

Paard: Porsche

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 10A 1m35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 12:27

Preview (gratis)

Ruiter: Agathe Vacher

Paard: Vino Tinto

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 10A 1m35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 12:29

Preview (gratis)

Ruiter: Eiken Sato

Paard: Cartoon Z

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 10A 1m35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 12:31

Preview (gratis)

Ruiter: Lieven Devos

Paard: Escape

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 10A 1m35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 12:33

Preview (gratis)

Ruiter: Vincent Voorn

Paard: Audi S Valentino

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 10A 1m35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 12:35

Preview (gratis)

Ruiter: Stefan Corten

Paard: Elle L A 111

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 10A 1m35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 12:37

Preview (gratis)

Ruiter: NN

Paard: NN

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 12:54

Preview (gratis)

Ruiter: Ruben Romp

Paard: Dierrot Botanique

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 12:56

Preview (gratis)

Ruiter: NN

Paard: NN

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 12:58

Preview (gratis)

Ruiter: Pieter de Vos

Paard: NN

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:00

Preview (gratis)

Ruiter: James Paterson - Robinson

Paard: Zorro

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:02

Preview (gratis)

Ruiter: Patrick Jonkmans

Paard: Explosiv Van Het Langwater

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:04

Preview (gratis)

Ruiter: Hendrik Denutte

Paard: Uniek

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:06

Preview (gratis)

Ruiter: NN

Paard: NN

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:09

Preview (gratis)

Ruiter: Henrik Ankarcrona

Paard: Martha Louise

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:11

Preview (gratis)

Ruiter: Niels Bruynseels

Paard: Echo Van

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:13

Preview (gratis)

Ruiter: Karel Cox

Paard: Turbo Van T Gestelhof

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:17

Preview (gratis)

Ruiter: Koen Geerits

Paard: Edison

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:15

Preview (gratis)

Ruiter: Yves Awouters

Paard: Fair Dinkum

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:18

Preview (gratis)

Ruiter: Thomas De Wit

Paard: Emir Vh Moleneind

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:17

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Motmans

Paard: Ernita Van T Eigenlo

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:21

Preview (gratis)

Ruiter: Thomas Van Minnebruggen

Paard: Ego Van Orti

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:19

Preview (gratis)

Ruiter: Emile Tacken

Paard: Zeebec

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:23

Preview (gratis)

Ruiter: Cecilie Tofte

Paard: Fortuna Di San Martino

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:21

Preview (gratis)

Ruiter: Tiago teria dacosta

Paard: NN

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:23

Preview (gratis)

Ruiter: Aniek Poels

Paard: Baggio 11

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:26

Preview (gratis)

Ruiter: Aniek Poels

Paard: Baggio 11

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:26

Preview (gratis)

Ruiter: Werner Dierckx

Paard: Caretina Van Het Risthof

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:25

Preview (gratis)

Ruiter: Frederic Bouvard

Paard: Defender Z

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:27

Preview (gratis)

Ruiter: Walter Lelie

Paard: Coeur De Toulon Ten Haeven

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:27

Preview (gratis)

Ruiter: Dirk Demeersman

Paard: Cicero Z Van Paemel

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:30

Preview (gratis)

Ruiter: Bert Prouve

Paard: Egoist

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:29

Preview (gratis)

Ruiter: Kevin Spiessens

Paard: Elly Van De Boslandhoeve

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:32

Preview (gratis)

Ruiter: Shane Breen

Paard: Valencia

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:31

Preview (gratis)

Ruiter: Roelof Bril

Paard: Warwick

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:34

Preview (gratis)

Ruiter: Filip Lacus

Paard: Loreen

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:33

Preview (gratis)

Ruiter: Tamarin Christie

Paard: Vagebond Van Geenerheese

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:36

Preview (gratis)

Ruiter: Nathalie Corrin

Paard: Lancelot Hv

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:35

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Vinckier

Paard: Emilie De Diamant A S

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:38

Preview (gratis)

Ruiter: Charlotte Bettendorf

Paard: Viola B

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:37

Preview (gratis)

Ruiter: Pieter Devos

Paard: Echo D

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:40

Preview (gratis)

Ruiter: Elin Hultberg

Paard: Lucky Wish

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:40

Preview (gratis)

Ruiter: Karl Cook

Paard: Cappucino

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:42

Preview (gratis)

Ruiter: Silvia Albanese

Paard: Jerk Kervec

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:44

Preview (gratis)

Ruiter: Trevor Coyle

Paard: Nash D Achofasse Z

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:42

Preview (gratis)

Ruiter: Fidel Segovia

Paard: Ernest Van De Kaai

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:44

Preview (gratis)

