Filters
Zoek in resultaten
Filter klasse
  • a
  • b
  • 1
  • dag1
  • Alles weergeven
Filter klasse
  • 1a
  • b
  • 7 jarigen
  • 7jarigen
  • Alles weergeven

Evenement: Zangersheide

Ruiter: Paulien DE VRIES (NED)

Paard: WARANDASJ R

Evenement: Zangersheide

Klasse: a

Rubriek: 1a

Datum: 24-09-2009

Tijd: 08:59

Preview (gratis)

Ruiter: Gabriele GRASSI (ITA)

Paard: OCEANIA DI CAMPALTO

Evenement: Zangersheide

Klasse: a

Rubriek: 1a

Datum: 24-09-2009

Tijd: 09:22

Preview (gratis)

Ruiter: Monika Kessel

Paard: Acobino Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 09:24

Preview (gratis)

Ruiter: Trevor BREEN (IRL)

Paard: CHERUBINI Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: a

Rubriek: 1a

Datum: 24-09-2009

Tijd: 09:25

Preview (gratis)

Ruiter: Gerard Clarke

Paard: Ardragh Stein

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 09:27

Preview (gratis)

Ruiter: Aki HANNULA (FIN)

Paard: BEAR BAY D-ARTAGNAN

Evenement: Zangersheide

Klasse: a

Rubriek: 1a

Datum: 24-09-2009

Tijd: 09:29

Preview (gratis)

Ruiter: Aki HANNULA (FIN)

Paard: BEAR BAY D-ARTAGNAN

Evenement: Zangersheide

Klasse: a

Rubriek: 1a

Datum: 24-09-2009

Tijd: 09:29

Preview (gratis)

Ruiter: Sacha Dito

Paard: JK Horsetrucks Chablis

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 09:30

Preview (gratis)

Ruiter: Gabriele CEOLA (ITA)

Paard: DIDAS DE L-ESPERANCE

Evenement: Zangersheide

Klasse: a

Rubriek: 1a

Datum: 24-09-2009

Tijd: 09:32

Preview (gratis)

Ruiter: Karline DE BRABANDER (BEL)

Paard: TARAN DE LA POMME C26

Evenement: Zangersheide

Klasse: a

Rubriek: 1a

Datum: 24-09-2009

Tijd: 09:32

Preview (gratis)

Ruiter: Gustavo Dante Pelligrini

Paard: Cairo Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 09:33

Preview (gratis)

Ruiter: Natalie Rouckova

Paard: Calista - T

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 09:35

Preview (gratis)

Ruiter: Jacky Studer

Paard: Calona du Courte Royer CH

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 09:37

Preview (gratis)

Ruiter: Svante Johansson

Paard: Quantos

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 09:39

Preview (gratis)

Ruiter: Gabriele GRASSI (ITA)

Paard: OCEANIA DI CAMPALTO

Evenement: Zangersheide

Klasse: a

Rubriek: 1a

Datum: 24-09-2009

Tijd: 09:22

Preview (gratis)

Ruiter: Monika Kessel

Paard: Acobino Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 09:24

Preview (gratis)

Ruiter: Trevor BREEN (IRL)

Paard: CHERUBINI Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: a

Rubriek: 1a

Datum: 24-09-2009

Tijd: 09:25

Preview (gratis)

Ruiter: Gerard Clarke

Paard: Ardragh Stein

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 09:27

Preview (gratis)

Ruiter: Aki HANNULA (FIN)

Paard: BEAR BAY D-ARTAGNAN

Evenement: Zangersheide

Klasse: a

Rubriek: 1a

Datum: 24-09-2009

Tijd: 09:29

Preview (gratis)

Ruiter: Aki HANNULA (FIN)

Paard: BEAR BAY D-ARTAGNAN

Evenement: Zangersheide

Klasse: a

Rubriek: 1a

Datum: 24-09-2009

Tijd: 09:29

Preview (gratis)

Ruiter: Sacha Dito

Paard: JK Horsetrucks Chablis

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 09:30

Preview (gratis)

Ruiter: Gabriele CEOLA (ITA)

Paard: DIDAS DE L-ESPERANCE

Evenement: Zangersheide

Klasse: a

Rubriek: 1a

Datum: 24-09-2009

Tijd: 09:32

Preview (gratis)

Ruiter: Karline DE BRABANDER (BEL)

Paard: TARAN DE LA POMME C26

Evenement: Zangersheide

Klasse: a

Rubriek: 1a

Datum: 24-09-2009

Tijd: 09:32

Preview (gratis)

Ruiter: Gustavo Dante Pelligrini

Paard: Cairo Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 09:33

Preview (gratis)

Ruiter: Natalie Rouckova

Paard: Calista - T

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 09:35

Preview (gratis)

Ruiter: Jacky Studer

Paard: Calona du Courte Royer CH

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 09:37

Preview (gratis)

Ruiter: Svante Johansson

Paard: Quantos

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 09:39

Preview (gratis)

Ruiter: Kris Christiaens

Paard: Level Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 09:41

Preview (gratis)

Ruiter: Christian AHLMANN (GER)

Paard: COOLMAN 49

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 09:43

Preview (gratis)

Ruiter: Edwin Smits

Paard: Cerlino von Hof CH

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 09:43

Preview (gratis)

Ruiter: Jody Bosteels

Paard: Explosiev 111

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 09:45

Preview (gratis)

Ruiter: Femke VAN BERKEL (NED)

Paard: CHELLANA-B

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 09:46

Preview (gratis)

Ruiter: Zsolt Kiss

Paard: Carnero

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 09:47

Preview (gratis)

Ruiter: Ernest KWINT (NED)

Paard: ZANDORRA Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 09:48

Preview (gratis)

Ruiter: Quentin Lambotte

Paard: Charlie U

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 09:49

Preview (gratis)

Ruiter: Douglas DUFFIN (GBR)

Paard: CLARIUS

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 09:50

Preview (gratis)

Ruiter: Walter Lelie

Paard: Zig-Zag

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 09:50

Preview (gratis)

Ruiter: Jens NIJS (BEL)

Paard: DIORA DE GOEDEREEDE

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 09:52

Preview (gratis)

Ruiter: Yves Awouters

Paard: Exclusive de Carmel

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 09:52

Preview (gratis)

Ruiter: Bernardo MATHIAS (POR)

Paard: DEAUVILLE VAN T L

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 09:54

Preview (gratis)

Ruiter: Esmeralda Pecchio

Paard: Ludmila

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 09:54

Preview (gratis)

Ruiter: Jens Dummeyer

Paard: Qui M-Sieu du Chateau

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 10:03

Preview (gratis)

Ruiter: Aymeric de ponnat

Paard: O-Brion du Plessis

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 10:06

Preview (gratis)

Ruiter: Frederik Knorren

Paard: Captain Celano Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 10:10

Preview (gratis)

