Filters
Zoek in resultaten
Filter klasse
  • Z met Barage
  • Teamspringen
  • L met Barage
  • Dressuur lichte Tour Prix St.George
  • Alles weergeven
Filter klasse
  • Woensdag 1
  • Woensdag 4
  • Woensdag avond
  • Alles weergeven

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Ruiter: Niels Bronkhorst

Paard: Valentijn

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Z met Barage

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 08:38

Preview (gratis)

Ruiter: Tamara Danning

Paard: Valducchy

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Z met Barage

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 08:40

Preview (gratis)

Ruiter: Anne- Martine van Liere

Paard: Zaragoza

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Z met Barage

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 08:42

Preview (gratis)

Ruiter: Don Willemsen

Paard: Upstairs

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Z met Barage

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 08:44

Preview (gratis)

Ruiter: Sanne Stuiver

Paard: n.n.

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Z met Barage

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 08:46

Preview (gratis)

Ruiter: Megan Jansen

Paard: n.n.

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Z met Barage

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 08:48

Preview (gratis)

Ruiter: Frank Schuttert

Paard: Zalsa HS

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Z met Barage

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 08:49

Preview (gratis)

Ruiter: Rob Schipper

Paard: Eurocommerce Dubai

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Z met Barage

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 08:51

Preview (gratis)

Ruiter: Marcelle Hokse

Paard: Wizora SB

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Z met Barage

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 08:53

Preview (gratis)

Ruiter: Robbert Ehrens

Paard: Wieteke

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Z met Barage

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 08:55

Preview (gratis)

Ruiter: Dayenne Diks

Paard: n.n.

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Z met Barage

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 08:57

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis van de Brink

Paard: n.n.

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Z met Barage

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 09:02

Preview (gratis)

Ruiter: Lisa Broekert

Paard: Walcott

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Z met Barage

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 09:04

Preview (gratis)

Ruiter: Sophie Arends

Paard: Temptation

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Z met Barage

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 09:06

Preview (gratis)

Ruiter: Jurjan Bloem

Paard: U and Me

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Z met Barage

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 09:08

Preview (gratis)

Ruiter: Roelof Bril

Paard: Billy Phin

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Z met Barage

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 09:10

Preview (gratis)

Ruiter: Mark Voskes

Paard: Valentino DDH

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Z met Barage

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 09:11

Preview (gratis)

Ruiter: Gelmar Gosselink

Paard: Tisjaan

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Z met Barage

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 09:13

Preview (gratis)

Ruiter: Jennifer Kern

Paard: Selien

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Z met Barage

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 09:15

Preview (gratis)

Ruiter: Esther Pompen

Paard: Whispering Hope

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Z met Barage

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 09:17

Preview (gratis)

Ruiter: Nienke van Roekel

Paard: Coral Estate Farvola

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Z met Barage

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 09:20

Preview (gratis)

Ruiter: Bruno Diniz das Nevas

Paard: Wolisco DDH

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Z met Barage

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 09:25

Preview (gratis)

Ruiter: Sharon Severein

Paard: Zidane

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Z met Barage

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 09:27

Preview (gratis)

Ruiter: Nynke de Vries

Paard: Zidane

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Z met Barage

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 09:29

Preview (gratis)

Ruiter: Barbara Wolf

Paard: Wonder of Society

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Z met Barage

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 09:31

Preview (gratis)

Ruiter: Megan Jansen

Paard: n.n.

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Z met Barage

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 09:32

Preview (gratis)

Ruiter: Gerco Schroder

Paard: Ultimo

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Z met Barage

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 09:34

Preview (gratis)

Ruiter: Melvin Greveling

Paard: Monaco

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Z met Barage

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 09:36

Preview (gratis)

Ruiter: Anne Martine van Liere

Paard: Wina

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Z met Barage

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 09:38

Preview (gratis)

Ruiter: Tom Brinkman

Paard: Eurocommerce Singapore

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Z met Barage

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 09:39

Preview (gratis)

Ruiter: Hendrik Jan Schuttert

Paard: Eurocommerce Washington

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Z met Barage

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 09:41

Preview (gratis)

Ruiter: Alwin Berendsen

Paard: n.n.