Ruiter: Marlon Zanotelli

Paard: Ode Des Roches

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:46

Preview (gratis)

Ruiter: Javier Salvador Torreguitart

Paard: Windline

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:46

Preview (gratis)

Ruiter: Nick Dekkers

Paard: Ultra Fox D

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:48

Preview (gratis)

Ruiter: Amanda Albinson

Paard: Ladento Ztar

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:50

Preview (gratis)

Ruiter: Skye Higgin

Paard: Jazzo

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:48

Preview (gratis)

Ruiter: Patrick Jonkmans

Paard: Caramel

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:52

Preview (gratis)

Ruiter: James Peeters

Paard: Lady Macbeth Dh

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:50

Preview (gratis)

Ruiter: Hendrik Denutte

Paard: Cassandra Z

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:53

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Vlemmix

Paard: Carlito Des

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:52

Preview (gratis)

Ruiter: Stefan Corten

Paard: Lancelot 266

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:55

Preview (gratis)

Ruiter: Mert Emiroglu

Paard: Embassy

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:54

Preview (gratis)

Ruiter: Andre Schroder

Paard: Rpm Let S Fly

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:57

Preview (gratis)

Ruiter: Jeroen Schepers

Paard: Dorrine Van De Elshoeve

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:57

Preview (gratis)

Ruiter: Caio Sergio Jose De Carvalho Filho

Paard: Qody De St Aubert

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:59

Preview (gratis)

Ruiter: Sergey Klokov

Paard: La Luna 297

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:59

Preview (gratis)

Ruiter: Maikel Van Der Vleuten

Paard: Vdl Groep Verdi

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:01

Preview (gratis)

Ruiter: Lieven Devos

Paard: Clintord

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:01

Preview (gratis)

Ruiter: Helene Bartin

Paard: Libelle Dh

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:03

Preview (gratis)

Ruiter: Nick Motmans

Paard: Amadeus D

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:03

Preview (gratis)

Ruiter: Marc Houtzager

Paard: Voltaire

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:05

Preview (gratis)

Ruiter: Cedric Broekaert

Paard: Cappucino

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:05

Preview (gratis)

Ruiter: Alexandra Rantet

Paard: Nangaye De Kergane

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:07

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis Caubergs

Paard: Long Beach

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:07

Preview (gratis)

Ruiter: nn

Paard: nn

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:09

Preview (gratis)

Ruiter: Nathalie Corthouts

Paard: Charly

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:11

Preview (gratis)

Ruiter: Koen Vereecke

Paard: Desiree C

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:09

Preview (gratis)

Ruiter: Ann Carton-grootjans

Paard: Dakota

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:13

Preview (gratis)

Ruiter: Ilona Korpelainen

Paard: Athena Ii

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:11

Preview (gratis)

Ruiter: Rosa Ruutsalo

Paard: Whisper As

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:15

Preview (gratis)

Ruiter: Sacha Dito

Paard: Jk Horsetrucks World Traveller

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:13

Preview (gratis)

Ruiter: Joan Greene

Paard: Chipigal

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:17

Preview (gratis)

Ruiter: Edward Doyle

Paard: Dilligaf

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:15

Preview (gratis)

Ruiter: Ugo Berrittella

Paard: Tarius Du Ban

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:19

Preview (gratis)

Ruiter: Torben Suhr

Paard: Chianti S Dream

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:17

Preview (gratis)

Ruiter: Stephanie Andries

Paard: Wendy

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:21

Preview (gratis)

Ruiter: Jos Lansink

Paard: Econoom Van Het Lindehof

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:20

Preview (gratis)

Ruiter: Bert Prouve

Paard: Diablo Van De Middelstede

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:23

Preview (gratis)

Ruiter: Vincent Lambrecht

Paard: Zorro

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:22

Preview (gratis)

Ruiter: Shane Breen

Paard: Dorada

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:25

Preview (gratis)

Ruiter: Nick Vrins

Paard: Erenice Horta

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:24

Preview (gratis)

Ruiter: Fidel Segovia

Paard: Oceane De Labarde

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:26

Preview (gratis)

Ruiter: Manuel ANon

Paard: Rackel Chavannaise

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:28

Preview (gratis)

Ruiter: Sabrina-nadine Albrecht

Paard: Colea 3

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:26

Preview (gratis)

Ruiter: Wout Daerden

Paard: Zamdoro Mp

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:28

Preview (gratis)

Ruiter: Trevor Coyle

Paard: Jubilee Douilly

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:31

Preview (gratis)

Ruiter: Agathe Vacher

Paard: Caretello

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:30

Preview (gratis)