Ruiter: Alois Pollmann-Schweckhorst

Paard: Conto

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 10:12

Preview (gratis)

Ruiter: Lorenzo Attili

Paard: prinz clintus

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 10:12

Preview (gratis)

Ruiter: Fabien Dubreucq

Paard: Qapitol de Montsecs VDL

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 10:14

Preview (gratis)

Ruiter: Nella Bijlsma

Paard: Zamette

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 10:16

Preview (gratis)

Ruiter: Sabrina Busch

Paard: Riverwoman

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 10:17

Preview (gratis)

Ruiter: Jannike WEST (SWE)

Paard: CONVERTER II 1191

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 10:17

Preview (gratis)

Ruiter: Nuri Dijks

Paard: Voyka

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 10:18

Preview (gratis)

Ruiter: Arne VAN HEEL (NED)

Paard: BRANCAIA

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 10:18

Preview (gratis)

Ruiter: Alejandro Fernandez Sanchez

Paard: Chiquo Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 10:20

Preview (gratis)

Ruiter: Simon Broillet

Paard: Campino du Chene CH

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 10:21

Preview (gratis)

Ruiter: Yves VANDERHASSELT (BEL)

Paard: DAQUICENTO

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 10:20

Preview (gratis)

Ruiter: Sebastian HAAS (GER)

Paard: CAMPAGNARDE

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 10:22

Preview (gratis)

Ruiter: Stina Lillje

Paard: Zahara S

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 10:23

Preview (gratis)

Ruiter: Karl Brocks

Paard: Codex One

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 10:23

Preview (gratis)

Ruiter: Leopold VAN ASTEN (NED)

Paard: VDL GROEP W. ZERMIE

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 10:24

Preview (gratis)

Ruiter: Svante Johansson

Paard: Cantadou

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 10:25

Preview (gratis)

Ruiter: Bruno Diniz das Neves

Paard: Lord Sandro DDH

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 10:26

Preview (gratis)

Ruiter: Karel COX (BEL)

Paard: CAPRICE VD BROUWERSHOEVE

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 10:26

Preview (gratis)

Ruiter: Oliver SINGLETON (USA)

Paard: CENTO-LIBERO

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 10:28

Preview (gratis)

Ruiter: Julia Gorski

Paard: Let-s Fly R.H.

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 10:31

Preview (gratis)

Ruiter: Manuel FERNANDEZ SARO (ESP)

Paard: QUEL HOMME

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 10:31

Preview (gratis)

Ruiter: Kristof Cleeren

Paard: Vicky

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 10:31

Preview (gratis)

Ruiter: Elin UPPLING (SWE)

Paard: CHELLANDO Z - holst

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 10:33

Preview (gratis)

Ruiter: Fabien ACIDE (FRA)

Paard: PIXEL DE LA BAIE - sf

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 10:34

Preview (gratis)

Ruiter: Gilbert DEROOCK (BEL)

Paard: KASSANDRA R

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 10:36

Preview (gratis)

Ruiter: Judith EMMERS (GER)

Paard: GOLDMARIE

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 10:37

Preview (gratis)

Ruiter: Bastian Freese

Paard: Cesanne

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 10:38

Preview (gratis)

Ruiter: Camilla Enemark

Paard: Little Lady

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 10:38

Preview (gratis)

Ruiter: Kirsten ROMBOUTS (BEL)

Paard: WHOOPS

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 10:39

Preview (gratis)

Ruiter: Gianni Govoni

Paard: Village Wonder

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 10:39

Preview (gratis)

Ruiter: Guy Janssens

Paard: Capella van ten Bosch

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 10:43

Preview (gratis)

Ruiter: Tim Hoster

Paard: Jk Horsetruck Valentino

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 10:44

Preview (gratis)

Ruiter: Ruben Romp

Paard: Ohio de Baugy

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 10:48

Preview (gratis)

Ruiter: Wilm Vermeir

Paard: Think Big van T&L

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 10:52

Preview (gratis)

Ruiter: Daisuke Fukushima

Paard: Quebecca Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 10:54

Preview (gratis)

Ruiter: Luis Jesus Escobar Jimenez

Paard: Andariton

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 10:54

Preview (gratis)

Ruiter: Valdemaras Zukauskas

Paard: Estoy aqui de muze

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 11:30

Preview (gratis)

Ruiter: Vincent Voorn

Paard: Audi-s Zhivago

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 11:32

Preview (gratis)

Ruiter: Emiliano Liberati

Paard: Cielo Limpido

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 11:34

Preview (gratis)

Ruiter: Dirk Geenen

Paard: Coco Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 11:36

Preview (gratis)

Ruiter: Anton Martin Bauer

Paard: Cataldo

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 11:37

Preview (gratis)

Ruiter: Martin Mallo

Paard: Crepe Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 11:39

Preview (gratis)

Ruiter: Lisa Bruggeman

Paard: E-Muze Yek

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 11:41

Preview (gratis)

Ruiter: Mathijs van Asten

Paard: Epleaser v -t Heike

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 11:43

Preview (gratis)

Ruiter: Linn Kvernes

Paard: Zelina

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 11:45

Preview (gratis)

Ruiter: Elin Jansson

Paard: Digital VT

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 11:49

Preview (gratis)

Ruiter: Elin Jansson

Paard: Digital VT

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 11:51

Preview (gratis)

Ruiter: Catherine Van Roosbroeck

Paard: Castelo Branco

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 11:51

Preview (gratis)

Ruiter: Elin Jansson

Paard: Digital VT

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 11:51

Preview (gratis)

Ruiter: John McGuinness

Paard: I-m One Cool Cookie

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 11:52

Preview (gratis)

Ruiter: Ben Maher

Paard: Valdemar

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 11:55

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Verellen

Paard: Varia

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 11:56

Preview (gratis)

Ruiter: Stein Endresen

Paard: Cabachon

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 11:56

Preview (gratis)

Ruiter: Hendrik Sosath

Paard: Chandor

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 11:58

Preview (gratis)

Ruiter: Kai Vering

Paard: Constar

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 11:57

Preview (gratis)

Ruiter: Alessandro Colombo

Paard: Giocastra

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:00

Preview (gratis)

Ruiter: Kostas Gaigalas

Paard: Bacardi

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 11:59

Preview (gratis)

Ruiter: Judy-Ann Melchior

Paard: Carthano I Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:01

Preview (gratis)

Ruiter: David Jallet

Paard: Quilano de Kreisker

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:03

Preview (gratis)

Ruiter: Edward Doyle

Paard: Samgemjee

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:05

Preview (gratis)

Ruiter: Christian Temme

Paard: Kantunaro

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:05

Preview (gratis)

Ruiter: Martin Wissenbach

Paard: Cognac

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:06

Preview (gratis)

Ruiter: Elad Yaniv

Paard: Vincent

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:06

Preview (gratis)