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Z met Barage

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 09:43

Preview (gratis)

Ruiter: Niels Bronkhorst

Paard: Wildfire G

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Z met Barage

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 09:45

Preview (gratis)

Ruiter: Tamara Danning

Paard: Tokay

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Z met Barage

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 09:48

Preview (gratis)

Ruiter: Anne- Martine van Liere

Paard: Zaragoza

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Z met Barage

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 09:54

Preview (gratis)

Ruiter: Don Willemsen

Paard: Upstairs

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Z met Barage

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 09:58

Preview (gratis)

Ruiter: Don Willemsen

Paard: Upstairs

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Z met Barage

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 09:58

Preview (gratis)

Ruiter: Frank Schuttert

Paard: Zalsa HS

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Z met Barage

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 09:59

Preview (gratis)

Ruiter: Mark Voskes

Paard: Valentino DDH

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Z met Barage

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 10:00

Preview (gratis)

Ruiter: Jennifer Kern

Paard: Selien

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Z met Barage

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 10:02

Preview (gratis)

Ruiter: Esther Pompen

Paard: Whispering Hope

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Z met Barage

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 10:04

Preview (gratis)

Ruiter: Nienke van Roekel

Paard: Coral Estate Farvola

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Z met Barage

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 10:05

Preview (gratis)

Ruiter: Rob de Bruin

Paard: nn

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Z met Barage

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 10:06

Preview (gratis)

Ruiter: Melvin Greveling

Paard: Monaco

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Z met Barage

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 10:08

Preview (gratis)

Ruiter: Hendrik Jan Schuttert

Paard: Eurocommerce Washington

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Z met Barage

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 10:09

Preview (gratis)

Ruiter: Anne Martine van Liere

Paard: Wina

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Z met Barage

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 10:10

Preview (gratis)

Ruiter: Gert Laurens

Paard: Team Rejoko

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 10:40

Preview (gratis)

Ruiter: Eva Jansen

Paard: Team The Hunting Lodge

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 10:42

Preview (gratis)

Ruiter: Peter van der Valk

Paard: Team van der Valk

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 10:44

Preview (gratis)

Ruiter: Theo Janssen

Paard: Team De Hoge Oorsprong

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 10:48

Preview (gratis)

Ruiter: Joost Kartman

Paard: Team NIC

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 10:50

Preview (gratis)

Ruiter: Elise van der Mheen

Paard: Team Bouwbedrijf van der Mheen

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 10:52

Preview (gratis)

Ruiter: Lars Kossner

Paard: Team BMC

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 10:53

Preview (gratis)

Ruiter: Berry Schuurman

Paard: Schuurman Hindernissen en Omheiningen

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 10:59

Preview (gratis)

Ruiter: Bert van Kooten

Paard: Anemone Horse Trucks

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 11:00

Preview (gratis)

Ruiter: Wim Heiwegen

Paard: De Heihazen

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 11:01

Preview (gratis)

Ruiter: Chris van Dam

Paard: Team Equisition

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 11:04

Preview (gratis)

Ruiter: Hanneke Boonzaaijer

Paard: Team van der Valk

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 11:11

Preview (gratis)

Ruiter: Hanneke Boonzaaijer

Paard: Team van der Valk

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 11:11

Preview (gratis)

Ruiter: Paul van der Zand

Paard: Team The Hunting Lodge

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 11:12

Preview (gratis)

Ruiter: Mike Klein Willink

Paard: Team Rejoko

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 11:16

Preview (gratis)

Ruiter: Team NIC Joh Caffe

Paard: Palmiro

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 11:17

Preview (gratis)

Ruiter: Stefanie van de Brink

Paard: Team Equisition

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 11:20

Preview (gratis)

Ruiter: Eva Jansen

Paard: Team De Hoge Oorsprong

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 11:22

Preview (gratis)

Ruiter: Rowen van der Mheen

Paard: Team Bouwbedrijf van der Mheen

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 11:23

Preview (gratis)