Ruiter: Maurice Van Roosbroeck

Paard: Varnac Van De Wolfsakker

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:32

Preview (gratis)

Ruiter: Dag Keymolen

Paard: Zindorado

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:34

Preview (gratis)

Ruiter: Eiken Sato

Paard: Ulena Van Hof Ter Nailllen

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:32

Preview (gratis)

Ruiter: Patrik Spits

Paard: Uletta Van De Dwerse Hagen

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:34

Preview (gratis)

Ruiter: nn

Paard: nn

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:36

Preview (gratis)

Ruiter: Joy Lammers

Paard: Vienna

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:38

Preview (gratis)

Ruiter: Wilm Vermeir

Paard: Emmanuelle

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:37

Preview (gratis)

Ruiter: Sven Van Dijck

Paard: Vainqueur R

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:40

Preview (gratis)

Ruiter: Alexander Butler

Paard: Carton Free

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:39

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Vandoorne

Paard: Nls Coole Al Clover

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:42

Preview (gratis)

Ruiter: Tiago rio da costa

Paard: NN

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:40

Preview (gratis)

Ruiter: Delphine Goemaere

Paard: Chatman

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:44

Preview (gratis)

Ruiter: Piotr Morsztyn

Paard: Rytmika

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:42

Preview (gratis)

Ruiter: Yves Houtackers

Paard: Tattoo

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:45

Preview (gratis)

Ruiter: Carlos Lopez-fanjul Tartiere

Paard: Charmeur P

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:44

Preview (gratis)

Ruiter: Johnny Pals

Paard: Urjul Van Generhese

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:47

Preview (gratis)

Ruiter: Pedro Veniss

Paard: Adbabouche

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:46

Preview (gratis)

Ruiter: nn

Paard: nn

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:50

Preview (gratis)

Ruiter: Loewie Joppen

Paard: Vienna Uno

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:48

Preview (gratis)

Ruiter: Marinus Den Doelder

Paard: Elrico Van Het Netenhof

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:51

Preview (gratis)

Ruiter: Hanna Parikka

Paard: Ideefix

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:51

Preview (gratis)

Ruiter: Abdel Said

Paard: Skara Glen S Naiky D Elca

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:54

Preview (gratis)

Ruiter: Hansueli Sprunger

Paard: Kepi De Valse

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:56

Preview (gratis)

Ruiter: Christina Gustafsson

Paard: Dooley S Deluxe

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:54

Preview (gratis)

Ruiter: Vincent Lambrecht

Paard: Qasqai

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:58

Preview (gratis)

Ruiter: Kenneth Cheng

Paard: Donatelle Vh Lambroek

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:56

Preview (gratis)

Ruiter: Candice Lauwers

Paard: Cibolin Prieure Z

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:00

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Motmans

Paard: Eros De Kalvarie

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 14:58

Preview (gratis)

Ruiter: Niklas Arvidsson

Paard: Miss Jacson

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:01

Preview (gratis)

Ruiter: Aniek Poels

Paard: Solide

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:00

Preview (gratis)

Ruiter: Ruben Romp

Paard: Navaro

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:04

Preview (gratis)

Ruiter: Cindy Van Der Straten-marie

Paard: Cherbourg

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:02

Preview (gratis)

Ruiter: Radoslaw Zalewski

Paard: Chita

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:05

Preview (gratis)

Ruiter: Kir Major

Paard: Chaikhana

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:04

Preview (gratis)

Ruiter: Courtney Vince

Paard: Good News Ii

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:06

Preview (gratis)

Ruiter: Cecilie Hatteland

Paard: Wodka L

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:08

Preview (gratis)

Ruiter: Tom Verduyn

Paard: Tordina

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:10

Preview (gratis)

Ruiter: Lisa De Ridder

Paard: Bookmaker

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:08

Preview (gratis)

Ruiter: nn

Paard: nn

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:11

Preview (gratis)

Ruiter: Karl Cook

Paard: Umani

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:10

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis Caubergs

Paard: Pirelli 44

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:13

Preview (gratis)

Ruiter: Maia Rosholm

Paard: Akribie F

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:12

Preview (gratis)

Ruiter: Cecilia LundbAck

Paard: Liebling

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:15

Preview (gratis)

Ruiter: Alexander Schill

Paard: Limnos 4

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:14

Preview (gratis)

Ruiter: nn

Paard: nn

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:17

Preview (gratis)

Ruiter: Lieven Devos

Paard: Diabolo Van De Cadzandhoeve

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:18

Preview (gratis)

Ruiter: Delphine Pierrin

Paard: Kiou Du Jour

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:16

Preview (gratis)