Ruiter: Jennifer Jones

Paard: Ergot Van’t Zwartwater

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:07

Preview (gratis)

Ruiter: Morten Djupvik

Paard: Victorie G

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:08

Preview (gratis)

Ruiter: Morten Djupvik

Paard: Victorie G

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:08

Preview (gratis)

Ruiter: Alexandra Mairi Carter

Paard: Evina

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:09

Preview (gratis)

Ruiter: Roman Maillard

Paard: PMS Cinzia CH

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:09

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Van Dyck

Paard: Excenel V

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:11

Preview (gratis)

Ruiter: Santiago Lambre

Paard: Canturland

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:11

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Van Dyck

Paard: Excenel V

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:13

Preview (gratis)

Ruiter: Sashia Astrup Jensen

Paard: Capacity Dincky Doo

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:14

Preview (gratis)

Ruiter: Trevor BREEN (IRL)

Paard: NO MORE TALK

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:17

Preview (gratis)

Ruiter: Andreas SCHOU (DEN)

Paard: CHEER AND CLEAR

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:19

Preview (gratis)

Ruiter: Svante Johansson

Paard: Parodi

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:21

Preview (gratis)

Ruiter: Jannike West

Paard: Nintender

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:21

Preview (gratis)

Ruiter: Christophe VANDERHASSELT (BEL)

Paard: ACARDI DU HOUSSOIT Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:21

Preview (gratis)

Ruiter: Cameron Hanley

Paard: S.I.E.C. Contessina

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:23

Preview (gratis)

Ruiter: Christian AHLMANN (GER)

Paard: CHARLES 56

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:23

Preview (gratis)

Ruiter: Eiken SATO (JPN)

Paard: BO VH MEIERHOF Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:24

Preview (gratis)

Ruiter: Bruno Passaro

Paard: Silver Patacon Quality

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:25

Preview (gratis)

Ruiter: Eiken SATO (JPN)

Paard: BO VH MEIERHOF Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:26

Preview (gratis)

Ruiter: Anne van Liempd

Paard: Vita R

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:27

Preview (gratis)

Ruiter: Andreas Kreuzer

Paard: Centadel

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:29

Preview (gratis)

Ruiter: Primoz RIFELJ (SLO)

Paard: DONNA

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:31

Preview (gratis)

Ruiter: Primoz RIFELJ (SLO)

Paard: DONNA

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:31

Preview (gratis)

Ruiter: Arnold Assarsson

Paard: Cautious Kil

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:31

Preview (gratis)

Ruiter: Pieter DEVOS (BEL)

Paard: DAX VAN -DABDIJHOEVE

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:31

Preview (gratis)

Ruiter: Primoz RIFELJ (SLO)

Paard: DONNA

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:32

Preview (gratis)

Ruiter: Bart Bomere

Paard: Virginia van -t Ameldonck

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:33

Preview (gratis)

Ruiter: R STEELS (GBR)

Paard: WILD THING

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:34

Preview (gratis)

Ruiter: Ross Mulholland

Paard: Diamond Toby

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:36

Preview (gratis)

Ruiter: Patrick MC ENTEE (BEL)

Paard: DOLLAR DU MURY MARAIS Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:37

Preview (gratis)

Ruiter: Ruben Romp

Paard: Verdi

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:37

Preview (gratis)

Ruiter: Sven VAN DIJCK (BEL)

Paard: DAMIRA

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:38

Preview (gratis)

Ruiter: Daniele Augusto Da Rios

Paard: Uppercut di San Patrignano

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:39

Preview (gratis)

Ruiter: Karel COX (BEL)

Paard: WYOLGA M.

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:39

Preview (gratis)

Ruiter: Luciana CAMARGO (BEL)

Paard: DANCER VAN -T HEIKE

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:42

Preview (gratis)

Ruiter: Hester Klompmaker

Paard: Voloma

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:43

Preview (gratis)

Ruiter: Anton Martin BAUER (AUT)

Paard: COROPINO

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:43

Preview (gratis)

Ruiter: Lt Michael Kelly

Paard: Major Chance

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:45

Preview (gratis)

Ruiter: Marc DILASSER (FRA)

Paard: WICKY DE MONTSEC

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:46

Preview (gratis)

Ruiter: Maikel van der Vleuten

Paard: VDL Groep Vleut

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:47

Preview (gratis)

Ruiter: Alexander ROHLING (CAN)

Paard: DENNIS VH WOUTWESHOF

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:50

Preview (gratis)

Ruiter: Marcel Willems

Paard: Caluna-s Carento

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:51

Preview (gratis)

Ruiter: Camilla ENEMARK (DEN)

Paard: PARTY DANCE

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:52

Preview (gratis)

Ruiter: Daniele Augusto Da Rios

Paard: Uppercut di San Patrignano

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:55

Preview (gratis)

Ruiter: Simon CRIPPEN (GBR)

Paard: WEMBLEY III

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:55

Preview (gratis)

Ruiter: Simone COATA (ITA)

Paard: WERSONNEVANCK V

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:56

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Motmans

Paard: Vinesse

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:58

Preview (gratis)

Ruiter: Bastian FREESE (GER)

Paard: CESANNA

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 12:59

Preview (gratis)

Ruiter: Yves AWOUTERS (BEL)

Paard: HARDROCK Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:00

Preview (gratis)

Ruiter: Nina Fagerstrom

Paard: Offenback de Fritot

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:01

Preview (gratis)

Ruiter: Arne VAN HEEL (NED)

Paard: GOME AND GO

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:03

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Van Dyck

Paard: Excenel V

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:03

Preview (gratis)

Ruiter: Michael Greeve

Paard: Zabke

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:04

Preview (gratis)

Ruiter: Yves VANDERHASSELT (BEL)

Paard: POMMEAU DU HEUP

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:05

Preview (gratis)

Ruiter: Maaike Bijlsma

Paard: Zaretino

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:06

Preview (gratis)

Ruiter: Hanno ELLERMANN (EST)

Paard: SPARTACUS

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:07

Preview (gratis)

Ruiter: Wilm Vermeir

Paard: Carabas vd Wateringhoeve

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:08

Preview (gratis)

Ruiter: Brecht BILLE (BEL)

Paard: HUNTER-S SCENDIX

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:09

Preview (gratis)

Ruiter: Patricia Greeve

Paard: Cento-s Candide BB

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:10

Preview (gratis)

Ruiter: Paola Amilibia Puig

Paard: Vindicat W

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:10

Preview (gratis)

Ruiter: Anne - Laure Gautier

Paard: Quio des Chaines

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:10

Preview (gratis)

Ruiter: Alan WALDMAN (USA)

Paard: QUINTUS Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:11

Preview (gratis)

Ruiter: Peter Geerink

Paard: Rapide Viando SFN

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:11

Preview (gratis)

Ruiter: Tim Hoster

Paard: Jk Horsetrucks Pretty Boy

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:12

Preview (gratis)