Ruiter: Kirsten Bolman

Paard: Team BMC

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 11:25

Preview (gratis)

Ruiter: Geraldine Holtslag

Paard: Team Appie Heijn Driessen

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 11:27

Preview (gratis)

Ruiter: Jeanette Pasman

Paard: Schuurman Hindernissen en Omheiningen

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 11:29

Preview (gratis)

Ruiter: Richard Kapteijn

Paard: Anemone Horse Trucks

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 11:30

Preview (gratis)

Ruiter: Richard Kapteijn

Paard: Anemone Horse Trucks

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 11:30

Preview (gratis)

Ruiter: Moniek Hazeleger

Paard: De Heihazen

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 11:33

Preview (gratis)

Ruiter: Gert Boonzaaijer

Paard: Team van der Valk

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 11:38

Preview (gratis)

Ruiter: Floortje Deckers

Paard: Team The Hunting Lodge

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 11:39

Preview (gratis)

Ruiter: Roel Zwetselaar

Paard: Team Rejoko

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 11:42

Preview (gratis)

Ruiter: Mohammed Sadek

Paard: Team NIC

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 11:43

Preview (gratis)

Ruiter: Micha Everse

Paard: Team Equisition

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 11:46

Preview (gratis)

Ruiter: Robbert Ehrens

Paard: Team De Hoge Oorsprong

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 11:47

Preview (gratis)

Ruiter: Peter Geerink

Paard: Team Bouwbedrijf van der Mheen

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 11:49

Preview (gratis)

Ruiter: Jurgen Stenfert

Paard: Team BMC

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 11:51

Preview (gratis)

Ruiter: Kevin Olsmeier

Paard: Team Appie Heijn Driessen

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 11:53

Preview (gratis)

Ruiter: Edwin Kolkman

Paard: Schuurman Hindernissen en Omheiningen

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 11:55

Preview (gratis)

Ruiter: Stefan Hazeleger

Paard: De Heihazen

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 11:57

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis van den Brink

Paard: Anemone Horse Trucks

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 12:02

Preview (gratis)

Ruiter: Micha Everse

Paard: Team Equisition

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 12:04

Preview (gratis)

Ruiter: Edwin Kolkman

Paard: Schuurman Hindernissen en Omheiningen

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 12:05

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis van den Brink

Paard: Anemone Horse Trucks

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 12:08

Preview (gratis)

Ruiter: Stefanie van de Brink

Paard: Team Equisition

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 12:10

Preview (gratis)

Ruiter: Richard Kapteijn

Paard: Anemone Horse Trucks

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 12:11

Preview (gratis)

Ruiter: Jeanette Pasman

Paard: Schuurman Hindernissen en Omheiningen

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 12:14

Preview (gratis)

Ruiter: Berry Schuurman

Paard: Schuurman Hindernissen en Omheiningen

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 12:17

Preview (gratis)

Ruiter: Bert van Kooten

Paard: Anemone Horse Trucks

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 12:18

Preview (gratis)

Ruiter: Chris van Dam

Paard: Team Equisition

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 12:20

Preview (gratis)

Ruiter: Esther Pompen

Paard: Zanita C

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 12:49

Preview (gratis)

Ruiter: Barbara Wolf

Paard: What-s Up

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 12:51

Preview (gratis)

Ruiter: Hendrik-Jan Schuttert

Paard: Ace HS

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 12:53

Preview (gratis)

Ruiter: Jolanda Tissingh

Paard: Willdrose

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 12:56

Preview (gratis)

Ruiter: Bruno Diniz das Neves

Paard: L.Grafin DDH

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 12:58

Preview (gratis)

Ruiter: Rob Schipper

Paard: Zero

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 13:00

Preview (gratis)

Ruiter: Elzemieke van Roekel

Paard: Womone

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 13:02

Preview (gratis)

Ruiter: Faan Pompen

Paard: Qwantanova

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 13:06

Preview (gratis)

Ruiter: Jennifer Kern

Paard: n.n.