Ruiter: Vincent Voorn

Paard: Audi S Delta Mossel Upgrader

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:20

Preview (gratis)

Ruiter: Brecht Bille

Paard: E-pleasure

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:18

Preview (gratis)

Ruiter: Nicolas Mignon

Paard: Chiarra

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:21

Preview (gratis)

Ruiter: Koen Vereecke

Paard: Carlito C

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:23

Preview (gratis)

Ruiter: Leopold Van Asten

Paard: Vdl Courage

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:25

Preview (gratis)

Ruiter: NN

Paard: NN

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:25

Preview (gratis)

Ruiter: nn

Paard: nn

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:27

Preview (gratis)

Ruiter: James Paterson - Robinson

Paard: Zorro

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:26

Preview (gratis)

Ruiter: Hendrik Denutte

Paard: Uniek

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:27

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Vlemmix

Paard: Carthagos Son Z

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:30

Preview (gratis)

Ruiter: Henrik Ankarcrona

Paard: Martha Louise

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:29

Preview (gratis)

Ruiter: Niels Bruynseels

Paard: Carpalo

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:32

Preview (gratis)

Ruiter: Koen Geerits

Paard: Edison

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:31

Preview (gratis)

Ruiter: Sebastian Numminen

Paard: Contendo Da Carma

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:33

Preview (gratis)

Ruiter: Bert Prouve

Paard: Egoist

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:32

Preview (gratis)

Ruiter: James Peeters

Paard: Ciro Van De Withoeve

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:35

Preview (gratis)

Ruiter: Shane Breen

Paard: Valencia

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:33

Preview (gratis)

Ruiter: Fidel Segovia

Paard: Ernest Van De Kaai

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:35

Preview (gratis)

Ruiter: nn

Paard: nn

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:37

Preview (gratis)

Ruiter: Javier Salvador Torreguitart

Paard: Windline

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:36

Preview (gratis)

Ruiter: nn

Paard: nn

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:39

Preview (gratis)

Ruiter: Cecilie Tofte

Paard: Fortuna Di San Martino

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:37

Preview (gratis)

Ruiter: Nick Vrins

Paard: Erenice Horta

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:39

Preview (gratis)

Ruiter: Cecilia Johansson

Paard: Vincenso

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:42

Preview (gratis)

Ruiter: Filip Lacus

Paard: Loreen

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:41

Preview (gratis)

Ruiter: nn

Paard: nn

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:43

Preview (gratis)

Ruiter: Alexander Butler

Paard: Carton Free

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:42

Preview (gratis)

Ruiter: Dominique Hendrickx

Paard: El Tigre

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:45

Preview (gratis)

Ruiter: Koen Vereecke

Paard: Desiree C

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:43

Preview (gratis)

Ruiter: Loewie Joppen

Paard: Vienna Uno

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:44

Preview (gratis)

Ruiter: Peter Postelmans

Paard: Ajoor

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:47

Preview (gratis)

Ruiter: Nick Motmans

Paard: Amadeus D

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:46

Preview (gratis)

Ruiter: Pedro Veniss

Paard: Adbabouche

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:47

Preview (gratis)

Ruiter: Alexandra Fricker

Paard: Mefa´s Cognac

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:49

Preview (gratis)

Ruiter: Aniek Poels

Paard: Solide

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:50

Preview (gratis)

Ruiter: Pieter Devos

Paard: Ulstar Des Brumes

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:52

Preview (gratis)

Ruiter: Karl Cook

Paard: Umani

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:54

Preview (gratis)

Ruiter: Niels Bruynseels

Paard: Echo Van

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 9b

Rubriek: table a with jump off 1.30

Datum: 15-04-2011

Tijd: 15:55

Preview (gratis)

Ruiter: Toon Janssens

Paard: Bonnie Vqn De Noordheuvel

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 16:21

Preview (gratis)

Ruiter: Sacha Dito

Paard: Jk Horsetrucks Pretty Boy

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 16:24

Preview (gratis)

Ruiter: Frederic Bouvard

Paard: Chica

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 16:26

Preview (gratis)

Ruiter: Kayleigh Watts

Paard: Pamina

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 16:27

Preview (gratis)

Ruiter: Karolina Stanczak

Paard: Noble Lady

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 16:29

Preview (gratis)

Ruiter: Johnny Pals

Paard: Cosmopolitan G

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 16:31

Preview (gratis)

Ruiter: Oberson

Paard: Bonanza

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 16:33

Preview (gratis)

Ruiter: nn

Paard: nn

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Classs 10c

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 16:36

Preview (gratis)