Ruiter: Bernardo MATHIAS (POR)

Paard: DESIREE VAN WESTUUR

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:12

Preview (gratis)

Ruiter: Sacha DITO (NED)

Paard: JK HORSETRUCKS WISH

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:13

Preview (gratis)

Ruiter: Bert-Jan Zuidema

Paard: Zirano

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:15

Preview (gratis)

Ruiter: Pascal Le Comte

Paard: Quir Royal Liniere

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:15

Preview (gratis)

Ruiter: Jens DUMMEYER (GER)

Paard: GUSTAVSSON

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:15

Preview (gratis)

Ruiter: Simon Broillet

Paard: Indiana des Abattes CH

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:16

Preview (gratis)

Ruiter: Luc Steeghs

Paard: Via Volta

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:16

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Geukens

Paard: Zorro

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:16

Preview (gratis)

Ruiter: Patrick MC ENTEE (BEL)

Paard: CHATELAINE MURY MARAIS Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:17

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Geukens

Paard: Zorro

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:18

Preview (gratis)

Ruiter: Karl Brocks

Paard: Lamarque 7

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:20

Preview (gratis)

Ruiter: Mathilda KARLSSON (SWE)

Paard: LAJBAN

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:20

Preview (gratis)

Ruiter: Mathilda KARLSSON (SWE)

Paard: LAJBAN

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:20

Preview (gratis)

Ruiter: Magdalena Ploszajska

Paard: Timus

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:20

Preview (gratis)

Ruiter: Mathilda KARLSSON (SWE)

Paard: LAJBAN

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:21

Preview (gratis)

Ruiter: Kris Christiaens

Paard: Tabou Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:22

Preview (gratis)

Ruiter: Kris Christiaens

Paard: Tabou Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:24

Preview (gratis)

Ruiter: James PATERSON-ROBINSON (AUS)

Paard: LAGERFELD

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:24

Preview (gratis)

Ruiter: Ruben Lamers

Paard: Eros van de Broekkant

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:25

Preview (gratis)

Ruiter: James PATERSON-ROBINSON (AUS)

Paard: LAGERFELD

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:26

Preview (gratis)

Ruiter: Ruben Lamers

Paard: Eros van de Broekkant

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:27

Preview (gratis)

Ruiter: Nuri DIJKS (NED)

Paard: ROADSTER

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:28

Preview (gratis)

Ruiter: Dominique Hendrickx

Paard: Cayetano Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:29

Preview (gratis)

Ruiter: Eric VAN DER VLEUTEN (NED)

Paard: CALYPSO Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:30

Preview (gratis)

Ruiter: Natya Soodeen

Paard: Quivantos

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:30

Preview (gratis)

Ruiter: Mario STEVENS (GER)

Paard: PREMIERE

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:34

Preview (gratis)

Ruiter: Natya Soodeen

Paard: Quivantos

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:34

Preview (gratis)

Ruiter: Joe CLEE (GBR)

Paard: DIABLESSE DE MUZE

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:36

Preview (gratis)

Ruiter: Natya Soodeen

Paard: Quivantos

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:36

Preview (gratis)

Ruiter: Joao Maria Marquilhas

Paard: Zaphira Equigenne

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:37

Preview (gratis)

Ruiter: Wim VINCKX (BEL)

Paard: DEXTRO VD ITTERBEEKHOEVE

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:38

Preview (gratis)

Ruiter: Joao Maria Marquilhas

Paard: Zaphira Equigenne

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:39

Preview (gratis)

Ruiter: Walter LELIE (BEL)

Paard: DERLY CHIN DE MUZE

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:40

Preview (gratis)

Ruiter: Joao Maria Marquilhas

Paard: Zaphira Equigenne

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:41

Preview (gratis)

Ruiter: Elissandro ALVES DE FREITAS

Paard: JCR Cartagena

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:43

Preview (gratis)

Ruiter: Anne-Martine VAN LIERE (NED)

Paard: QUIRENA Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:45

Preview (gratis)

Ruiter: Pablo Marquez Galobardes

Paard: Flavid LB

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:45

Preview (gratis)

Ruiter: Annick CHENU (FRA)

Paard: PETRUS DU PLESSIS

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:47

Preview (gratis)

Ruiter: Stephen Egan

Paard: Special Lux

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:47

Preview (gratis)

Ruiter: Antonia DE BURGH (IRL)

Paard: INDEPENDANT SAMBO

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:49

Preview (gratis)

Ruiter: Sofia Nilsson Falkman

Paard: Ohlala

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:49

Preview (gratis)

Ruiter: Antonio SANFELICE (ITA)

Paard: GABBIA DEL TERRICCIO

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:50

Preview (gratis)

Ruiter: Patricia Galeitner jun.

Paard: Qidam des Pres

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:51

Preview (gratis)

Ruiter: Adrien Bara

Paard: Quelia du Gros Chene

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:53

Preview (gratis)

Ruiter: Jenny KAINULAINEN (FIN)

Paard: FOUR WINDS LA MER

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:53

Preview (gratis)

Ruiter: Peter Mertz

Paard: Lanet

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:55

Preview (gratis)

Ruiter: Jeroen ZWARTJES (FRA)

Paard: BURGGRAEFIN DE LISON Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:55

Preview (gratis)

Ruiter: Vincent Voorn

Paard: Audi-s Zagneb

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:57

Preview (gratis)

Ruiter: Judy-Ann Melchior

Paard: Diamant Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:59

Preview (gratis)

Ruiter: Marlon MODOLO ZANOTELLI

Paard: Cobe vh Gonnehof

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 13:59

Preview (gratis)

Ruiter: Thiago Ribas da Costa

Paard: Elaba de Laubry

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:01

Preview (gratis)

Ruiter: Kristof Cleeren

Paard: Ockley Mouche

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:01

Preview (gratis)

Ruiter: Jaime Guerra Piedra

Paard: Umano de la Ruche

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:02

Preview (gratis)

Ruiter: Felix Ewald

Paard: Levistano

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:03

Preview (gratis)

Ruiter: Alex Hempleman

Paard: Spirit VIII

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:04

Preview (gratis)

Ruiter: Georgie Strutton

Paard: Strijder IV

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:06

Preview (gratis)

Ruiter: Georgie Strutton

Paard: Strijder IV

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:07

Preview (gratis)

Ruiter: Guy Janssens

Paard: Cortina Grande

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:08

Preview (gratis)

Ruiter: Daisuke Fukushima

Paard: Harry Bay

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:08

Preview (gratis)

Ruiter: Valdemaras Zukauskas

Paard: Simply the Best

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:10

Preview (gratis)

Ruiter: Frank Schuttert

Paard: Zalsa

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:10

Preview (gratis)

Ruiter: Erika Lickhammer

Paard: Caballito

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:12

Preview (gratis)

Ruiter: Andrija Hrgovic

Paard: Belle Dame Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:11

Preview (gratis)