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 13:08

Preview (gratis)

Ruiter: Niek Groenewoud

Paard: Zipper

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 13:10

Preview (gratis)

Ruiter: Marleen van de Burg

Paard: Tessa

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 13:14

Preview (gratis)

Ruiter: Anne Martine van Lieren

Paard: Zimiflow VLS

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 13:16

Preview (gratis)

Ruiter: Stefanie van den Brink

Paard: Wennemars

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 13:19

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis van den Brink

Paard: Ultra

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 13:21

Preview (gratis)

Ruiter: Kevin Berends

Paard: Amykarla

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 13:23

Preview (gratis)

Ruiter: Gert-jan van den Berg

Paard: Zunflower

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 13:25

Preview (gratis)

Ruiter: Mano de Boer

Paard: Wikke

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 13:26

Preview (gratis)

Ruiter: Frank Schuttert

Paard: Colorado HS

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 13:29

Preview (gratis)

Ruiter: Judith koudijs

Paard: Valck Gravin

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 13:30

Preview (gratis)

Ruiter: Paul Kuster

Paard: Raniki

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 13:32

Preview (gratis)

Ruiter: Rianne Nalis

Paard: n.n.

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 13:34

Preview (gratis)

Ruiter: Jurgen Stenfert

Paard: Aristo

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 13:37

Preview (gratis)

Ruiter: Karin Smit

Paard: Zephira

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 13:38

Preview (gratis)

Ruiter: Nynke de Vries

Paard: Norton Sylthe Z

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 13:40

Preview (gratis)

Ruiter: Gerco Schroder

Paard: Eurocommerce Pennsylvania

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 13:42

Preview (gratis)

Ruiter: Jannet Geessink

Paard: Zarina Lana

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 13:44

Preview (gratis)

Ruiter: Daphne van der Schaar

Paard: Zanziero

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 13:47

Preview (gratis)

Ruiter: Gery van Huigenbos

Paard: Zipping Mathilde

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 13:48

Preview (gratis)

Ruiter: Melvin Greveling

Paard: Vigo

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 13:51

Preview (gratis)

Ruiter: Tom Brinkman

Paard: Eurocommerce Zurich

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 13:52

Preview (gratis)

Ruiter: Sharon Bijen

Paard: Vivaldi R

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 13:54

Preview (gratis)

Ruiter: Mark Voskes

Paard: Sacha DDH

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 13:56

Preview (gratis)

Ruiter: Marco Brinkman

Paard: GMB Adinus

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 13:58

Preview (gratis)

Ruiter: Remi van der Meulen

Paard: Zazoe

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 14:00

Preview (gratis)

Ruiter: Esther Pompen

Paard: Zen

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 14:02

Preview (gratis)

Ruiter: Barbara Wolf

Paard: Walhalla

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 14:04

Preview (gratis)

Ruiter: Rob de Bruijn

Paard: Wonderfull

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 14:06

Preview (gratis)

Ruiter: Hendrik-Jan Schuttert

Paard: Astor

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 14:14

Preview (gratis)

Ruiter: Hendrik-Jan Schuttert

Paard: Ace HS

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 14:15

Preview (gratis)

Ruiter: Elzemieke van Roekel

Paard: Womone

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 14:17

Preview (gratis)

Ruiter: Stefanie van den Brink

Paard: Wennemars

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 14:18

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis van den Brink

Paard: Ultra

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 14:20

Preview (gratis)

Ruiter: Frank Schuttert

Paard: Colorado HS

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 14:21

Preview (gratis)

Ruiter: Daphne van der Schaar

Paard: Zanziero

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 14:22

Preview (gratis)

Ruiter: Melvin Greveling

Paard: Vigo

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 14:24

Preview (gratis)

Ruiter: Esther Pompen

Paard: Zen

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Teamspringen

Rubriek: Woensdag 1

Datum: 09-06-2010

Tijd: 14:26

Preview (gratis)

Ruiter: Edwin Agterhuis

Paard: Captain

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: L met Barage

Rubriek: Woensdag 4

Datum: 09-06-2010

Tijd: 14:58

Preview (gratis)

Ruiter: Kirsten Bolman

Paard: n.n.