Ruiter: Kim Van Decraen

Paard: Love Is Luck

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 16:35

Preview (gratis)

Ruiter: nn

Paard: nn

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Classs 10c

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 16:38

Preview (gratis)

Ruiter: James Peeters

Paard: Elmet De Goedereede

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 16:37

Preview (gratis)

Ruiter: Guido Hornesch

Paard: Chloe

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Classs 10c

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 16:40

Preview (gratis)

Ruiter: Rania Ghailani

Paard: Karrammel

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 16:39

Preview (gratis)

Ruiter: nn

Paard: nn

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Classs 10c

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 16:42

Preview (gratis)

Ruiter: Nicolina Savback

Paard: Optimus Prime

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 16:42

Preview (gratis)

Ruiter: Syed Omar Almohdzar

Paard: Crusado

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Classs 10c

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 16:46

Preview (gratis)

Ruiter: Lynn Taelman

Paard: Vakilly W

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 16:43

Preview (gratis)

Ruiter: Karel Cox

Paard: Zacharias

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 16:45

Preview (gratis)

Ruiter: Robert Smith

Paard: Talan

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Classs 10c

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 16:48

Preview (gratis)

Ruiter: Abdel Said

Paard: Zoe Ii

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 16:47

Preview (gratis)

Ruiter: Mieke Wils

Paard: Esthee Ter Dieschoot

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Classs 10c

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 16:50

Preview (gratis)

Ruiter: Aniek Diks

Paard: Winston Jumper

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 16:49

Preview (gratis)

Ruiter: Leon Thijssen

Paard: Voyeur

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Classs 10c

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 16:51

Preview (gratis)

Ruiter: Kevin Maus

Paard: Bliss De La Hart

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Classs 10c

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 16:53

Preview (gratis)

Ruiter: Maya Surana

Paard: Zaire II

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 16:51

Preview (gratis)

Ruiter: Louise Gorus

Paard: Deesse V T Hof Terrijckel

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 16:53

Preview (gratis)

Ruiter: Werner Dierckx

Paard: D Amour

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Classs 10c

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 16:55

Preview (gratis)

Ruiter: Cedric Gysbrechts

Paard: Cassis

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 16:55

Preview (gratis)

Ruiter: Angelie Von Essen

Paard: Twin City

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Classs 10c

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 16:57

Preview (gratis)

Ruiter: Sven Laevers

Paard: Zhalita

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 16:57

Preview (gratis)

Ruiter: Bert Prouve

Paard: Da Silva C&m

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Classs 10c

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 16:59

Preview (gratis)

Ruiter: Leonor Rottland

Paard: Rigesmund

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 16:59

Preview (gratis)

Ruiter: Charlotte Bettendorf

Paard: Lifestyle 39

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Classs 10c

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:01

Preview (gratis)

Ruiter: Trevor Coyle

Paard: Claudia S

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Classs 10c

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:03

Preview (gratis)

Ruiter: Kristof Cleeren

Paard: Time For Picobello Z

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:02

Preview (gratis)

Ruiter: Pieter Devos

Paard: Cadence Van T Gelutt

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Classs 10c

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:05

Preview (gratis)

Ruiter: Patricia Fraguas Garcia

Paard: Rudy

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:04

Preview (gratis)

Ruiter: Silvia Albanese

Paard: Uburon Vant Voortveld

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Classs 10c

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:07

Preview (gratis)

Ruiter: Inge Carton

Paard: Cinderella Van Godselbos

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:06

Preview (gratis)

Ruiter: Ibrahim Bisharat

Paard: Chanel Van Het Lambroeck

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Classs 10c

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:09

Preview (gratis)

Ruiter: Flamina Rosati

Paard: Estee Vb

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:08

Preview (gratis)

Ruiter: Pascal Levy

Paard: Monark

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Classs 10c

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:11

Preview (gratis)

Ruiter: nn

Paard: nn

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:10

Preview (gratis)

Ruiter: Joy Lammers

Paard: Zabrina

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Classs 10c

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:13

Preview (gratis)

Ruiter: Dominique Hendrickx

Paard: Ultima De Valyeure

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:12

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Vandoorne

Paard: Urano M.

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Classs 10c

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:15

Preview (gratis)

Ruiter: Sacha Dito

Paard: Jk Horsetrucks Wannadoo

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:13

Preview (gratis)

Ruiter: Dag Keymolen

Paard: Bolero

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Classs 10c

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:17

Preview (gratis)

Ruiter: Johnny Stevens

Paard: Energie Des Trois Bouleaux

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:15

Preview (gratis)

Ruiter: Delphine Goemaere

Paard: Rexar Du Houssoit (e.t.)