Ruiter: Sergio Alvarez Moya

Paard: Elle l-a 100

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:13

Preview (gratis)

Ruiter: Malin Parmler

Paard: Dahlia Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:14

Preview (gratis)

Ruiter: Jerome GUERY (BEL)

Paard: THELIA DE WILSEN

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:15

Preview (gratis)

Ruiter: Louise Pavitt

Paard: Don VHP Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:15

Preview (gratis)

Ruiter: Stuart Harvey

Paard: Voss

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:16

Preview (gratis)

Ruiter: Stuart Harvey

Paard: Voss

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:16

Preview (gratis)

Ruiter: Jim DERWIN (IRL)

Paard: CELTA VIGO

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:17

Preview (gratis)

Ruiter: Abdel Said

Paard: Entre Nous

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:17

Preview (gratis)

Ruiter: Tatiana Dzavik

Paard: Lasse

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:18

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis VAN TILBURG (BEL)

Paard: WIZARD

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:18

Preview (gratis)

Ruiter: Mario Rota

Paard: Rebus di Valmarina

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:19

Preview (gratis)

Ruiter: Thomas Sandgaard

Paard: Landlyst-s Leroy

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:21

Preview (gratis)

Ruiter: Tim Van den Broeck

Paard: Conlydor

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:22

Preview (gratis)

Ruiter: Lotta Lundberg

Paard: Mr Skills

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:22

Preview (gratis)

Ruiter: Lotta Lundberg

Paard: Mr Skills

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:24

Preview (gratis)

Ruiter: Conor Drain

Paard: Porsch-s Diamond

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:26

Preview (gratis)

Ruiter: Jens Nijs

Paard: Coeur de Goedereede

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:27

Preview (gratis)

Ruiter: Jos Lansink

Paard: King Kolibri

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:28

Preview (gratis)

Ruiter: Hendrik Sosath

Paard: Casiro

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:29

Preview (gratis)

Ruiter: Heiko SCHORMANN (GER)

Paard: WIMONA

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:30

Preview (gratis)

Ruiter: Benjamin robert

Paard: Quite Easy III

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:31

Preview (gratis)

Ruiter: Helena HOLM (SWE)

Paard: CALLISTO

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:33

Preview (gratis)

Ruiter: Yves Vanderhasselt

Paard: Calvano vh Hoebenschot

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:33

Preview (gratis)

Ruiter: Bruce Menzies

Paard: Sultan V

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:34

Preview (gratis)

Ruiter: Helena TORSTENSSON (GER)

Paard: CLAUDIUS 44

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:35

Preview (gratis)

Ruiter: Dirk DEMEERSMAN (BEL)

Paard: BALOU Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:36

Preview (gratis)

Ruiter: Piotr SAWICKI (POL)

Paard: CASSIS

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:38

Preview (gratis)

Ruiter: Christian Ahlmann

Paard: Caracas

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:38

Preview (gratis)

Ruiter: Piotr SAWICKI (POL)

Paard: CASSIS

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:39

Preview (gratis)

Ruiter: Sebastian HAAS (GER)

Paard: CONNY

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:41

Preview (gratis)

Ruiter: Ruben Romp

Paard: Vance

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:42

Preview (gratis)

Ruiter: Trevor BREEN (IRL)

Paard: NO MORE TALK

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:43

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis Caubergs

Paard: VIP vd Keersop

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:44

Preview (gratis)

Ruiter: Maikel VAN MIERLO (NED)

Paard: CALLY DE VILLE Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:45

Preview (gratis)

Ruiter: Donaat Brondeel

Paard: Breemeersen Adorado

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:46

Preview (gratis)

Ruiter: Pierre RIUS (FRA)

Paard: POPOF DU LUC

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:47

Preview (gratis)

Ruiter: Svante Johansson

Paard: Quantos

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:48

Preview (gratis)

Ruiter: Fernando Martinez Zuveria

Paard: Qojaina de Beaufour

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:48

Preview (gratis)

Ruiter: Remo TELLINI (BRA)

Paard: DIVINE C

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:49

Preview (gratis)

Ruiter: Jack Ansems

Paard: Zidane

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:49

Preview (gratis)

Ruiter: Rob DE BRUIJN (NED)

Paard: DELPHINIUM DEL SOLE

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:50

Preview (gratis)

Ruiter: Rob Heiligers

Paard: Zaragoza

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:52

Preview (gratis)

Ruiter: Sandra PIWOWARCZYK (POL)

Paard: COMMAND

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:52

Preview (gratis)

Ruiter: Giovanni Consorti

Paard: Silverstras

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:53

Preview (gratis)

Ruiter: Rob Heiligers

Paard: Zaragoza

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:53

Preview (gratis)

Ruiter: Jesper Meyenburg

Paard: Elmegaardens Akinos

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:54

Preview (gratis)

Ruiter: Henri Stegeman

Paard: Vancouver

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:54

Preview (gratis)

Ruiter: Rob Heiligers

Paard: Zaragoza

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:54

Preview (gratis)

Ruiter: Silje LUDVIGSEN (NOR)

Paard: LEONCE L

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:56

Preview (gratis)

Ruiter: Angelique HOORN (NED)

Paard: VDL WARLOCK

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:58

Preview (gratis)

Ruiter: Jannike West

Paard: Vivaldi K

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:58

Preview (gratis)

Ruiter: Michael Greeve

Paard: Varanka SFN

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 14:59

Preview (gratis)

Ruiter: Urmas RAAG (EST)

Paard: WODAN M

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:00

Preview (gratis)

Ruiter: Hanno Ellermann

Paard: Quality Time

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:02

Preview (gratis)

Ruiter: Nina Fagerstrom

Paard: Veihaiwej

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:03

Preview (gratis)

Ruiter: Thomas DE WIT (BEL)

Paard: ASOKA DE REGOR Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:03

Preview (gratis)

Ruiter: Annelies Vorsselmans

Paard: Carlos V.H.P. Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:03

Preview (gratis)

Ruiter: Giovanni Romani

Paard: Zalitha

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:04

Preview (gratis)

Ruiter: Giovanni Romani

Paard: Zalitha

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:04

Preview (gratis)

Ruiter: Giovanni Romani

Paard: Zalitha

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:04

Preview (gratis)

Ruiter: Luca Onofri

Paard: Ultra Bleu

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:04

Preview (gratis)

Ruiter: Stefan WEEMAES (BEL)

Paard: ALZU OHIO

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:05

Preview (gratis)

Ruiter: Slawomir UCHWAT (POL)

Paard: L

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:06

Preview (gratis)

Ruiter: Mario Stevens

Paard: Charming Boy

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:07

Preview (gratis)

Ruiter: Hanno Ellermann

Paard: Quality Time

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:07

Preview (gratis)

Ruiter: Simone coata

Paard: cashaz

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:08

Preview (gratis)