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: L met Barage

Rubriek: Woensdag 4

Datum: 09-06-2010

Tijd: 14:59

Preview (gratis)

Ruiter: Kirsten Bolman

Paard: n.n.

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: L met Barage

Rubriek: Woensdag 4

Datum: 09-06-2010

Tijd: 14:59

Preview (gratis)

Ruiter: Mark van der Top

Paard: Top-s art W

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: L met Barage

Rubriek: Woensdag 4

Datum: 09-06-2010

Tijd: 15:01

Preview (gratis)

Ruiter: Arno Zegers

Paard: Bella Donna

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: L met Barage

Rubriek: Woensdag 4

Datum: 09-06-2010

Tijd: 15:03

Preview (gratis)

Ruiter: Marco Verbeek

Paard: Zamieke

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: L met Barage

Rubriek: Woensdag 4

Datum: 09-06-2010

Tijd: 15:07

Preview (gratis)

Ruiter: Thomas Tuinega

Paard: Undercover

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: L met Barage

Rubriek: Woensdag 4

Datum: 09-06-2010

Tijd: 15:10

Preview (gratis)

Ruiter: Arjan Hamoen

Paard: Tiber H

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: L met Barage

Rubriek: Woensdag 4

Datum: 09-06-2010

Tijd: 15:11

Preview (gratis)

Ruiter: Mimi van Borssum Buisman

Paard: Chardonnay

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: L met Barage

Rubriek: Woensdag 4

Datum: 09-06-2010

Tijd: 15:13

Preview (gratis)

Ruiter: Mark Voskes

Paard: Zidane DDH

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: L met Barage

Rubriek: Woensdag 4

Datum: 09-06-2010

Tijd: 15:15

Preview (gratis)

Ruiter: cynthia Kuiken

Paard: Unimo

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: L met Barage

Rubriek: Woensdag 4

Datum: 09-06-2010

Tijd: 15:18

Preview (gratis)

Ruiter: cynthia Kuiken

Paard: Unimo

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: L met Barage

Rubriek: Woensdag 4

Datum: 09-06-2010

Tijd: 15:20

Preview (gratis)

Ruiter: Arno Bosch

Paard: Veleda Magic

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: L met Barage

Rubriek: Woensdag 4

Datum: 09-06-2010

Tijd: 15:22

Preview (gratis)

Ruiter: Anne-Liza Makkinga

Paard: Andro

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: L met Barage

Rubriek: Woensdag 4

Datum: 09-06-2010

Tijd: 15:23

Preview (gratis)

Ruiter: Elin Uppling

Paard: n.n.

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: L met Barage

Rubriek: Woensdag 4

Datum: 09-06-2010

Tijd: 15:25

Preview (gratis)

Ruiter: Imke Frankena

Paard: Rex

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: L met Barage

Rubriek: Woensdag 4

Datum: 09-06-2010

Tijd: 15:28

Preview (gratis)

Ruiter: Megan Geerthuis

Paard: Valentijn

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: L met Barage

Rubriek: Woensdag 4

Datum: 09-06-2010

Tijd: 15:29

Preview (gratis)

Ruiter: Maron Mensinga

Paard: Aï-da-s Boera

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: L met Barage

Rubriek: Woensdag 4

Datum: 09-06-2010

Tijd: 15:32

Preview (gratis)

Ruiter: Bruno Diniz das Neves

Paard: Copacabana DDH

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: L met Barage

Rubriek: Woensdag 4

Datum: 09-06-2010

Tijd: 15:34

Preview (gratis)

Ruiter: Rob de Bruijn

Paard: Bloms Ajaccio

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: L met Barage

Rubriek: Woensdag 4

Datum: 09-06-2010

Tijd: 15:35

Preview (gratis)

Ruiter: Jurjen Bloem

Paard: Zeruasa S

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: L met Barage

Rubriek: Woensdag 4

Datum: 09-06-2010

Tijd: 15:36

Preview (gratis)

Ruiter: Eva van de Weerd

Paard: Zazou

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: L met Barage

Rubriek: Woensdag 4

Datum: 09-06-2010

Tijd: 15:39

Preview (gratis)

Ruiter: Laura van Oort

Paard: Authentic

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: L met Barage

Rubriek: Woensdag 4

Datum: 09-06-2010

Tijd: 15:44

Preview (gratis)

Ruiter: Kirsten Bolman

Paard: n.n.