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Classs 10c

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:19

Preview (gratis)

Ruiter: Martin Dawes

Paard: Daedalus Van T&l

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:17

Preview (gratis)

Ruiter: Kim Thiry

Paard: Epleaser Van T Heike

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Classs 10c

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:21

Preview (gratis)

Ruiter: Carlos Lopez-fanjul Tartiere

Paard: Rpm Crazy Fly

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:19

Preview (gratis)

Ruiter: Yves Houtackers

Paard: Wodan

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Classs 10c

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:22

Preview (gratis)

Ruiter: Anne-kamilla Brekke

Paard: Polinka

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:21

Preview (gratis)

Ruiter: Heiko Schmidt

Paard: Countdown 43

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Classs 10c

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:24

Preview (gratis)

Ruiter: Stephanie Andries

Paard: Cicero

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:23

Preview (gratis)

Ruiter: Jos Lansink

Paard: Cavalor Valentina Van T Heike

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Classs 10c

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:26

Preview (gratis)

Ruiter: Nathalie Corrin

Paard: Volumia C

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:25

Preview (gratis)

Ruiter: Cecilie Tofte

Paard: Corcovada

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Classs 10c

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:28

Preview (gratis)

Ruiter: Ken Ruysen

Paard: Elloel Of The Lowlands

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:27

Preview (gratis)

Ruiter: nn

Paard: nn

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Classs 10c

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:30

Preview (gratis)

Ruiter: Rebecca Ravilious

Paard: Conviction

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:29

Preview (gratis)

Ruiter: nn

Paard: nn

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Classs 10c

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:33

Preview (gratis)

Ruiter: Maurice Ruisbroek

Paard: Zandro Rv

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:31

Preview (gratis)

Ruiter: Guillaume Ruant

Paard: Dundee De Litrange Liv

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Classs 10c

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:35

Preview (gratis)

Ruiter: Cody Auer

Paard: Watherspoon

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:33

Preview (gratis)

Ruiter: Kai Vering

Paard: Constar

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Classs 10c

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:37

Preview (gratis)

Ruiter: Penelope Tuyttens

Paard: Chella

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:35

Preview (gratis)

Ruiter: Johnny Pals

Paard: Chellist

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:37

Preview (gratis)

Ruiter: James Peeters

Paard: Diora De Goedereede

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:39

Preview (gratis)

Ruiter: Karolien Bongaerts

Paard: Vesta Van T Goor

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:41

Preview (gratis)

Ruiter: Andrew Ramsay

Paard: Woitcek

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 10 c

Rubriek: table a against the clock 1.35 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:45

Preview (gratis)

Ruiter: Krzysztof Ludwiczak

Paard: Bajou Du Rouet

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:43

Preview (gratis)

Ruiter: Alexandra Rantet

Paard: Westide Mirah Ii

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:44

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis Caubergs

Paard: Cesario 0006

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 10 c

Rubriek: table a against the clock 1.35 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:48

Preview (gratis)

Ruiter: Thomas Van Minnebruggen

Paard: El Cid

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:46

Preview (gratis)

Ruiter: Bram Van Waes

Paard: Watoela T

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:48

Preview (gratis)

Ruiter: Elin Uppling

Paard: Cozmoz

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 10 c

Rubriek: table a against the clock 1.35 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:50

Preview (gratis)

Ruiter: Mikael Wahlman

Paard: Silvercup 2

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 10 c

Rubriek: table a against the clock 1.35 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:52

Preview (gratis)

Ruiter: Walter Lelie

Paard: Catty V D Elshoeve Ten Halven

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:50

Preview (gratis)

Ruiter: Caio Sergio Jose De Carvalho Filho

Paard: Quayenne Du Rezida

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:52

Preview (gratis)

Ruiter: Koen Vereecke

Paard: Allegro C Van De Donkhoeve

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 10 c

Rubriek: table a against the clock 1.35 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:54

Preview (gratis)

Ruiter: Abdel Said

Paard: nn

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:54

Preview (gratis)

Ruiter: Victoire Ranger

Paard: Krichka Du Mont

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 10 c

Rubriek: table a against the clock 1.35 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:56

Preview (gratis)

Ruiter: Emiliano Segovia

Paard: Valentin 107

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:56

Preview (gratis)

Ruiter: Pascale Haep

Paard: Quenzo De La Roque

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 10 c

Rubriek: table a against the clock 1.35 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:58

Preview (gratis)

Ruiter: Kayleigh Watts

Paard: London

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:58

Preview (gratis)

Ruiter: Xavier Vandenberghe

Paard: Comilfo Z

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 10 c

Rubriek: table a against the clock 1.35 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:01

Preview (gratis)

Ruiter: Bert Winters

Paard: Quidams Accord

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:59

Preview (gratis)

Ruiter: Henk Van De Pol

Paard: Horse X

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 10 c

Rubriek: table a against the clock 1.35 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:03

Preview (gratis)

Ruiter: Peter Van Miegroet

Paard: Cumando Vm Z

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:01

Preview (gratis)

Ruiter: Peter Postelmans

Paard: Top Gun

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 10 c

Rubriek: table a against the clock 1.35 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:05

Preview (gratis)

Ruiter: Antonio Castagna

Paard: Cassanova A.c.