Ruiter: Wil SCHELLEKENS (NED)

Paard: IJZERMOLEN-S CHELLA Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:08

Preview (gratis)

Ruiter: Giovanni Romani

Paard: Zalitha

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:09

Preview (gratis)

Ruiter: Giovanni Romani

Paard: Zalitha

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:09

Preview (gratis)

Ruiter: Catherine Van Roosbroeck

Paard: Cliff II

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:10

Preview (gratis)

Ruiter: Yves HOUTACKERS (NED)

Paard: CHESTA Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:10

Preview (gratis)

Ruiter: Roger Hessen

Paard: Cussini

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:11

Preview (gratis)

Ruiter: Zydrunas GARBENIS (LTU)

Paard: HERMINAS

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:12

Preview (gratis)

Ruiter: Barbara Schnieper

Paard: Quick von Bueren CH

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:13

Preview (gratis)

Ruiter: Luciana Camargo

Paard: Jonkheer Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:14

Preview (gratis)

Ruiter: Lieven DEVOS (BEL)

Paard: DONA EVITA

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:14

Preview (gratis)

Ruiter: Mathijs van Asten

Paard: VDL Groep Zidane

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:15

Preview (gratis)

Ruiter: Pieter GOYVAERTS (BEL)

Paard: DUC DE MARIPOSA

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:15

Preview (gratis)

Ruiter: Mathijs van Asten

Paard: VDL Groep Zidane

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:16

Preview (gratis)

Ruiter: Brecht BILLE (BEL)

Paard: HUNTER-S LAMONT

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:17

Preview (gratis)

Ruiter: Stein Endresen

Paard: Cassano

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:18

Preview (gratis)

Ruiter: Wilm Vermeir

Paard: Casper van Spieveld

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:18

Preview (gratis)

Ruiter: Karl BROCKS (GER)

Paard: LACAN 2

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:19

Preview (gratis)

Ruiter: Camilla Enemark

Paard: Conway

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:20

Preview (gratis)

Ruiter: Stina LILLJE (SWE)

Paard: COZMOZ

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:21

Preview (gratis)

Ruiter: Linn Kvernes

Paard: Qausanova du Houx

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:21

Preview (gratis)

Ruiter: Simon Crippen

Paard: Ondine du Logis

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:22

Preview (gratis)

Ruiter: Edwin Smits

Paard: Evita XV

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:22

Preview (gratis)

Ruiter: Sacha DITO (NED)

Paard: JK HORSETRUCKS WORLD TRAVELLER

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:23

Preview (gratis)

Ruiter: Ruben Lamers

Paard: Upsylon van de Broekkant

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:23

Preview (gratis)

Ruiter: David McPherson

Paard: Vandavid

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:24

Preview (gratis)

Ruiter: Ruben Lamers

Paard: Upsylon van de Broekkant

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:25

Preview (gratis)

Ruiter: Alan WALDMAN (USA)

Paard: WUBBO

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:26

Preview (gratis)

Ruiter: Cameron Hanley

Paard: S.I.E.C. Quite Ruffy

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:26

Preview (gratis)

Ruiter: Jaime Guerra Piedra

Paard: Zilver Alpha

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:27

Preview (gratis)

Ruiter: Karina Rie TRUELSEN (DEN)

Paard: ANIVIERO Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:28

Preview (gratis)

Ruiter: Thiago Ribas da Costa

Paard: Elle de Laubry

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:29

Preview (gratis)

Ruiter: Luis Jesus ESCOBAR JIMENEZ (ESP)

Paard: CONFREDO

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:31

Preview (gratis)

Ruiter: Kostas Gaigalas

Paard: Lordano

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:30

Preview (gratis)

Ruiter: Magali SINGER NAUWELAERS (FRA)

Paard: DAJON

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:32

Preview (gratis)

Ruiter: David Jallet

Paard: Quickstep Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:32

Preview (gratis)

Ruiter: Hendrik DENUTTE (BEL)

Paard: WAIT N SEE

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:33

Preview (gratis)

Ruiter: Ivo Biessen

Paard: Audi-s Zhin Chin

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:35

Preview (gratis)

Ruiter: James PEETERS (BEL)

Paard: AZZEDINE Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:36

Preview (gratis)

Ruiter: Dirk Hauser

Paard: Cor de Pomme

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:36

Preview (gratis)

Ruiter: Jenny JOHANSSON (SWE)

Paard: WHISPER

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:38

Preview (gratis)

Ruiter: Johnny Pals

Paard: Zico T

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:38

Preview (gratis)

Ruiter: Joep RAIJMAKERS (NED)

Paard: WINSTON

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:40

Preview (gratis)

Ruiter: Andrija Hrgovic

Paard: Zelikus

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:40

Preview (gratis)

Ruiter: Juan HERVAS ASENCIO (ESP)

Paard: WIBOWEE

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:42

Preview (gratis)

Ruiter: Andreas Schou

Paard: Cosmeo

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:42

Preview (gratis)

Ruiter: Joey ALBERTI (NED)

Paard: CETTE STAR Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:44

Preview (gratis)

Ruiter: Joey ALBERTI (NED)

Paard: CETTE STAR Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:44

Preview (gratis)

Ruiter: Therese Henriksen

Paard: Emotion van t Beugelhof

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:44

Preview (gratis)

Ruiter: Ross Mulholland

Paard: Touched Up

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:46

Preview (gratis)

Ruiter: Mathilda Karlsson

Paard: Surprice

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:46

Preview (gratis)

Ruiter: Pieter Devos

Paard: Echo D

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:46

Preview (gratis)

Ruiter: Gudrun Patteet

Paard: Etoile van -t Heirhof

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:48

Preview (gratis)

Ruiter: Willem GREVE (NED)

Paard: ATHENE Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:49

Preview (gratis)

Ruiter: Primoz Rifelj

Paard: Last Scan

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:50

Preview (gratis)

Ruiter: Eric van der Vleuten

Paard: Verdi

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:51

Preview (gratis)

Ruiter: Andrea MESSERSI (ITA)

Paard: A S ILISSA

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:51

Preview (gratis)

Ruiter: Anton Martin Bauer

Paard: Caramos

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:53

Preview (gratis)

Ruiter: onbekend

Paard: onbekend

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:54

Preview (gratis)

Ruiter: Marlon MODOLO ZANOTELLI

Paard: Comic van de Vihta

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:56

Preview (gratis)

Ruiter: Manuel Vasconcelos e Sousa

Paard: Zulena vd Kappel

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:56

Preview (gratis)

Ruiter: James Paterson-Robinson

Paard: Qulander Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:57

Preview (gratis)

Ruiter: Roger-Yves Bost

Paard: Othello la Passion

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:58

Preview (gratis)

Ruiter: Alexander Rohling

Paard: Contino 46

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:57

Preview (gratis)

Ruiter: Bernardo Mathias

Paard: Olympie des Villas

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:59

Preview (gratis)