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: L met Barage

Rubriek: Woensdag 4

Datum: 09-06-2010

Tijd: 15:45

Preview (gratis)

Ruiter: Gery van Huigenbos

Paard: Armani

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: L met Barage

Rubriek: Woensdag 4

Datum: 09-06-2010

Tijd: 15:47

Preview (gratis)

Ruiter: Martine Helmink

Paard: Meia Luna

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: L met Barage

Rubriek: Woensdag 4

Datum: 09-06-2010

Tijd: 15:49

Preview (gratis)

Ruiter: Jose van Dalfsen

Paard: Zalandro

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: L met Barage

Rubriek: Woensdag 4

Datum: 09-06-2010

Tijd: 15:50

Preview (gratis)

Ruiter: Eddie Brinkman

Paard: Anne B.

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: L met Barage

Rubriek: Woensdag 4

Datum: 09-06-2010

Tijd: 15:52

Preview (gratis)

Ruiter: Age Flapper

Paard: Vucley

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: L met Barage

Rubriek: Woensdag 4

Datum: 09-06-2010

Tijd: 15:54

Preview (gratis)

Ruiter: Soraya Nijssen

Paard: Papillon W

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: L met Barage

Rubriek: Woensdag 4

Datum: 09-06-2010

Tijd: 15:55

Preview (gratis)

Ruiter: Fleurance Verhoek

Paard: Zoxiana

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: L met Barage

Rubriek: Woensdag 4

Datum: 09-06-2010

Tijd: 15:58

Preview (gratis)

Ruiter: Don Willemsen

Paard: Zolottie

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: L met Barage

Rubriek: Woensdag 4

Datum: 09-06-2010

Tijd: 16:00

Preview (gratis)

Ruiter: Ralph van Venrooij

Paard: Bloms Ariton

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: L met Barage

Rubriek: Woensdag 4

Datum: 09-06-2010

Tijd: 16:02

Preview (gratis)

Ruiter: Mark van der Top

Paard: Top-s apollo

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: L met Barage

Rubriek: Woensdag 4

Datum: 09-06-2010

Tijd: 16:10

Preview (gratis)

Ruiter: Kirsten Bolman

Paard: n.n.

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: L met Barage

Rubriek: Woensdag 4

Datum: 09-06-2010

Tijd: 16:11

Preview (gratis)

Ruiter: Mark van der Top

Paard: Top-s art W

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: L met Barage

Rubriek: Woensdag 4

Datum: 09-06-2010

Tijd: 16:13

Preview (gratis)

Ruiter: Mimi van Borssum Buisman

Paard: Chardonnay

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: L met Barage

Rubriek: Woensdag 4

Datum: 09-06-2010

Tijd: 16:14

Preview (gratis)

Ruiter: Mark Voskes

Paard: Zidane DDH

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: L met Barage

Rubriek: Woensdag 4

Datum: 09-06-2010

Tijd: 16:15

Preview (gratis)

Ruiter: Anne-Liza Makkinga

Paard: Andro

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: L met Barage

Rubriek: Woensdag 4

Datum: 09-06-2010

Tijd: 16:17

Preview (gratis)

Ruiter: Elin Uppling

Paard: n.n.

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: L met Barage

Rubriek: Woensdag 4

Datum: 09-06-2010

Tijd: 16:18

Preview (gratis)

Ruiter: Bruno Diniz das Neves

Paard: Copacabana DDH

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: L met Barage

Rubriek: Woensdag 4

Datum: 09-06-2010

Tijd: 16:19

Preview (gratis)

Ruiter: Jurjen Bloem

Paard: Zeruasa S

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: L met Barage

Rubriek: Woensdag 4

Datum: 09-06-2010

Tijd: 16:20

Preview (gratis)

Ruiter: Gery van Huigenbos

Paard: Armani

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: L met Barage

Rubriek: Woensdag 4

Datum: 09-06-2010

Tijd: 16:23

Preview (gratis)

Ruiter: Eddie Brinkman

Paard: Anne B.