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:03

Preview (gratis)

Ruiter: Dag Ove Kingsrod

Paard: Binky

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 10 c

Rubriek: table a against the clock 1.35 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:07

Preview (gratis)

Ruiter: Magnusson Fredrika

Paard: Uppsala

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:05

Preview (gratis)

Ruiter: Carlos Lopez-fanjul Tartiere

Paard: Cessna 13

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 10 c

Rubriek: table a against the clock 1.35 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:09

Preview (gratis)

Ruiter: Alexander Davis

Paard: Afrika Des Cours

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:06

Preview (gratis)

Ruiter: Karel Cox

Paard: Epathant De La Cour

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:08

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Vlemmix

Paard: Sunland De Thieusies

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 10 c

Rubriek: table a against the clock 1.35 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:10

Preview (gratis)

Ruiter: Messina Postelmans

Paard: Vittorio

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:10

Preview (gratis)

Ruiter: James Peeters

Paard: Capriati Di Cantero

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 10 c

Rubriek: table a against the clock 1.35 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:13

Preview (gratis)

Ruiter: Toon Janssens

Paard: Elke Van T Kiezelhof

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:12

Preview (gratis)

Ruiter: Aleksandr Shakurovs

Paard: Girs

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 10 c

Rubriek: table a against the clock 1.35 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:15

Preview (gratis)

Ruiter: Karolina Stanczak

Paard: Spot

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:14

Preview (gratis)

Ruiter: Pedro Veniss

Paard: Amaryllis

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 10 c

Rubriek: table a against the clock 1.35 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:17

Preview (gratis)

Ruiter: Kim Van Decraen

Paard: Ceres Adelheid Z

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:16

Preview (gratis)

Ruiter: Bruce Menzies

Paard: Sultan

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 10 c

Rubriek: table a against the clock 1.35 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:19

Preview (gratis)

Ruiter: Rania Ghailani

Paard: Flach D-aron

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:18

Preview (gratis)

Ruiter: Jillian Terceira

Paard: Bernadien Van Westuur

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 10 c

Rubriek: table a against the clock 1.35 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:21

Preview (gratis)

Ruiter: Nicolina Savback

Paard: Essini

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:20

Preview (gratis)

Ruiter: Kenneth Cheng

Paard: Jockey Club Can Do

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 10 c

Rubriek: table a against the clock 1.35 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:23

Preview (gratis)

Ruiter: Lynn Taelman

Paard: Balduchi Van De Kerkenbulck

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:22

Preview (gratis)

Ruiter: nn

Paard: nn

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 10 c

Rubriek: table a against the clock 1.35 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:26

Preview (gratis)

Ruiter: Caio Sergio Jose De Carvalho Filho

Paard: Aube

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:24

Preview (gratis)

Ruiter: Johnny Stevens

Paard: Doortje Vd Sonniuswijk

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 10 c

Rubriek: table a against the clock 1.35 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:28

Preview (gratis)

Ruiter: Yves Awouters

Paard: Exclusive De Carmel

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 10 c

Rubriek: table a against the clock 1.35 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:30

Preview (gratis)

Ruiter: Catherine Schepers

Paard: Vivara

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 10 c

Rubriek: table a against the clock 1.35 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:32

Preview (gratis)

Ruiter: Frederic Bouvard

Paard: For Hero De Hus

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 10 c

Rubriek: table a against the clock 1.35 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:34

Preview (gratis)

Ruiter: Karel Cox

Paard: Epathant De La Cour

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:32

Preview (gratis)

Ruiter: Karolina Stanczak

Paard: Noble Lady

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:33

Preview (gratis)

Ruiter: Dirk Demeersman

Paard: Tymoon Caloo Meerchen

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 10 c

Rubriek: table a against the clock 1.35 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:36

Preview (gratis)

Ruiter: Kim Van Decraen

Paard: Ceres Adelheid Z

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:35

Preview (gratis)

Ruiter: Lynn Taelman

Paard: Vakilly W

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:36

Preview (gratis)