Ruiter: Ines Wolters

Paard: Cover Girl

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 15:59

Preview (gratis)

Ruiter: Charlotte Bettendorf

Paard: La Centa

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:01

Preview (gratis)

Ruiter: Rob Heiligers

Paard: Zanuska

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:01

Preview (gratis)

Ruiter: Attila Szasz

Paard: VÚnusz

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:03

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis van den Brink

Paard: Ultra

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:03

Preview (gratis)

Ruiter: Jo de Witte

Paard: Carrilyn

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:04

Preview (gratis)

Ruiter: Bruno Diniz das Neves

Paard: Zelano DDH

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:04

Preview (gratis)

Ruiter: Francesco Turturiello

Paard: Zilma D

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:06

Preview (gratis)

Ruiter: Jonathan tirard

Paard: Orient Express

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:07

Preview (gratis)

Ruiter: Arne van Heel

Paard: Cianti 3

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:09

Preview (gratis)

Ruiter: Christophe Vanderhasselt

Paard: Cafino Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:10

Preview (gratis)

Ruiter: Patrick Mc Entee

Paard: Chivas Mury Marais Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:11

Preview (gratis)

Ruiter: Michael GREEVE (NED)

Paard: WHISPER

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:12

Preview (gratis)

Ruiter: Benjamin robert

Paard: Othello du Soleil

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:12

Preview (gratis)

Ruiter: R Steels

Paard: Tarzan IV

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:12

Preview (gratis)

Ruiter: Erika Lickhammer

Paard: Vilana S

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:14

Preview (gratis)

Ruiter: Bastian Freese

Paard: Stakkarus

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:14

Preview (gratis)

Ruiter: Jan VERELLEN (NED)

Paard: WINNIEPEG

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:15

Preview (gratis)

Ruiter: Rob RASKIN (AUT)

Paard: CANAROBI Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:18

Preview (gratis)

Ruiter: Yves Vanderhasselt

Paard: Cassander van het Bremhof

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:18

Preview (gratis)

Ruiter: Rob RASKIN (AUT)

Paard: CANAROBI Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:21

Preview (gratis)

Ruiter: K. Vanhooren

Paard: Serengeti

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:23

Preview (gratis)

Ruiter: Gianni GOVONI (ITA)

Paard: CARINO

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:23

Preview (gratis)

Ruiter: Olive Clarke

Paard: Mark Q

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:23

Preview (gratis)

Ruiter: Robert HINES (AUS)

Paard: ANDORA Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:25

Preview (gratis)

Ruiter: Lexy REED (USA)

Paard: QUICK LORD DU DOMAINE Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:26

Preview (gratis)

Ruiter: Karim El Zoghby

Paard: Jument Dufee

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:28

Preview (gratis)

Ruiter: Marc BOES (GER)

Paard: QUAX

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:28

Preview (gratis)

Ruiter: Alois Pollmann-Schweckhorst

Paard: Landlady

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:30

Preview (gratis)

Ruiter: Laura Klaphake

Paard: Caesario-s Pretty Woman

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:30

Preview (gratis)

Ruiter: Marie FOULON (BEL)

Paard: CARRABIS Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:30

Preview (gratis)

Ruiter: Maximilien LEMERCIER (FRA)

Paard: PRINCESSE DU CHANU

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:33

Preview (gratis)

Ruiter: Leon Kuypers

Paard: Kingsland SM

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:34

Preview (gratis)

Ruiter: Christian Ahlmann

Paard: Conterno

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:34

Preview (gratis)

Ruiter: Nicola VISENTIN (ITA)

Paard: ORVENY

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:34

Preview (gratis)

Ruiter: Sergio Alvarez Moya

Paard: Easy Breaker

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:34

Preview (gratis)

Ruiter: Lisen Bratt-Fredricson

Paard: Matrix

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:36

Preview (gratis)

Ruiter: Louise Pavitt

Paard: El-Thuder

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:36

Preview (gratis)

Ruiter: Dion Groesen van

Paard: VDL Groep Zapfier

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:38

Preview (gratis)

Ruiter: Stephane RAGE (FRA)

Paard: PHYLOMENE

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:38

Preview (gratis)

Ruiter: Jose Roberto Reynoso Fernandez Filho

Paard: Zaterdag Cooper

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:40

Preview (gratis)

Ruiter: Timothy HENDRIX (NED)

Paard: CAMBELL Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:40

Preview (gratis)

Ruiter: Pieter Keunen

Paard: Vittorio

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:41

Preview (gratis)

Ruiter: Tim Davies

Paard: Valentijn O

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:42

Preview (gratis)

Ruiter: Leopold van Asten

Paard: VDL Groep Quinthago Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:41

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis VAN TILBURG (BEL)

Paard: ORIGINAL VDL

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:42

Preview (gratis)

Ruiter: Omer Karaevli

Paard: Zillions of Sense

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:43

Preview (gratis)

Ruiter: Tine RYTTER (DEN)

Paard: ASSENDRUPLUNDS CAYMAN

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:44

Preview (gratis)

Ruiter: Hendrik Sosath

Paard: Landser

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:45

Preview (gratis)

Ruiter: Ricardo Alberto Villa

Paard: Cancun VDL

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:45

Preview (gratis)

Ruiter: Pieter Rutten

Paard: Ventje

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:46

Preview (gratis)

Ruiter: Ulrika SANNY (SWE)

Paard: NO ONE SO COOL

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:46

Preview (gratis)

Ruiter: Johnny Pals

Paard: Urjul van Generheses

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:47

Preview (gratis)

Ruiter: Steven VELDHUIS (NED)

Paard: WIETVOT

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:48

Preview (gratis)

Ruiter: Manuel Fernandez Saro

Paard: Utamaro d-ecaussines

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:48

Preview (gratis)

Ruiter: Satu Liukkonen

Paard: Celestine

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:49

Preview (gratis)

Ruiter: Roelof Bril

Paard: Vigaro

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:49

Preview (gratis)

Ruiter: Thierry GOFFINET (BEL)

Paard: CORRILIE VH HARTEVELD Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:49

Preview (gratis)

Ruiter: Christel Boulard

Paard: Cento de Soie

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:50

Preview (gratis)

Ruiter: Stephan Dubsky

Paard: Catany

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:51

Preview (gratis)

Ruiter: Stasys JASAS (LTU)

Paard: GRENOBLIS

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:51

Preview (gratis)

Ruiter: Henrik Ankacrona

Paard: Chattaque

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:52

Preview (gratis)

Ruiter: Dirk DEMEERSMAN (BEL)

Paard: DIAMANTS BILLY

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:53

Preview (gratis)

Ruiter: Jon Fageras

Paard: El Nino II

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:54

Preview (gratis)

Ruiter: Victor BETTENDORF (LUX)

Paard: EUCALYPTUS DU GIBET

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:55

Preview (gratis)