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: L met Barage

Rubriek: Woensdag 4

Datum: 09-06-2010

Tijd: 16:24

Preview (gratis)

Ruiter: Don Willemsen

Paard: Zolottie

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: L met Barage

Rubriek: Woensdag 4

Datum: 09-06-2010

Tijd: 16:25

Preview (gratis)

Ruiter: Rob de Bruijn

Paard: Bloms Ajaccio

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: L met Barage

Rubriek: Woensdag 4

Datum: 09-06-2010

Tijd: 16:26

Preview (gratis)

Ruiter: Jessica Oppermans

Paard: Paron

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Dressuur lichte Tour Prix St.George

Rubriek: Woensdag avond

Datum: 09-06-2010

Tijd: 17:52

Preview (gratis)

Ruiter: Annemiek Harmsen

Paard: Playboy

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Dressuur lichte Tour Prix St.George

Rubriek: Woensdag avond

Datum: 09-06-2010

Tijd: 18:00

Preview (gratis)

Ruiter: Diederik van Silfhout

Paard: Trappel

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Dressuur lichte Tour Prix St.George

Rubriek: Woensdag avond

Datum: 09-06-2010

Tijd: 18:09

Preview (gratis)

Ruiter: Sarah van Fessum

Paard: Hyperion s Tanirma

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Dressuur lichte Tour Prix St.George

Rubriek: Woensdag avond

Datum: 09-06-2010

Tijd: 18:14

Preview (gratis)

Ruiter: Imke Schellekens-Bartels

Paard: Hunter Douglas Voice

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Dressuur lichte Tour Prix St.George

Rubriek: Woensdag avond

Datum: 09-06-2010

Tijd: 18:22

Preview (gratis)

Ruiter: Patrick van der Meer

Paard: Uzzo

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Dressuur lichte Tour Prix St.George

Rubriek: Woensdag avond

Datum: 09-06-2010

Tijd: 18:30

Preview (gratis)

Ruiter: Katja Gevers

Paard: Thriller

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Dressuur lichte Tour Prix St.George

Rubriek: Woensdag avond

Datum: 09-06-2010

Tijd: 18:36

Preview (gratis)

Ruiter: Arthur van Rooij

Paard: Spotlight

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Dressuur lichte Tour Prix St.George

Rubriek: Woensdag avond

Datum: 09-06-2010

Tijd: 18:44

Preview (gratis)

Ruiter: Adelinde Cornelissen

Paard: Ulissa

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Dressuur lichte Tour Prix St.George

Rubriek: Woensdag avond

Datum: 09-06-2010

Tijd: 18:52

Preview (gratis)

Ruiter: Misha Koot

Paard: U2

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Dressuur lichte Tour Prix St.George

Rubriek: Woensdag avond

Datum: 09-06-2010

Tijd: 19:02

Preview (gratis)

Ruiter: Engie Kwakkel

Paard: Sam

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Dressuur lichte Tour Prix St.George

Rubriek: Woensdag avond

Datum: 09-06-2010

Tijd: 19:07

Preview (gratis)

Ruiter: Andre Houben

Paard: Aquino

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Dressuur lichte Tour Prix St.George

Rubriek: Woensdag avond

Datum: 09-06-2010

Tijd: 19:32

Preview (gratis)

Ruiter: Lynne Maas

Paard: Salo

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Dressuur lichte Tour Prix St.George

Rubriek: Woensdag avond

Datum: 09-06-2010

Tijd: 19:37

Preview (gratis)

Ruiter: Madeleine Witte-Vrees

Paard: Blom s Vontango-b

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Dressuur lichte Tour Prix St.George

Rubriek: Woensdag avond

Datum: 09-06-2010

Tijd: 19:46

Preview (gratis)