Ruiter: Johnny Pals

Paard: Intradella Z

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 10 c

Rubriek: table a against the clock 1.35 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:38

Preview (gratis)

Ruiter: Caio Sergio Jose De Carvalho Filho

Paard: Quayenne Du Rezida

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:37

Preview (gratis)

Ruiter: Karim El Zoghby

Paard: Jument Dufee

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 10 c

Rubriek: table a against the clock 1.35 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:40

Preview (gratis)

Ruiter: Patricia Fraguas Garcia

Paard: Rudy

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:39

Preview (gratis)

Ruiter: Abdel Said

Paard: Zoe Ii

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:40

Preview (gratis)

Ruiter: Olivier Van Roosbroeck

Paard: Ellenoy

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 10 c

Rubriek: table a against the clock 1.35 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:42

Preview (gratis)

Ruiter: Louise Gorus

Paard: Deesse V T Hof Terrijckel

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:41

Preview (gratis)

Ruiter: Gregoire Oberson

Paard: Brazil De Hus

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 10 c

Rubriek: table a against the clock 1.35 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:44

Preview (gratis)

Ruiter: Kristof Cleeren

Paard: Time For Picobello Z

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:42

Preview (gratis)

Ruiter: Flamina Rosati

Paard: Estee Vb

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:44

Preview (gratis)

Ruiter: Lisa De Ridder

Paard: Cortez

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 10 c

Rubriek: table a against the clock 1.35 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:46

Preview (gratis)

Ruiter: Martin Dawes

Paard: Daedalus Van T&l

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:45

Preview (gratis)

Ruiter: Cody Auer

Paard: Watherspoon

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:46

Preview (gratis)

Ruiter: Janne Friederike Meyer

Paard: Castanea 2

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 10 c

Rubriek: table a against the clock 1.35 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:48

Preview (gratis)

Ruiter: Alexandra Rantet

Paard: Westide Mirah Ii

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:48

Preview (gratis)

Ruiter: Walter Lelie

Paard: Catty V D Elshoeve Ten Halven

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:48

Preview (gratis)

Ruiter: Delphine Pierrin

Paard: Crocky

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 10 c

Rubriek: table a against the clock 1.35 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:51

Preview (gratis)

Ruiter: Stephanie Andries

Paard: Cicero

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:49

Preview (gratis)

Ruiter: Stephanie Andries

Paard: Cicero

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:49

Preview (gratis)

Ruiter: Benny Vandervaeren

Paard: Ultra D Eclipse

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:50

Preview (gratis)

Ruiter: James Paterson - Robinson

Paard: Umarlon

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 10 c

Rubriek: table a against the clock 1.35 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:53

Preview (gratis)

Ruiter: Bert Winters

Paard: Quidams Accord

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:52

Preview (gratis)

Ruiter: Johnny Stevens

Paard: Energie Des Trois Bouleaux

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:52

Preview (gratis)

Ruiter: Frederic Bouvard

Paard: Chica

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:54

Preview (gratis)

Ruiter: Toon Janssens

Paard: Elke Van T Kiezelhof

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:55

Preview (gratis)

Ruiter: Sacha Dito

Paard: Jk Horsetrucks Wannadoo

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:56

Preview (gratis)

Ruiter: Kim Van Decraen

Paard: Love Is Luck

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:58

Preview (gratis)

Ruiter: James Peeters

Paard: Elmet De Goedereede

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:59

Preview (gratis)

Ruiter: Caio Sergio Jose De Carvalho Filho

Paard: Quayenne Du Rezida

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 19:00

Preview (gratis)

Ruiter: Jonathan Lea

Paard: Elliott V

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 1

Rubriek: 1

Datum: 15-04-2011

Tijd: 09:34

Preview (gratis)

Ruiter: Benny Vandervaeren

Paard: Chiquita D Eclipse

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 3a

Rubriek: 1.30 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 11:56

Preview (gratis)

Ruiter: Sandra Carlsson

Paard: Thunderball

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 10A 1m35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 12:07

Preview (gratis)

Ruiter: Aniek Poels

Paard: Baggio 11

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: classe 10b 1.35

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 15-04-2011

Tijd: 13:26

Preview (gratis)

Ruiter: Sacha Dito

Paard: Jk Horsetrucks Chablis

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: 10 c

Rubriek: table a against the clock 1.35 m

Datum: 15-04-2011

Tijd: 17:47

Preview (gratis)

Ruiter: Stephanie Andries

Paard: Cicero

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: class 7

Rubriek: table a with jump off 1.20

Datum: 15-04-2011

Tijd: 18:49

Preview (gratis)