Ruiter: Tim Hoster

Paard: JK Horsetrucks Vinchero

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:55

Preview (gratis)

Ruiter: Michael Greeve

Paard: Meike

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:55

Preview (gratis)

Ruiter: Karline De Brabander

Paard: Elvis Ter Putte

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:56

Preview (gratis)

Ruiter: Vincent LAMBRECHT (BEL)

Paard: CARLOS I M M Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:57

Preview (gratis)

Ruiter: Tomaz Laufer

Paard: P&L Van Helsing

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:57

Preview (gratis)

Ruiter: Jens Dummeyer

Paard: Cotopaxi

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:58

Preview (gratis)

Ruiter: Kurt De Clerq

Paard: Equador van -t Roosakker

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:58

Preview (gratis)

Ruiter: Kurt De Clerq

Paard: Equador van -t Roosakker

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:58

Preview (gratis)

Ruiter: Ulrik Kjaer

Paard: Aagaardens Elina

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:59

Preview (gratis)

Ruiter: Kurt De Clerq

Paard: Equador van -t Roosakker

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 16:59

Preview (gratis)

Ruiter: Jan MOTMANS (BEL)

Paard: DENVER

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 17:00

Preview (gratis)

Ruiter: Zdenek Hruska

Paard: Calata

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 17:01

Preview (gratis)

Ruiter: Kurt De Clerq

Paard: Equador van -t Roosakker

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 17:02

Preview (gratis)

Ruiter: Hanno Ellermann

Paard: Vigaro

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 17:03

Preview (gratis)

Ruiter: Frederik Knorren

Paard: Shaitaan OSF

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 17:02

Preview (gratis)

Ruiter: Mario ROTA (ITA)

Paard: TARTUFON DELLA MONICA

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 17:03

Preview (gratis)

Ruiter: Joe CLEE (GBR)

Paard: DEUS

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 17:04

Preview (gratis)

Ruiter: Mario Stevens

Paard: Corlanda

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 17:05

Preview (gratis)

Ruiter: Tim Hoster

Paard: Jk Horsetrucks Little Fellow

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 17:05

Preview (gratis)

Ruiter: Lorenzo Attili

Paard: Prinz Clearcento

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 17:05

Preview (gratis)

Ruiter: Gerben Morsink

Paard: Faithfull

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 17:05

Preview (gratis)

Ruiter: Abdel SAID (EGY)

Paard: DON CAMILLO VAN PAEMEL

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 17:06

Preview (gratis)

Ruiter: Wim Vinckx

Paard: Carrera de Muze

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 17:06

Preview (gratis)

Ruiter: Herve Godignon

Paard: Queen d-Authuit

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 17:06

Preview (gratis)

Ruiter: Mischa Everse-van de Kraats

Paard: Vario

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 17:08

Preview (gratis)

Ruiter: Aymeric DE PONNAT (FRA)

Paard: PICASSO DES BLeS

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 17:08

Preview (gratis)

Ruiter: Robert Puck

Paard: Zaranza

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 17:08

Preview (gratis)

Ruiter: Gilles Botton

Paard: Quir Royal des Puys

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 17:12

Preview (gratis)

Ruiter: Sabrina BUSCH (GER)

Paard: LAVINIA S

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 17:12

Preview (gratis)

Ruiter: Frederik Knorren

Paard: Shaitaan OSF

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 17:14

Preview (gratis)

Ruiter: Judy-Ann Melchior

Paard: As Cold as Ice Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 17:15

Preview (gratis)

Ruiter: Jens Dummeyer

Paard: Cotopaxi

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 17:16

Preview (gratis)

Ruiter: Clement Boulanger

Paard: Amadehus

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 17:18

Preview (gratis)

Ruiter: Zoran Jovanovic

Paard: Rodney

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 17:20

Preview (gratis)

Ruiter: Stefanie VAN DEN BRINK (NED)

Paard: WAPPER

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 17:20

Preview (gratis)

Ruiter: Soren Knudsen

Paard: Harry K

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 17:21

Preview (gratis)

Ruiter: Jasper SCHEPERS (BEL)

Paard: DALTON

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 17:22

Preview (gratis)

Ruiter: Erika Lickhammer

Paard: Zolah Eleen

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 17:23

Preview (gratis)

Ruiter: Valdemaras ZUKAUSKAS (LTU)

Paard: CHICA

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 17:24

Preview (gratis)

Ruiter: James Paterson-Robinson

Paard: Zabor

Evenement: Zangersheide

Klasse: b

Rubriek: b

Datum: 24-09-2009

Tijd: 17:25

Preview (gratis)

Ruiter: Svante JOHANSSON (SWE)

Paard: LETS DANCE

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 17:27

Preview (gratis)

Ruiter: Stina LILLJE (SWE)

Paard: CISCO

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 17:28

Preview (gratis)

Ruiter: Guy JANSSENS (BEL)

Paard: WHAT A CARNUTE K

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 17:30

Preview (gratis)

Ruiter: Jaime GUERRA PIEDRA (MEX)

Paard: WINDAY

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 17:31

Preview (gratis)

Ruiter: Wilm VERMEIR (BEL)

Paard: DUCHESSE D-ARSOUILLES

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 17:33

Preview (gratis)

Ruiter: Ben Maher

Paard: Triple X III

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 17:33

Preview (gratis)

Ruiter: Ben Maher

Paard: Triple X III

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 17:33

Preview (gratis)

Ruiter: Geert Moerings

Paard: Vesther

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 17:34

Preview (gratis)

Ruiter: Sacha Dito

Paard: J K Horsetrucks Special Edition

Evenement: Zangersheide

Klasse: dag1

Rubriek: 7jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 17:34

Preview (gratis)

Ruiter: Walter LELIE (BEL)

Paard: DAYTONA DE MUZE

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 17:35

Preview (gratis)

Ruiter: Helena HOLM (SWE)

Paard: NIGHT CAP

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 17:38

Preview (gratis)

Ruiter: Sven VAN DIJCK (BEL)

Paard: CHILL R Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 17:39

Preview (gratis)

Ruiter: Karel COX (BEL)

Paard: DEISTER

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 17:41

Preview (gratis)

Ruiter: Luiz Guilherme CIAMPI (BRA)

Paard: ML CELANUS JMEN

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 17:43

Preview (gratis)

Ruiter: Jack ANSEMS (NED)

Paard: WATINA

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 17:45

Preview (gratis)

Ruiter: Anne VAN VULPEN (NED)

Paard: WATCH ME SOCIETY

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 17:47

Preview (gratis)

Ruiter: Christian TEMME (GER)

Paard: BALOUGRAND

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 17:52

Preview (gratis)

Ruiter: Stephanie ANDRIES (BEL)

Paard: CANASTA Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 1

Rubriek: 7 jarigen

Datum: 24-09-2009

Tijd: 17:52

Preview (gratis)