Ruiter: Silvia Naagen-Pigmans

Paard: Urban Legend

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Dressuur lichte Tour Prix St.George

Rubriek: Woensdag avond

Datum: 09-06-2010

Tijd: 19:59

Preview (gratis)

Ruiter: Patrick van der Meer

Paard: Up To Date

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Dressuur lichte Tour Prix St.George

Rubriek: Woensdag avond

Datum: 09-06-2010

Tijd: 20:07

Preview (gratis)

Ruiter: Anouk Vlaar

Paard: Opale

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Dressuur lichte Tour Prix St.George

Rubriek: Woensdag avond

Datum: 09-06-2010

Tijd: 20:22

Preview (gratis)

Ruiter: Johan Rockx

Paard: Verdi De La Fazenda

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Dressuur lichte Tour Prix St.George

Rubriek: Woensdag avond

Datum: 09-06-2010

Tijd: 20:31

Preview (gratis)

Ruiter: Jessica Leijser

Paard: Romek-w

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Dressuur lichte Tour Prix St.George

Rubriek: Woensdag avond

Datum: 09-06-2010

Tijd: 20:37

Preview (gratis)

Ruiter: Lorraine van den Brink

Paard: Orlandus

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Dressuur lichte Tour Prix St.George

Rubriek: Woensdag avond

Datum: 09-06-2010

Tijd: 21:01

Preview (gratis)

Ruiter: Jenny Schreven

Paard: Proud

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Dressuur lichte Tour Prix St.George

Rubriek: Woensdag avond

Datum: 09-06-2010

Tijd: 21:07

Preview (gratis)

Ruiter: Joyce Lenaerts

Paard: Beukenvallei s Ubique

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Dressuur lichte Tour Prix St.George

Rubriek: Woensdag avond

Datum: 09-06-2010

Tijd: 21:15

Preview (gratis)

Ruiter: Katja Gevers

Paard: Tarina

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Dressuur lichte Tour Prix St.George

Rubriek: Woensdag avond

Datum: 09-06-2010

Tijd: 21:22

Preview (gratis)

Ruiter: Annemiek Harmsen

Paard: Sandro Boy

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Dressuur lichte Tour Prix St.George

Rubriek: Woensdag avond

Datum: 09-06-2010

Tijd: 21:32

Preview (gratis)

Ruiter: Mireille van Kemenade- Witlox

Paard: Decor Dreamcatcher

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Dressuur lichte Tour Prix St.George

Rubriek: Woensdag avond

Datum: 09-06-2010

Tijd: 21:39

Preview (gratis)

Ruiter: Liseon Kamper

Paard: Vanegro

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Dressuur lichte Tour Prix St.George

Rubriek: Woensdag avond

Datum: 09-06-2010

Tijd: 21:53

Preview (gratis)

Ruiter: Thamar Zweistra

Paard: Hexagons Update

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Dressuur lichte Tour Prix St.George

Rubriek: Woensdag avond

Datum: 09-06-2010

Tijd: 22:01

Preview (gratis)

Ruiter: Hans Peter Minderhoud

Paard: Ridderkerk

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Dressuur lichte Tour Prix St.George

Rubriek: Woensdag avond

Datum: 09-06-2010

Tijd: 22:19

Preview (gratis)

Ruiter: Joyce Heuitink

Paard: Wup

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Dressuur lichte Tour Prix St.George

Rubriek: Woensdag avond

Datum: 09-06-2010

Tijd: 22:20

Preview (gratis)

Ruiter: Arthur van Rooij

Paard: Equisport Unlimited C

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Dressuur lichte Tour Prix St.George

Rubriek: Woensdag avond

Datum: 09-06-2010

Tijd: 22:23

Preview (gratis)

Ruiter: Marieke Pijnenburg

Paard: t Anvanti

Evenement: Outdoor Gelderland ( de Steeg )

Klasse: Dressuur lichte Tour Prix St.George

Rubriek: Woensdag avond

Datum: 09-06-2010

Tijd: 22:32

Preview (gratis)